איך מעבדי הסלרון בקשר לשימוש ביתי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מעבדי הסלרון בקשר לשימוש ביתי?

Immaculate

Recommended Posts

שלום,

יש לי קצת טראומה מסלרון, מזה שחברים שלי קנו סלרון לפני כמה שנים והמחשב היה איטי בטירוף וממש טרנטה. אבל עכשיו שאני חושב על זה, אז לא ממש התמצאתי אז במחשבים ויכול להיות שהוא היה דפוק מהרבה סיבות אחרות.

אז נניח למישהו שרוצה רק אינטרנט וכו', המעבדים האלו עושים את העבודה? אני יודע שכמות זכרון הקש שלהם נמוכה באופן משמעותי וזה מה שמוזיל אותם (אני צודק?), השאלה היא אם נגיד פותחים 10 חלונות של אינטרנט וכמה יישומי במקביל, אז (במידה ויש מספיק מערכת) לא תהיה בעיה? או שגם מחשב חדש יתחיל לקרטע?

אני שואל לא בשבילי אלא יותר בכלליות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תתפשר במעבד

תיקח משהו טוב אם אפשר מעל סלרון

אם לא ואתה רוצה עדדין לקחת משהו בזול תוכל למצוא משהו שיספק אותך ביד שניה 2.8 או 3.0 בתראדזון

בעקרון למה שציינת ואופיס

הסלרון מספיק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכפול ליבה של AMD זה כמו סלרון של אינטל ... יש לי AMD 4200 וזה מעבד זבל .

אז משהו אצלך או במחשב שלך דפוק.

זה מעבד סביר מאוד. מן הסתם, הוא כבר קצת חלש בשביל משחקים חדשים וכבדים. זה מעבד ישן. לכל דבר אחר, הוא מעולה.

לי יש A64 3200 שרץ באותה תדירות כמו ה 4200, רק שהוא בעל ליבה בודדת. כמו כן הוא עובד עם ערוץ זיכרון רגיל ולא כפול (מוריד ביצועים בכ 10%).

הוא לא "זבל". אם הוא לא זבל גם ה 4200 לא זבל, כנראה שיש לך בעיה במחשב.

הסלרון E1200 הוא מעבד סביר לשימוש כללי. אמנם הזיכרון מטמון המקוצץ שלו מגביל אותו, אבל זה פחות בא לידי ביטוי בשימוש "כללי".

הבעיה היותר גדולה שלו היא התדר המאוד נמוך שלו.

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/celeron-e1200.html

בשורה התחתונה, אם לא מתוכנן OC, ה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי על איזה סלרון אתה מדבר.

יש את E1200 שממותג בתור סלרון אבל הוא מבוסס C2D.

C2D. נו אז ? זה מעבד סלרון ואם אתה טיפה חכם תבין לבד ... עוד לא ראיתי הבדל בין חד ליבה לכפול ליבה הכול חרטה .

אז משהו אצלך או במחשב שלך דפוק.

זה מעבד סביר מאוד. מן הסתם, הוא כבר קצת חלש בשביל משחקים חדשים וכבדים. זה מעבד ישן. לכל דבר אחר, הוא מעולה.

לי יש A64 3200 שרץ באותה תדירות כמו ה 4200, רק שהוא בעל ליבה בודדת. כמו כן הוא עובד עם ערוץ זיכרון רגיל ולא כפול (מוריד ביצועים בכ 10%).

הוא לא "זבל". אם הוא לא זבל גם ה 4200 לא זבל, כנראה שיש לך בעיה במחשב.

הסלרון E1200 הוא מעבד סביר לשימוש כללי. אמנם הזיכרון מטמון המקוצץ שלו מגביל אותו, אבל זה פחות בא לידי ביטוי בשימוש "כללי".

הבעיה היותר גדולה שלו היא התדר המאוד נמוך שלו.

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/celeron-e1200.html

בשורה התחתונה, אם לא מתוכנן OC, ה AMD עדיף.

שטויות במיץ עבניות ,

כל החלקים במחשב תקינים או שה MHDD משקר ? MEM TEST משקר ? הכול תקין טמפרטורה הכול .... משקר ? הורטוס משקר ? S&M משקר ?

בדקתי חלק חלק הכול עובר בצורה חלקה בעבודות פשוטות המחשב " טס " טיפה מאמץ הוא קורס בפנטיום 4 ישן זה בחיים לא קרה לי ...

היה לי פנטיום 4 ישן 3000-800-1024-478P מכרתי אותו כמו טמבל מאז אני בדיכאון היה עובד כמו סוס עם לוח 865G .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

C2D. נו אז ? זה מעבד סלרון ואם אתה טיפה חכם תבין לבד ... עוד לא ראיתי הבדל בין חד לכפול הכול חרטה .

אם היית טיפה חכם היית מבין שיש הבדל גדול בביצועים בין הארכיטקטורה של C2D לארכיטקטורה של הסלרונים מבוססי הפנטיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתרגש משם של ליבה ?

" "

תקנה ותסבול רואים שאין לך ניסיון במחשבים אם הידע שלך זה בנצמרקים וחברים בבלוג .

אני החזקתי מעבדה של 10 טכנאים יש לי טיפה מושג זה שאין לי חלקים זמינים לבדוק כל דבר זה משהו אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכפול ליבה של זה כמו סלרון של אינטל ... יש לי 4200 וזה מעבד זבל .

גם לי יש מעבד כזה(ראה מפרט). למרות שהוא די ישן, כל המשחקים החדשים עובדים אצלי בצורה מכובדת מאוד, לשימוש משרדי הוא מעל ומעבר.

כמו כן, צורת ההתבטאות שלך מעל דפי הפורום אינה מוסיפה לך כבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...