אין יותר התקנות חינם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין יותר התקנות חינם

NAZRAK

Recommended Posts

:hi:

תמיד יהיו כאלה שיפרצו..תעשיית המשחקים לא מבינה שהשינוי לא יבוא מהקהל אלא ממנה. :kopfpatsch:

ואם היא לא תתעשת בזמן :s07:, התוצאה תהיה כמו כלכלת אמריקה המנופחת- וכולנו ראינו מה קרה לה.

אתה עושה רע ,אתה תקבל רע. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יהיו כאלה שיפרצו..תעשיית המשחקים לא מבינה שהשינוי לא יבוא מהקהל אלא ממנה. :kopfpatsch:

ואם היא לא תתעשת בזמן :s07:, התוצאה תהיה כמו כלכלת אמריקה המנופחת- וכולנו ראינו מה קרה לה.

אתה עושה רע ,אתה תקבל רע. :nono:

אתה נאיבי. גונבים משחקים כי קל לגנוב, כי אפשר לקבל משהו בחינם בלי להיתפס, לא בגלל שמשחקים גרועים אז מורידים דווקא כדי לדפוק את החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו עונש קיבוצי, כשכמעט כל המדינה שלך גונבת את המשחק ואתה היחיד שמשלם....... אם לא היו פורצים וגונבים את המשחקים לא היה צורך בהגנות. ככה זה :xyxthumbs:

אז מה אתה מנסה להגיד? שזה הגיוני להעניש את אלה שכן קונים (ואותם בלבד, כי הפירטים מקבלים משחק פרוץ בלי הגנות בכלל)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנחמה היחידה היא השרות שנותן , אם אני לא טועה ( תקנו אותי אם כן ) , לאחר שמחקתה משחק (שלא שייך ל ) , יש לך אפשרות להתקין שוב מתי שתחפוץ .

אני זוכר שמיתשהוא לפני שנה בערך מישהו פה ציטט מהאתר של סטים שיש מספר מוגבל של הורדות לכל משחק שאתה קונה(לא זוכר בדיוק כמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מהכותרים הכי "חמים"נפרצו קודם לXBOX360 שבועיים לפני תאריך היציאה המקורי..אז הקונסולות עומדות מול הסיטוציה במלוא הדרה.

אני מסכים עם פותח הפוסט. 8)

אם מחיר הכותר היה 30$ עם הגנה בסיסית- אזי ספריית המשחקים שלי היתה גדלה משמעותית.

הוא דיבר על קלות ההתקנה וההפעלה של משחקים בקונסולות, אתה לא צריך להוריד DIRECT-X, עדכונים לכרטיס מסך או משהו כזה אלא מכניס את הדיסק ומתחיל לשחק (ברוב המקרים זה ככה מלבד במקרים שצריכים התקנה על הדיסק הקשיח, בכל מקרה אתה תחכה מקסימום חצי שעה בפעם הראשונה ולאחר מכן הכל יזרום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מחייך אתה טועה

במקום דריברים במחשב ודברים אחרים יש עדכוני מערכת

זה אולי מגיע בעטיפה אחרת אבל בפועל זה אותו הדבר וזה חובה

וכבר היו מקרים שעדכון מערכת יצא אם באגים

בנוגע להתקנת משחקים כנראה שבקרוב הרבה משחקים יאפשרו את זה בPS3 וב360

ובגלל שאחרי ההתקנה הטעינות במשחק לרוב מהירות יותר אז הרבה יעשו את זה

תאורטית יכולים לעשות את זה כאופציה גם במחשב והילו 2 לדוגמה מאפשר לשחק שהמשחק מתקין את עצמו ברקע

רק שהמפתחים מהסיבות שלהם לא רוצים

גם דברים כמו "טלאי תוכנה" הפכו להיות נפוצים ב360\PS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - זה אתה?? ::)

הדיון הזה די דומה לזה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=371849.0

ולכן (גם) הוא מועבר לאקטואליה ותרבות.

חצוף, אז מה אם אתה מנהל? ככה להעליב אותי ולחשוב שאני קרירין? מה? העברית הרהוטה לא הייתה רמז לכך שאני מישהו אחר?? אני דורש את העונש החמור ביותר שאדמין כמוך יכול לקבל! P:

הדיון בהחלט דומה, אבל הוא עוסק לגמרי בפיראטיות, פה הדיון על נגזרת של הפיראטיות - סנקציות על הצרכן (שהופך לצרחן) ברגע שמגבילים לו את המשחק כמו מערכת הפעלה. אפילו במערכת ההפעלה יש פרוצדורה חוקית לגמרי שמשנים 2 קבצים ואחרי פירמוט מחזירים אותם לתיקיית הוינדוז ולא צריך לעשות הפעלה מחדש ככה שנוצר מצב שאפילו לא מגבילה כמו שעושות חלק מחברות המשחקים.

הטיעון של "תקנה קונסולה" גם לא רלבנטי וגם מרגיז כי זה נותן תחושה של התרסה וזילזול, לא אוהב , הן מוגבלות מדיי לטעמי (אני עושה עוד דברים חוץ מלשחק, כמו למשל לעבוד דרך המחשב) ואני טיפוס של מולטי-טאסקינג. חוץ מזה כפי שכבר הזכירו כאן, הרבה מהנגעים שלנו הם גם הנגעים הנגעים של שחקני הקונסולות, גם אם קנה המידה עדיין שונה. בנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מחייך אתה טועה

במקום דריברים במחשב ודברים אחרים יש עדכוני מערכת

זה אולי מגיע בעטיפה אחרת אבל בפועל זה אותו הדבר וזה חובה

וכבר היו מקרים שעדכון מערכת יצא אם באגים

בנוגע להתקנת משחקים כנראה שבקרוב הרבה משחקים יאפשרו את זה בPS3 וב360

ובגלל שאחרי ההתקנה הטעינות במשחק לרוב מהירות יותר אז הרבה יעשו את זה

תאורטית יכולים לעשות את זה כאופציה גם במחשב והילו 2 לדוגמה מאפשר לשחק שהמשחק מתקין את עצמו ברקע

רק שהמפתחים מהסיבות שלהם לא רוצים

גם דברים כמו "טלאי תוכנה" הפכו להיות נפוצים ב360\PS3

אתה עושה צחוק? איך בכלל אתה יכול להשוות בין שני הדברים?

עדכון מערכת נעשה בממוצע פעם בחצי שנה וגם הוא לא הכרחי להרצת רוב הכותרים, מה גם שהוא מתבצע

בצורה אוטומטית לחלוטין, ללא צורך בחיפוש מעיק אחר פאטצ'ים ודרייברים למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו דיון בדיוק, גם לקנות MP3ים מאתרים חוקיים, כמו ITUNES ואחרים זה בעייתי - משום שיש , אי אפשר להעתיק יותר ממספר פעמים, העתקתי לנגן אחד(מחקתי, ורציתי להעתיק שוב - הלך עלי), רציתי לגבות הלך עלי.

אני משתדל לקנות רק מאתרים(ויש כאלה) שמצהירים מראש שהMP3 שהם מוכרים, או הFLACים - ובמוזיקה קלאסית יש מקרים כאלה, הם ללא בכלל, ובהתאם אני מתשדל לשמור על הקבצים האלה מכל משמר, ולא מפיץ אותם כלל, לכאלה שמכרו לי MP3ים עם בלי להודיע, מגיע שיפיצו אותם באינטרנט, כי זה פשוט לא הוגן.

זה כמו שאנשים יקנו ויגידו להם שאם מעבירים אותה יותר משתי דירות היא הופכת להיות בבעלות החברה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה צחוק? איך בכלל אתה יכול להשוות בין שני הדברים?

עדכון מערכת נעשה בממוצע פעם בחצי שנה וגם הוא לא הכרחי להרצת רוב הכותרים, מה גם שהוא מתבצע

בצורה אוטומטית לחלוטין, ללא צורך בחיפוש מעיק אחר פאטצ'ים ודרייברים למיניהם.

כן כל כך קשה לגלוש לאתר רשמי של חברה גדולה ולהוריד דריבר או פאטצ'ים :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

מדברים על משחק מקורי ודרך אגב רוב המשחקים במחשב גם לא דורשים עדכון דריבר או התקנת פאטצ'ים

זה בגדר אפשרות ונועד לשפר ביצועים ולתקן באגים ולפעמים להוסיף דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כל כך קשה לגלוש לאתר רשמי של חברה גדולה ולהוריד דריבר או פאטצ'ים :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

כן.

מדברים על משחק מקורי ודרך אגב רוב המשחקים במחשב גם לא דורשים עדכון דריבר או התקנת פאטצ'ים

זה בגדר אפשרות ונועד לשפר ביצועים ולתקן באגים ולפעמים להוסיף דברים

אבל בכל זאת קיימים משחקים שכן דורשים זאת, אני רק אומר שבמידה וזה דרוש למשחק קונסולה, זה הרבה יותר פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר פשוט לא הופך את זה למסובך

זה שיש הרבה פרוצים במחשב ומשתמשים כאלו שמחפשים איך להתקין פאטצ'ים או לפרוץ זה כבר סיפור אחר

אבל במקורים בקלות מוצאים את האתר מורידים ומתקינים

לא לוקח יותר מכמה דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשואה היא לא נכונה בכלל. דיברתי על חוסר הDRM ב360. נניח ואני רוצה לקחת משחק לחבר, אני פשוט לוקח את הדיסק והולך אליו. לא צריך סידיקי והתקנה ופטצ'ים וDRM וחיבור לאינטרנט ושיהיה לו ולא צורב ושתהיה איזה בעיית תאימות מוזרה עם וכו וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מהכותרים הכי "חמים"נפרצו קודם לXBOX360 שבועיים לפני תאריך היציאה המקורי..אז הקונסולות עומדות מול הסיטוציה במלוא הדרה.

אני מסכים עם פותח הפוסט. 8)

אם מחיר הכותר היה 30$ עם הגנה בסיסית- אזי ספריית המשחקים שלי היתה גדלה משמעותית.

והזעקה של שחקני המחשב לא נחשבת? \=

לפי ויגיימס גל הפריצות בקונסולות לא מראה סימני האטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...