Command & Conquer: Red Alert 3 - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer: Red Alert 3 - הדיון הראשי

huhxd

Recommended Posts

• תגובות 337
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המים באמת יפים והם הדבר הכי יפה שם

כל שאר המשחק ניראה ממש מצועצע כמו איזה LEGO RA3

סך הכל מאוד התאכזבתי ציפיתי ליותר טוב

ומאוד אהבתי את 2 (עדיין משחק בו לפעמים) ובכללי את הסידרה.

מסכים, היחידות עצמם מאוד מעניינות בעיקר של היפנים למרות שהם OVEROWERED, מצד שני הגרפיקה יפה לעיתים וללא ספק המים נראים פה הכי טוב שיש אבל אני מרגיש שאני משחק לפעמים עם צעצועים ולא יחידות, כמה שהמשחק טוב הוא עדיין לא טוב ואף פעם לא יהיה טוב כמו RA2, בRA2 אני אישית משחק כבר 8 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבאמת מעצבן אותי במשחק.

שתוך כמה דקות, המסך נהיה עמוס באיזה מליון יחידות ומבנים וכו'.

וכל אחת בגודל של בית!

בקיצור, לא מבינים מה זה מה.

הייתי מעדיף יחידות קטנות יותר, סטייל נניח C&C או משהו כזה.

זה לא נעים (גם שעושים הכי הרבה ZOOM OUT) שתוך איזה 10 יחידות ואתה לא רואה שום דבר במסך :kopfpatsch:

דרך אגב,

לא חסר באגים במשחק, מקווה שיצא PATCH בקרוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד משהו מוזר.

המשחק ממש טס אצלי ב1920 על 1200 עם הכל על ULTRA (פשוט בחרתי ULTRA בפרופילים שם)

ובAA אפשר לשים X2 או X4 ונראה תאכלס אותו הדבר (ממש ממש צריך לשים לב טוב מאוד לפרטים קטנים כדי לראות שוני)

אבל עדיין, נניח צלילות של טנקים וכו', נראות די מרובעות :(

קצת מאכזב המנוע.

אבל מה שמעצבן יותר, שאני שם AA כפול 8, לא שיש הבדל מבחינה גרפית (כנראה זניח לחלוטין), המשחק עדיין זז מהר, אבל מידי פעם יש נפילות.

לדעתי זה או בעיה במנוע הגרפי או בDRIVERS של ATI.

בכל מקרה, אני משחק עם AA כפול 2, כיוון שמעבר לזה לא מרגיש בשום הבדל שהוא.

ובכפול 2 גם זז מאוד מהר, וגם לא נתקלתי בשום בעיה רצינית.

עוד דבר שהמנוע פה מאכזב קצת, זה הפיסיקה וזום.

בCOMPANY OF HEROES כבר היה הרבה יותר טוב, לדוגמא פיצוצים אמייתים וכו'.

וגם מבחינת ZOOM, אהבתי שאפשר לעשות ZOOM עד רמה שרואים חייל בגודל מסך שלם (כלומר מפורט ביותר)

פה אין את זה, וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד משהו מוזר.

המשחק ממש טס אצלי ב1920 על 1200 עם הכל על ULTRA (פשוט בחרתי ULTRA בפרופילים שם)

ובAA אפשר לשים X2 או X4 ונראה תאכלס אותו הדבר (ממש ממש צריך לשים לב טוב מאוד לפרטים קטנים כדי לראות שוני)

אבל עדיין, נניח צלילות של טנקים וכו', נראות די מרובעות :(

קצת מאכזב המנוע.

אבל מה שמעצבן יותר, שאני שם AA כפול 8, לא שיש הבדל מבחינה גרפית (כנראה זניח לחלוטין), המשחק עדיין זז מהר, אבל מידי פעם יש נפילות.

לדעתי זה או בעיה במנוע הגרפי או בDRIVERS של ATI.

בכל מקרה, אני משחק עם AA כפול 2, כיוון שמעבר לזה לא מרגיש בשום הבדל שהוא.

ובכפול 2 גם זז מאוד מהר, וגם לא נתקלתי בשום בעיה רצינית.

עוד דבר שהמנוע פה מאכזב קצת, זה הפיסיקה וזום.

בCOMPANY OF HEROES כבר היה הרבה יותר טוב, לדוגמא פיצוצים אמייתים וכו'.

וגם מבחינת ZOOM, אהבתי שאפשר לעשות ZOOM עד רמה שרואים חייל בגודל מסך שלם (כלומר מפורט ביותר)

פה אין את זה, וחבל.

CNC וRA אף פעם לא התבטאו בפיזיקה טובה, ונכון קיימת בעיה עם הZOOM OUT או ZOOM IN אגריסיבי או פחות מדי.

הביצועים של המשחק טובים אני משחק על 1280*1024 ללא AA והכל על ULTRA משחק חלק אני מקווה שישחק חלק גם כשיהיה הרבה יחידות, והבעיה עם הצללים המפוקסלים זאתי בעיה במנוע הSAGE המחורבן שהוא 60% מהמנוע של RA3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל המנוע בהחלט באגי.

יש קטעים שיחידות כאילו בתוך הבניין לומרות שלא.

או שהצליליות דפוקות.

או כל מיני דברים כאלו.

הייתי רוצה פירוט יותר, ויחידות קטנות יותר, אבל אפשרוות זוום טובות יותר.

חוץ מזה , הגיע הזמן שישפרו כבר את הפיסיקה במשחק, לא?!

ויש עוד כמה באגים פה ושם, לא הייתי מתנגד לאיזה PATCH רציני שיתקן המון דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו יש מישהו שעבר את זה?

מי ששיחק יכול לעזור לי? אני לא מצליחה לעבור את זה,הבנתי שצריך להכניס אותם אבל בכל מקום יש את הכלבים האלה,מי שעבר יודע במה מדובר.

(בקמפיין .)

אפשר לראות את התמונה כאן http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=371722.10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA השתגעו סופית עבר שבוע מאז שיצא המשחק והם הוציאו PATCH שלישי. או שהם לא מוציאים בכלל או שהם מוציאים כל יום, ממש מקצועי :lol: כניראה הם מנסים למנוע פריצה של גירסה מתקדמת בשביל שכולם יקנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תתגבש פה קהילה קטנה [כמו אז עם CNC3] עם המשחק המקורי כמובן, אני אשקול לרכוש את המשחק.

עדיין לא יצא לי לבדוק אותו, אבל בשבוע הקרוב ייצא לי, CNC3 כבר לא נשחק זה ידוע, השאלה היא האם נשחק בתקופה הקרובה RA3?

מה שכולנו יודעים הוא - ששנה הבאה כולנו רוכשים SC2! 8)[br]פורסם בתאריך: 1.11.2008 בשעה 21:20:11

EA השתגעו סופית עבר שבוע מאז שיצא המשחק והם הוציאו PATCH שלישי. או שהם לא מוציאים בכלל או שהם מוציאים כל יום, ממש מקצועי :lol: כניראה הם מנסים למנוע פריצה של גירסה מתקדמת בשביל שכולם יקנו.

דווקא הם די מוכרים בתור אחת שמוציאה חצי משחק מוכן ואז מוציאה אינספור פאטצ'ים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...