תהליך קבלת חבילה מחו"ל, איך זה עובד? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהליך קבלת חבילה מחו"ל, איך זה עובד?

arkadur

Recommended Posts

אני מחכה ל2 חבילות שצריכות להגיע אלי מחו"ל, וזאת הפעם הראשונה שאני עובר את התהליך הזה

לגבי החבילה הראשונה, יש לי את מספר החבילה שUSPS נתנה לו

לגבי החבילה השניה - לא קיבלתי.

אני יודע שהחבילה הראשונה כבר בישראל די הרבה זמן (משהו כמו שבוע וחצי - שבועיים), אומנם היו חגים וכל זה

אבל אני לא אמור לקבל מכתב מהסניף שלי?

אני צריך לשלם מע"מ? מכס?

איך כל זה עובד..

ניסיתי את המודיעין של הדואר (אחרי 10 דקות של המתנה הם ענו לי :pissed: ), הפנו אותי למספר אחר,

שם, הצלחתי לתפוס אותם רק למחרת היום

הם טענו, שאם יש לחבילה מספר, הם יוכלו לאתר אותה (לצערי , הייתי בבסיס , והמספר לא היה עלי)

אז, מה יהיה לגבי החבילה השניה? אני אקבל מכתב כלשהוא בקרוב? או שאני צריך לצאת למסע בעקבות החבילות שלי?

אני אמור ל"רדוף" אחרי הדואר!?

אני די מודאג מהנושא, משום שעבר כבר זמן רב, והעסק עלה לי סכום לא מבוטל..

תודה לכל מי שישפוך אור על הנושא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי החבילות נשלחו דרך USPS ?

מה הן מכילות ?

בעקרון, כשחבילות נשלחות דרך USPS הן אמורות להגיע לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריך, ואז אתה מקבל פתק לבוא לקחת אותן, מגיע לדואר, משלם מכס (אם יש צורך) ולוקח אותן...

אם הן מכילות משהו שדורש את התערבות המכס (חוץ מתשלום המכס), אז הן יעצרו במכס, ותקבל מכתב או טלפון לבוא ולהמציא אישורים לשחרורן (אם זה למשל מכשיר סלולרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בוודאות שחבילה אחת כבר בישראל, לגבי השניה - אני לא יודע, אך היא יצאה כמה ימים אחרי החבילה הראשונה

אני פשוט פוחד שהחבילות "יעלמו" (כלומר, אני לא אקבל מכתבים לבית, והם יצאו לאיזה מכרז כלשהוא בקרוב)..

שתי החבילות נשלחו דרך USPS, והם מכילות בעיקר רכיבי מים לפרוייקט החדש שלי..

רכיבים שחסכתי עבורם המון חודשים :'(.. זה די מלחיץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון, כשכתוב לך במעקב החבילות של USPS שהן עזבו את הארץ (ארה"ב) ליעדן (ישראל), זה לא אומר שהן כבר בארץ.

בכל מקרה, מדובר ברכיבים למחשב, לא צריכה להיות בעיה מבחינת המכס, החבילות אמורות להגיע לסניף הדואר הקרוב לביתך, ואתה תקבל מכתב לבוא לאסוף אותן (אולי תצטרך לשלם מע"מ, תלוי כמה $$$ הוצהר על תעודת המשלוח)...

כפי שציינתי, עד חודש זה סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור שוב, מדובר ב 2 חבילות נפרדות, רק לאחת מהן יש מעקב

ע"פ המעקב, רשום החבילה יצאה מUS בתאריך ככה וככה, והגיעה לישראל בתאריך ככה וככה..

טוב.. אין יותר מידי מה לעשות.. אני יושב ומחכה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדואר מארה"ב קצת בעיתי ואיטי, לפחות ביחס לזה של הונג קונג.

זמן ממוצע להגעת חבילה הוא חודש ומעלה.

בתור אחד שעושה הרבה הזמנות בחו"ל אני משתדל להזמין רק מהונג קונג אלא אם כן אין ברירה.

כשהחבילה תגיע למכס, במידה וערכה מעל 50 דולר או שהמוכס חושב שערכה שכזה תקבל מכתב הביתה עם בקשה להמציא קבלה על ערך הטובין.

רק אז תוכל לגשת למכס-דואר ולשחרר את החבילה.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עובד רק אם הוא שלח ב- USPS Express mail לא עובד ב- USPS Priority או First-class.

בדקתי, וזה עובד גם בPRIORITY,

בדקתי, ואני רואה שהחבילה הגיעה לסניף השכונתי שלי!

אצתי רצתי, עם מספר החבילה, חיכיתי שעה בתור, בדרך, הלכתי למשוך כסף כדי לשלם את המכס :bash:, אבל החבילה אצלי ! סוף סוף.. אחרי חודש של המתנה.

עכשיו, צריך להמתין לחבילה השניה..

תודה לכל מי שעזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה דומה, הזמנתי בשווי 57$, ביום שלישי שבוע שעבר, המשלוח הוא 7 ימי עסקים להגיע לישראל, והן עדיין לא הגיעו, אז כדי להרגיע את עצמי, האם יום שישי נחשב ליום שהוא לא יום עסקים, או רק שבת? בנוסף, כמה זמן לוקח להזמנות להגיע לסניף הדואר הקרוב לביתי? יכול להיות שבמכס עלו על זה שהעלמנו 27$ מהמחיר והן מחכות שם בתור למכרז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה דומה, הזמנתי בשווי 57$, ביום שלישי שבוע שעבר, המשלוח הוא 7 ימי עסקים להגיע לישראל, והן עדיין לא הגיעו, אז כדי להרגיע את עצמי, האם יום שישי נחשב ליום שהוא לא יום עסקים, או רק שבת? בנוסף, כמה זמן לוקח להזמנות להגיע לסניף הדואר הקרוב לביתי? יכול להיות שבמכס עלו על זה שהעלמנו 27$ מהמחיר והן מחכות שם בתור למכרז?

אין לי בעיה שאתה "גונב" לי את הת'ארד, בכל אופן, אני בספק אם זה ייקח שבוע עד שזה יגיע אליך

לי לקח חודש ויומיים לקבל חבילה (ואני עדיין ממתין לשניה)

המכס בודק מה המיסוי על כל דבר, כדי לשחרר את המוצר, תתבקש לשלם את הסכום שהוא מבקש.. - לא תמיד מה שאתה מצהיר עליו הוא מה שיקבע

SLAX - ,תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...