Elder Scrolls הבא - רק ב 2010 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls הבא - רק ב 2010

huber

Recommended Posts

למי שלא זוכר, גם במורווינד היה FAST TRAVEL, אבל הוא היה מאוד מוגבל.

היה אפשרות לנוע מיידית מעיר לעיר יחד עם שיירה (זה היה לרכוב על מין חיפושית ענקית אם אני זוכר נכון :silly:).

אבל זה היה רק מעיר לעיר ולא בכל המפה, וגם זה עלה כסף כל פעם, אז זה היה הרבה פחות מוגבל ממשחקים אחרים כמו אובליביון, ותכל'ס כן היה צריך ללכת רגלי רוב הזמן כדי להגיע למקומות שונים מחוץ לעיר. לדעתי זה האיזון הכי טוב שיש.

גם לדעתי FAST TRAVEL מוגזם הורס את החוויה של המשחק. וזה לא נכון להגיד שאפשר לא להשתמש בזה, כי אם האופציה קיימת כולם יתפתו להשתמש בזה, אפילו אם הם לא אוהבים את זה (בחיים תמיד העייפות מנצחת את האידיאלים).

ולמי ששאל למה ביטלו את הקסם לעוף באובליביון (במורווינד באמת היה כיף לעוף מרחקים במפה), זה בגלל שהם שינו מהמשחקים הקודמים את מבנה המפה, ככה שערים במפה לא היה בגודל אמיתי אלא הרבה יותר קטנים בחוץ מאשר הם באמת, ולכן קסם תעופה שמרשה לך לעוף מעל חומות העיר היה בעייתי מבחינתם (אני לא ממציא את זה, אני זוכר שקראתי את זה כשהמשחק יצא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

fast travel זה עוד בקטנה. Bethesda הרסו לחלוטין את האווירה האקזוטית שהייתה ב-Morrowind, העניקו לשומרים יכולת טלפטית וכדור בדולח, הרסו את החוויה עם Enemy level scale ועוד פגמים רבים אחרים. אהבתי את Oblivion, אבל Morrowind התעלה עליו כמעט בכל פרמטר.

[br]פורסם בתאריך: 6.11.2008 בשעה 07:51:12

אני מקוה שזה יהיה Skyrim ארץ הנורדים

אני מקווה שלא. עוד הפעם נקבל אווירה ג'נרית. אני רוצה אווירה אקזוטית, אפלה, קודרת. אני רוצה להרגיש שאני נמצא בעולם פנטזיה. [br]פורסם בתאריך: 6.11.2008 בשעה 07:58:50

שישקיעו ב - סוף סוף, זה והקווסטים הלא מספיק מעניינים היו הנקודות החלשות היחידות ב - ES4:O.

ואני גם מקווה שלמשחק תהיה את האווירה הקודרת ואפלה יותר של MORROWIND מאשר את זו הג'נרית של OBLIVION.

לא היחידות, אפילו לא קרוב, אבל בהחלט העיקריות. הבעיה שלא נקבל משחק עמוק כי המשחק מפותח גם לקונסולות. כדי לקבל משחק RPG אמיתי צריך לפתח בלעדי למחשב, אבל לא יעשו זאת כי רוב הרווחים מגיעים מקונסולות. לכן פעם נוספת נסתפק ב-RPG דליל. עדיף על כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שמתלוננים על הFAST TRAVEL, אני בכלל אבל בכלל לא מבין אותכם, אתם אומרים את זה כאילו בלי הFAST TRAVEL (שכל כך שנוא עליכם) אי אפשר לעבור את המשחק!! WTF

יש לכם עולם כל כך גדול ופתוח, כך שאם אתם לא רוצים להשתמש בFAST TRAVEL אל תשתמשו בו!! תהיו בשקט ולכו ברגל!

סך הכל הFAST TRAVEL זאת אפשרות טובה שברגע שתרצה להגיע לאנשהו, תוכלו להגיע לשם מהר, אף אחד לא הכריח אתכם להשתמש בFAST TRAVEL ואף אחד לא תלוי בו.

בFC2 אין את האפשרות הזאת ואתם מתלוננים "OMGWTFPLZ משחק מפגר כל כך הרבה ללכת ברגל -_-" "

באובליביון "FFS FAST TRAVEL דבר מפגר הרס את המשחק"

תחליטו >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, צריך שזה יהיה ב - FC2 ולא ב - ELDER SCROLLS.

הפיתוח לקונסולות והפנייה לקהל רחב יותר באמת פגע במשחק.

אני הייתי רוצה שהמשחק החדש יהיה בארץ של ה - REDGUARD (שכחתי איך קוראים לה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שמתלוננים על הFAST TRAVEL, אני בכלל אבל בכלל לא מבין אותכם, אתם אומרים את זה כאילו בלי הFAST TRAVEL (שכל כך שנוא עליכם) אי אפשר לעבור את המשחק!! WTF

יש לכם עולם כל כך גדול ופתוח, כך שאם אתם לא רוצים להשתמש בFAST TRAVEL אל תשתמשו בו!! תהיו בשקט ולכו ברגל!

סך הכל הFAST TRAVEL זאת אפשרות טובה שברגע שתרצה להגיע לאנשהו, תוכלו להגיע לשם מהר, אף אחד לא הכריח אתכם להשתמש בFAST TRAVEL ואף אחד לא תלוי בו.

בFC2 אין את האפשרות הזאת ואתם מתלוננים "OMGWTFPLZ משחק מפגר כל כך הרבה ללכת ברגל -_-" "

שמע, זה הורס, אין מה לעשות. מאד מפתה להשתמש באפשרות הזאת. לדעתי צריך לעשות "תחבורה ציבורית" כמו ב-Morrowind וגם אז רק בנקודות מסויימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

איך רואים ששניכם אוהבים FPS !

אני חוזר ואומר משחק לחימה בסגנון TES עם Fast Travel זה משחק FPS לכל דבר >:(

ואם אתם שונאים הליכות וחקירת מערות (סתם כי אתם רוצים לראות מה יש שם) משחקי RPG בסגנון TES לא בשבילכם

אני לא אוהב לטייל ולראות כי אין מה לראות.

זה לא שהסביבה משתנית כל כך, זה או יער או מישור ליד נהר, או ההרי מושלג. פה אני אראה זאב, ושם אני אראה אריה הרים. את מי זה מעניין.

"חקירת" מערות זה עניין שחוזר על עצמו תמיד. תהרוג כמה מפלצות, במקרה הכי קשה תשחק עם כמה סויצ'ים ותצא עם כמה דברים למכור ל NPC.

וכן, אני אוהב FPS.

אני בכל מקרה עדיין לא מבין למה אתם מתלוננים על זה בפורום, במקום פשוט לא להשתמש בזה. ו- "מאוד מפתה" זה סתם תירוץ צבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, לא חייבים להשתמש ב FAST TRAVEL, אבל יש אנשים (כמוני) שאין להם את כל היום (מה לעשות יש ילדים קטנים ואישה ! ::)בבית ומספר מוגבל מאוד של שעות לשחק) ללכת וללכת וללכת וללכת, אז זה נועד גם בשבילהם.

אה ואובליביון היה ענק, פשוט מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מהפאסט טראבל ומהכל,מה שהרס את אובליביון,לדעתי,הוא שברמה מסויימת,שלא כל כך קשה להגיע אליה(בערך רמה 25,לדאבוני),המשחק נהיה פשוט קל מדי..אתה מרגיש כל יכול וכל העניין של לחקור את העולם,יחד עם הפחד של מה שמצפה לך בשיחים או מעבר להר-לא כל כך מרגש יותר...

במורווינד אמנם לא שיחקתי יותר מדי,אבל לפחות בשעות המשחק הראשונות שלי,מה שבאמת הלהיב אותי הוא ההרגשה שאתה כזה קטן וחלש בעולם הענק של המשחק..חקירת העולם הייתה מפחידה,מלהיבה,מבלבלת ובקיצור-OVERWHELMING...בערך כמו סדרת גות'יק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מוורוינד הפך לקל מדי מאד מהר (אפשר היה להעלות שם את סליידר רמת הקושי וזה עזר קצת לזמן מוגבל).

אין מקום להשוואה עם גוטיק שהוא כנראה משחק ה - RPG עם הקרבות הקשים ביותר שיש, רק שם באמת פחדתי מהמפלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי רק להוסיף שלדעתי FAST TRAVEL הורס את המשחק (ובכלל יש בו צורך) רק במשחקים שבאמת משעמם בהם להסתובב ממקום למקום.

ב למשל כל הכיף זה להסתובב בעולם ולנסוע ממקום למקום, אפילו ב SAN ANDREAS שהוסיפו אפשרות של FAST TRAVEL בין עיר לעיר כמעט לא השתמשתי בזה אף פעם כי פשוט כל כך כיף לחקור את העולם בים באוויר וביבשה ... :jump:

ככה ש FAST TRAVEL זה בעצם תירוץ של מפתחי משחקים שאין להם כוח לייצר עולם מעניין מספיק. למשל ב 1 לא הייתה שום אפשרות ל FT, ובכל זאת המשחק היה מאוד כיפי מתחילה ועד סוף בלי שום רגע משעמם. ב 2 לעומת זאת יש אפשרות מוגבלת של FT ואפילו היא לא מספיקה כי עדיין די מעצבן לעבור את המרחקים הרבים במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

צודק לחלוטין.

תפסיקו לבכות לגבי ה-Fast Travel. שיחקתי במורווינד ובאובליביון ונהניתי משניהם מאוד.

אתם מבקשים ש"יכריחו" אתכם לטייל?! תכריחו את עצמכם ותנו לאחרים להנות מהאפשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו ב fallout1+2 יש את המפה הגדולה שבה עוברים לאזורים שונים כמו fast travel

נ.ב

אני סיימתי את oblivion ו gothic 2 ע"י מדריכים ולדעתי זה הרס את החוויה מהמשחק

למרות שב gothic 2 זה הכרחי בגלל המפלצות הקשות בלי המדריך היה לי מאוד קשה לסיים את המשחק

אני משחק מאז בלי מדריכים אלא אם זה הכרחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...