Elder Scrolls הבא - רק ב 2010 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls הבא - רק ב 2010

huber

Recommended Posts

עד כמה שאני זוכר היה בהתחלה באובליוויון את כל הכפרים גלויים על ההתחלה כך שכל מקום שלא גילית היה קרוב למקום גלוי כלשהו מההתחלה

אם אני לא טועה, רק הערים הראשיות גלויות, ויש המון מקומות שלוקח זמן להגיע אליהם לא משנה מאיזו עיר.

צריך לבטל את ה - FAST TRAVEL לאלתר.

במשחק תפקידים פתוח החקירה והשיטוט בעולם המשחק זה אחד הדברים המרכזיים, יש גבול עד כמה USER FRIENDLY אפשר להיות (לא צריך להפוך את המשחק לפשוט יותר).

כמה אתה מדבר שטויות. תשחק אתה בלי ה FAST TRAVEL, ותעזוב את השאר בשקט. מה מונע ממך לעשות את זה באמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה אבסורד. באזור ענק כמו cyrodiil ללכת (אולי גם על הסוסים אתה רוצה לוותר) במשך חצי שעה בשביל סתם איזה קווסט זה לא הגיוני במשחק במחשב.

הזמן משחק שלי בטח היה קופץ פי 2 (או קוטן פי 100, כי היה נמאס לי מהר) אם לא הייתה את האפשרות של ה FAST TRAVEL.

ואם כל אחד שהיה משחק RPG היה מוגדר לפי מה שקבעת, בטח זה היה הז'אנר הכי פחות פופולארי שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהולכים סתם, יש מה לעשות בדרך (לחפש כל מיני צמחים, להילחם במפלצות ולגלות מקומות חדשים) וגם נהנים מהגרפיקה.

CYRODIL זה לא אזור כזה ענק, במשחק הקודם השטח היה גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי זה הולכים סתם. הגרפיקה במקומות שוממים היא בדרך כלל פחות יפה מזו של בתוך ערים או של מערות\דאנג'נים - הביצועים יותר טובים, יש depth of field יותר טוב, עובדים יותר טוב על סביבה של עיר, מאשר סביבה שאף אחד לא ישתהה בה הרבה זמן.

מה שעושים בדרך נתון לשחקן (לדוגמא אם יש לו alchemy, סבלנות להרוג סתם מפלצות בדרך, וכו').

ב morrowind לא שיחקתי, אבל אם לשפוט לפי המפה של טמריאל (בהנחה שבנו באותו סדר גודל), המפות בגודל דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איפה ביבשת Tamriel נשחק הפעם

אני מקוה שזה יהיה Skyrim ארץ הנורדים

הספקולציות תומכות:

http://www.uesp.net/wiki/General:The_Future_of_TES_Games

כל מי שזוכר את הסרטונים של Oblivion לפני שהמשחק קיבל סירוס רציני עקב מערכת משחק כבדה, יודע שמחכה עתיד טוב לכותר החמישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צדקתי :jump:

זה יהיה ב

אם זה יימשך בכיוון הזה המשחק יהפוך לאוטומטי בסופו של דבר.

מי שלא אוהב ללכת RPGים הם לא בשבילו לדעתי.

דניס אני מסכים איתך ב 100 אחוז

מי שלא אוהב ללכת ולחקור לבד את העולם אלה פשוט ללכת למקום לסיים קווסט ואז לחזור ולקבל חדש שישחק FPS

מי שלא שיחק במורוווינד אלה רק ב אובליוויאן לא מבין עד כמה זה הרס את הסדרה

אני אישית רוצה שזה יהיה בסגנון של wow שיש לך תחבורה בערים מרכזיות וחיה לרכיבה בלוולים גבוהים

דבר אחד מעצבן היה בשותתות במורווינד זה כשאתה מחפש איזו מנהרה, כל הזמן תוקפות אותך איזה ציפורים מעצבנות זה ממש שיגע אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא יהיה כמו הFALLOUT החדש אני קונה, זה משחק מדהים, למרות שהוא לא נאמן לראשונים

יותר מידי בסיגנון הוא משחק ממש ממש טוב עם המון עומק ותוכן...

הבנתי שהוא משתמש במנוע של מורווינד משופר טיפה, ואם ככה אז המנוע הבא באמת צריך להיות משהו...

משהו אחד שבאמת טיפה מפריע לי באופן אישי זה החוסר בטיול מהיר בתוך מפה שכבר גילית (לא מדבר על המפה הגדולה),

אם היה את זה זה היה פשוט יותר נוח, זה לא מונע ממני לחפור את האמא של המשחק ולגלות הכל אבל זה היה

מקצר המון טיולים שחוזרים על עצמם לאספקה או לצאת משלב למקום אחר בלי לצאת קודם החוצה מפיזית מהשלב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

איך רואים ששניכם אוהבים FPS !

אני חוזר ואומר משחק לחימה בסגנון TES עם Fast Travel זה משחק FPS לכל דבר >:(

ואם אתם שונאים הליכות וחקירת מערות (סתם כי אתם רוצים לראות מה יש שם) משחקי RPG בסגנון TES לא בשבילכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד אוהב FPSים למיניהם, אבל גם כאלה משחקים אני אוהב, לפתח את הדמות, יכולות וכו,

אני מאוד אוהב את הקודמים בסידרה למשל שהיו RPG לשמו, אבל שם לא היה לוקח הרבה

זמן יחסית לצאת למפה הגדולה וגם שם היה מעין טיול מהיר...

התלונה שלי היא לא החקר את זה אני דווקא אוהב, התלונה שלי היא שלמשל גמרת לחקור אזור מסויים

ויש בו למשל שלושה שלבים ועכשיו אתה צריך לצאת את כל הדרך חזרה, מה שקרה לי בשני מקלטים במשחק

שהסתובבתי שעתיים בניסיון לצאת, הכל נראה אותו דבר והמפה קצת מבלבלת, חשבתי שאני לא יוצא משם :nixweiss:...

אבל כמו שאמרתי משחק ענק ואני שמח שקניתי אותו, מגיע להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה דומה

במורווינד הייתי צריך למצוא איזו מערה, ושם לא היה ציון במפה של המקום שם סיפרו לך בג'ורנל במילים איך להגיע,

וההסבר לא היה ממש ברור ואני ביליתי חודש שלם לחקור את כל האי (זה היה על האי הצפוני) עד שמצאתי את המערה

כששיחקתי זה היה ממש מעצבן הייתי מוכן כבר לחרוש את האינטרנט ולהשתמש בטרינרים כדי לגלות איפה זה,

עכשיו אני מבין שזו הייתה החוויה הכי מהנת שהיתה לי בכל התקופה ששיחקתי מורווינד (שנתיים רצוף עם איזה משחק פה ושם)

כי האלמנט של שילוב רגשות עם המשחק היה הכי חזק אז, בתיסכול בעצבים והכי חשוב בשימחה כשסוף סוף מצאתי את המערה (שהייתה של איזה קווסט ממש קטן)

זה היה המשחק הכי טוב מהנה ששיחקתי

ולפי דעתי אובליוויאן ופולאוט 3 הם חיקוי זול של מורוווינד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא אוהב את ה Fast Travel ונהנה יותר מלחקור, להסתובב ולסייר, שפשוט לא יישתמש בו.

אני, למשל, כשהייתי משחק, לא הייתי משתמש בו כשהייתי הולך במקומות חדשים או כשהתחשק לי לעשות עיקופים ושוטטויות בין הקווסטים, אבל בין עיר לעיר למשל או ממערה מסויימת לעיר הייתי משתמש בו.

ואין שום דבר רע בלאהוב FPS!!!!!!! :jump: :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח.

מה לגבי שיפור הדמות, הקווסטים, הטיולים והחיפושים בתוך מקומות קטנים יותר כמו מערות (או בתים של אנשים :cool2:), וכו' וכו'? חייבים גם לטייל ממקום למקום במשך שעתיים כדי שזה יהיה נאמן להגדרה של משחק תפקידים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...