משתמשים עם המודם SIEMENS SL2-141 זקוק לעזרה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משתמשים עם המודם SIEMENS SL2-141 זקוק לעזרה

Legendary_Undertaker

Recommended Posts

היי, למשתמשים שביניכם למי שיש את המודם SIEMENS SL2-141 תוכלו לומר לי אם לפעמים כשהוא טוען לכם אתרים, לא חשוב איזה אתר, יש PAGE ERROR שלא ניתן להתחבר לאתר?

וצריך לעשות REFRESH פעם או קצת יותר כדי להתחבר לאתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם בין-לאומי ולא נתקלי בבעיה שתארת, לפחות לא בתדירות שגרמה לי לזכור את זה בתור בעיה

מה שכן - לי יש איתו בעיות בפתיחת פורטים

הכל מוגדר טוב ויפה בראוטר, אבל בפועל לפעמים הפורט פתוח ולפעמים לא (ע"פ בדיקות של utorrent ואתרים נוספים כמו canyouseeme)

ממש מעצבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם בין-לאומי ולא נתקלי בבעיה שתארת, לפחות לא בתדירות שגרמה לי לזכור את זה בתור בעיה

מה שכן - לי יש איתו בעיות בפתיחת פורטים

הכל מוגדר טוב ויפה בראוטר, אבל בפועל לפעמים הפורט פתוח ולפעמים לא (ע"פ בדיקות של utorrent ואתרים נוספים כמו canyouseeme)

ממש מעצבן...

זה תמיד פתוח, אל תדאג.. הפורט ייראה סגור אם אין חיבורים מתבצעים באותו פורט שהגדרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהפורט סגור (או "לכאורה" סגור לפי הבדיקות), הורדות עובדות ממש לאט או לא עובדות כלל, ובכלל כל הגלישה ממש איטית ואתרים עולים לאט בצורה ניכרת, כאילו ה-utorrent טוחן את הקו. אם אני סוגר את התוכנה אז מספר שניות לאחר מכן הגלישה עובדת כרגיל.

כשהפורט פתוח אני יכול להעלות/להוריד כמעט על מהירות מקסימלית ועדיין לגלוש כרגיל

עם המודם הקודם לא נתקלתי בבעיה דומה (אדימקס AR60004 ישן. ואם תשאל 'אז למה אני לא משתמש בו' - לפני כשבוע חזרתי מחופשה של 3 שבועות בחו"ל ומצאתי אל פסק מת ומודם שלא עובד מאז (מנסה להתחבר במשך כמה דקות ואז מתייאש ומתפקד רק כראוטר))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...