ביקורת על מצלמת אולימפוס SP-560UZ - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על מצלמת אולימפוס SP-560UZ

The-StiG

Recommended Posts

יש הרבה ביקורות ברשת, תריץ חיפוש.

ממה שאני זוכר, המצלמה הזאת סובלת מפוקוס בלתי יעיל לחלוטין בתחום הזום המרוחק, מהפרעות אופטיות מעל הממוצע, רעש ב-ISO 400 ומעלה (אופיני למרבית המצלמות בקטגוריה זאת) ועוד בעיות שבגללן היא לרוב זכתה לציון סופי פושר. אם כי חשוב לציין שמרבית הביקורות מתייחסות למחיר ההשקה של המצלמה, מאז המחיר ירד משמעותית. בנוסף, חלק גדול מהמגרעות של ה-560UZ אופיניות למרבית המצלמות בקטגורית הסופרזום הזולות.

אני חייב לציין שלמרות העיצוב "המקצועי", אין זאת מקצועית כלל ועיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* תשווה לדוגמא שתמצא ברשת. ראשית תתרשם מאיכות התמונה הכללית, מהצבעים, מהחדות. רק לאחר מכן תעבור להגדלה מלאה ותתרשם מרמת הפרטים, מהרעש (בתנאי שהתמונות צולמו בתנאים דומים) ומכל מיני בעיות אופטיות (טשטוש וכהות בשוליים, גבולות סגולים). אני מאוד אוהב את התוצאות של פוג'י, אבל אני צילמתי רק במצלמות עם החיישן הגדול יותר שלהן (S9600 ו-F40) ואילו ה-S8000 היא בעלת חיישן מהסדרה הקטנה והנחותה יותר.

* תקרא ביקורות על שתי המצלמות ותעבור על המפרטים של שתיהן.

* תחזיק את שתיהן ביד בחנות, תשחק עם הבקרות, תבקש מהמוכר להפעיל אותן ותראה מי "נופלת לך ליד" יותר טוב.

* תעשה שיקלול של כל הגורמים ובנוסף תכליל סוגיות של מחיר ואחריות ותקנה את המצלמה שהכי נראת לך.

שתי המצלמות מציעות הרבה מאוד זום למעט מאוד ש"ח, אבל אף אחת מהן לא מקצועית. לשתיהן זום ארוך, בקרות ידניות שונות וגימיקים אבל הן תתנה תוצאות פחות טובות מה-F40 (מצלמה אוטומטית שעולה 650 ש"ח). אני חוזר ומציין עובדה זאת על מנת שלא תתאכזב לאחר הקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אחי ניסתי למצוא את רוב הדברים שניתנים למצוא כדי להשוות .

אבל גם מה שמצאתי אני לא יודע איך לנתח אותו ובגל זה אני שואל בפורום . ההתלבטות פה היא גם באחריות . המחיר הוא הבדל של 50 שח . השאלה היא כזאת . האחריותע ל האולימפוס היא שנתים עי אלודה ועל הפוגי שנתיים על ידיד ספק שקוראים לךו 2CLICK ולא על ידי היבואן שמעוני .

זאת גם חלק מהתלבטות שלי חוץ מהביצועים וכרגע האולימפוס מובילה .

השאלה היא אם הביצועים של הפוגי יות רטובות שכדאי לוותר על האחריות של יבואן רשמי ולקחת אחריות על ידי יבואן משני .

ועוד שאלה שלא מצאתי .האם לאולימפוס יש צילום פנורמה (3 ברצף ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...