פירמוט המחשב - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פירמוט המחשב

ziggizagi

Recommended Posts

שלום,

יש לי windows xp ואני רוצה לפרמט את המחשב ולהתקין ultimate.

אבל לפני זה, שקנו לי מחשב חדש (זה שאני מישתמש בו עכשיו) וחיברו לי אותו נימצאו שם מהמחשב היישן (מחשב חדש לחלוטין רק המסך השארנו מהמחשב הישן).

1. איך זה יכול ליהיות?

2. איך אפשר לפרמט את המחשב ושיהיה לחלוטין חדש, כי לפעמים גם אחרי שמוחקים ומפרמטים הקבצים נימצאים לאחר מכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רציני לחלוטין!!!!!

לא היה שום קשר בין המחשב הישן לחדש.

אני בחרתי בעצמי את חלקי המחשב והלכתי להביא אותו ביחד עם אבא שלי.

זה אפשרי? כי זה באמת מה שנשאר מהמחשב הישן.. הא, וגם המודם נישאר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא העברת את ההארדיסק ולא חיברתם את המחשב השני ברשת והעברתם קבצים ותמונות, אז לא יכול להיות שיש לך את התמונות אצלך

עכשיו בקשר לפרמוט מלא, את מתכוון לפרמוט של כל המחיצות? או לשמור מחיצות קיימות?

אם פרמוט של כל המחיצות, אז תכנס לאתר של יצרנית ההארדיסק ותוריד תוכנה שעושה low level format , פרמוט מהסוג הזה כותב 0 בכל הביטים של ההארדיסק, וזהו זה מוחק הכל.

אם רק מחיצה אחת, אז בתוכנת התקנה כשאתה בוחר מחיצה להתקנה, תמחק את המחיצה ותיצור חדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא העברת את ההארדיסק ולא חיברתם את המחשב השני ברשת והעברתם קבצים ותמונות, אז לא יכול להיות שיש לך את התמונות אצלך

עכשיו בקשר לפרמוט מלא, את מתכוון לפרמוט של כל המחיצות? או לשמור מחיצות קיימות?

אם פרמוט של כל המחיצות, אז תכנס לאתר של יצרנית ההארדיסק ותוריד תוכנה שעושה low level format , פרמוט מהסוג הזה כותב 0 בכל הביטים של ההארדיסק, וזהו זה מוחק הכל.

אם רק מחיצה אחת, אז בתוכנת התקנה כשאתה בוחר מחיצה להתקנה, תמחק את המחיצה ותיצור חדשה

אבל התמונות כן היו שם....

בקשר לפרמוט, אני מתכוון לפרמוט מלא, פעם אמרו לי שליפעמים נישארים אתרי שביקרו באים או כל מיני דברים גם אחרי שמוחקים את ההיסטוריה וגם אחרי הפירמוט..איך אפשר לימחוק את זה לגמרי?

איך אני בודק מי היצרנית של הארד דיסק מבלי לפרק את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...