כרטיס אשראי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס אשראי

Judas Iscariot

Recommended Posts

כרטיס וויזה נטען הכי בטוח גם לקניות בחו"ל.

אבל כיוון שאתה רוצה תשלומים אז שכח מזה...[זה עד 1000 ש"ח למרות שיש היום כרטיס נטען של חברה אחרת שהוא עד 5,000 ש"ח].

בכל מקרה תשלומים=חובות. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין Active לרגיל?

אני למשל בשני לחודש משלם על מה שהיה בין ה15 ל15 חודש לפני.

ובמידה שארצה אוכל לבחור לא לשלם הכל, אלא לדחות את זה ולשלם עמלה של משהו כמו אחוז אחד פר חודש. בנוסף זה נותן 45 ימי אשראי במקום 30, תודות לשיטה המוזרה.

הדחיית תשלומים הוכיח את עצמו כמשהו שמאד הואיל לי בתקופות קשות, היות ויצא לי משתלם לשלם בדיעבד יותר על הפרוילגיה של כסף-כשאין-כסף :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למשל בשני לחודש משלם על מה שהיה בין ה15 ל15 חודש לפני.

ובמידה שארצה אוכל לבחור לא לשלם הכל, אלא לדחות את זה ולשלם עמלה של משהו כמו אחוז אחד פר חודש. בנוסף זה נותן 45 ימי אשראי במקום 30, תודות לשיטה המוזרה.

הדחיית תשלומים הוכיח את עצמו כמשהו שמאד הואיל לי בתקופות קשות, היות ויצא לי משתלם לשלם בדיעבד יותר על הפרוילגיה של כסף-כשאין-כסף :jump:

הריבית שאתה מקבל היא אולי יותר טובה מהריבית על משיכת היתר בעו"ש, אבל פחות מוצלחת מריבית על הלוואה או על אשראי ישיר (סוג של הלוואה לזמן קצר, בסכום מוגבל, ללא ערבים או עמלת הקמה שניתן לקחת במספר סוגי חשבונות). אחוז לחודש זה ריבית גרועה מאוד.

השיטה הזאת מאוד מקובלת בארה"ב, שם אתה מבזבז כפי יכולתך (או עד שקו האשראי שלך נגמר) ומשלם עד סכום X בחודש בפריסה של שנתיים-שלוש, כאשר אתה כמובן משלם ריבית על התשלום שנותר לך. על הנייר זה נראה טוב, תראו בכל אתרי המכירות בארה"ב, "רק 30$ לחודש למחשב חדש", "רק 15$ לחודש למסך 24 חדש", אתה ממלא את הבית במיטב מוצרי הצריכה הנוצצים, אבל הסכומים האלו הולכים ומצטברים... לפי דעתי השיטה הזאת מאוד גרועה לבעלי הכנסות נמוכות ולבעלי הכנסה לא קבועה במיוחד אם אין להם גב פיננסי חזק (אבא/אמא שיעזרו להם אחרי שהם שוקעים בבוץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לאמריקן אקספרס - זה כרטיס לא משתלם לרוב בעלי העסקים שכן העמלה שהחברה גובה על הסליקה (מבית העסק) יותר גבוהה מכרטיסי ישראכרט וויזה.

אם אתה רוצה כרטיס אשראי עם אשראי (שאפשר לחייב אותך בתשלומים ולהכנס בו למינוס), אז עדיף או ויזה לאומי או כ.א.ל או מאסטרקרד שאותם מכבדים ככ.אשראי בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...