משהוא יודע למה הDOWNLOAD לחול גרוע בשבוע+ האחרון הרבה יותר מהרגיל ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהוא יודע למה הDOWNLOAD לחול גרוע בשבוע+ האחרון הרבה יותר מהרגיל ?

coben

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סוף סוף אני מוצא מישהו עם הבעיה שלי!!!

אני מחובר בדיוק כמוך ב012 והוט. וכבר יותר משבועיים האינטרנט פשוט נורא!

אני אתחיל לפני ואתאר בעיה אחרת שהייתה לי עם 012:

חזרתי ארצה אחרי טיול בחו"ל של כמה חודשים.

הכל טוב ויפה אני חוזר לגלוש ומנסה להפעיל את התוכנות שאיתם תמיד השתמשתי. אחת מהן היא DC++. הוא לא מתחבר לאף שרת שם. הרגשתי שמשהו מסריח.

דיברתי עם חבר שמתעסק עם שרתים והוא ישר הרגיש ואמר לי ש012 חוסמת לי פורטים. זה קרה לו גם עם חברה אחרת הוא התקשר התווכח איתם, הכחישו ובסוף התקפלו ותיקנו לו את זה. הבנתי שאני גם אצטרך לעשות זאת. התקשרתי ל012. הנציג נחמד מאוד אמר יפה (או שיקר יפה) ש012 לא עושה שום הגבלות מהירות וחסימות פורטים. אחרי שיחה ארוכה שבה הוא מבין שזה לא הגיוני שעדיין חסום לי בתוכנה הוא מפנה אותי לטכנאי רשתות שהוא בעצמו לא מבין מה הסיבה!!!

עכשיו מגיע הקטע הטוב. הוא נותן לי,אחרי נסיונות של הצד שלו לסדר, כתובת של זהב שאיתם הם התאחדו לשים כשרת התחברות. איזה קסם! מתחבר פתאום. אני הייתי כל כך עייף כבר מהמלחמה הזו ושאלתי אם זה הפיתרון? הוא פשוט אמר שכן ושאני אתחבר ככה מעתה. הייתי צריך להתעקש ולא עשיתי זאת. שאלתי אם זה הגיוני שככה זה יישאר כבעיה של השרתים של 012? הוא אמר שאין מה לעשות.

בנוסף לכל הצרות המהירות לחו"ל והורדה בכללי בתוכנות שיתוף פשוט צנחה פלאים. ואני מנסה לשחק עם השרתים להתחבר פעם ל012 פעם לאינטרנט זהב. שום דבר לא עוזר. אם רק יכלתי להתחבר עם חשבון של חברה אחרת ולראות קפיצה במהירות זה היה מוכיח לי שפה קבור הכלב...

הבעיה הנוספת להוכיח פגיעה בהורדות היא שבשרת שלהם (מן הסתם) הקובץ הורדה עובד על מהירות מלאה, ואפילו RAPIDSHARE מרביץ מדי פעם. אבל זה יכול להיות כי זו לא תוכנת שיתוף שדורשת פורטים מיוחדים...

נואש כבר... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני באינטרנט זהב, רק חשבתי שזה אותו דבר כי הם התאחדו. בתוכנות שיתוף אין לי ממש בעיה.בRAPIDSHARE כרגיל(=לא משהו בשעות עומס).

גם בהורדת קבצים דיי כרגיל. בעיקר הבעיה(שלא היתה לי קודם) היא בגלישה באתרים המהירות זוועתית לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח של 013 נטוויזן ויש לי את אותה בעיה בדיוק! לפעמים בשעות הקטנות של הלילה משום מה המהירות עולה אבל כבר אי אפשר ככך!

חשבתי שאולי פשוט עדיף לעבור לחברה אחרת אבל מהתגובות שלכם אני מבין שזה לא יעזור >:([br]פורסם בתאריך: 27.10.2008 בשעה 15:52:47

כנראה שכבר דנו בזה פה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3405082,00.html
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונת "אני"?

שמעתי מהרבה אנשים ובקריאת פורומים רבים שבזק בינלאומי לא חוסמת בכלל. אבל לך תדע...

העניין שכל מה שאני מוצא אם זו הכתבה הזו ופורומים אחרים - הם די ישנים. אני רוצה תגובות מאנשים שכרגע חווים בעיות ויעזור כמובן אם נבין שזה נובע מאותו גורם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ביגלל החורף על תידאג זה יסתדר עם הזמן משהו כמו חודש עד שהחברות יפתרו בעיות

הבעיה עם נטוויז'ן התחילה כבר באמצע יולי!

עכשיו התקשרתי לתמיכה ושאלתי על הפורטים והם אמרו שהם לא חוסמים שום דבר אז הזכרתי את המאמר ב YNET ועל כל העדויות ו"על מה אני משלם .. וכו'" ואז פתאום הם נזכרו באיזה שהוא פרוייקט של הרחבת הפס שבעצם משפיע על מהירות כל החברות לחו''ל ושזה אמור להסתיים תוך שבוע :P

אז אני צריך לדעת איזה חברה לא חוסמת פורטים כדי לעבור אליהם !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף אני מוצא מישהו עם הבעיה שלי!!!

אני מחובר בדיוק כמוך ב012 והוט. וכבר יותר משבועיים האינטרנט פשוט נורא!

אני אתחיל לפני ואתאר בעיה אחרת שהייתה לי עם 012:

חזרתי ארצה אחרי טיול בחו"ל של כמה חודשים.

הכל טוב ויפה אני חוזר לגלוש ומנסה להפעיל את התוכנות שאיתם תמיד השתמשתי. אחת מהן היא DC++. הוא לא מתחבר לאף שרת שם. הרגשתי שמשהו מסריח.

דיברתי עם חבר שמתעסק עם שרתים והוא ישר הרגיש ואמר לי ש012 חוסמת לי פורטים. זה קרה לו גם עם חברה אחרת הוא התקשר התווכח איתם, הכחישו ובסוף התקפלו ותיקנו לו את זה. הבנתי שאני גם אצטרך לעשות זאת. התקשרתי ל012. הנציג נחמד מאוד אמר יפה (או שיקר יפה) ש012 לא עושה שום הגבלות מהירות וחסימות פורטים. אחרי שיחה ארוכה שבה הוא מבין שזה לא הגיוני שעדיין חסום לי בתוכנה הוא מפנה אותי לטכנאי רשתות שהוא בעצמו לא מבין מה הסיבה!!!

עכשיו מגיע הקטע הטוב. הוא נותן לי,אחרי נסיונות של הצד שלו לסדר, כתובת של זהב שאיתם הם התאחדו לשים כשרת התחברות. איזה קסם! מתחבר פתאום. אני הייתי כל כך עייף כבר מהמלחמה הזו ושאלתי אם זה הפיתרון? הוא פשוט אמר שכן ושאני אתחבר ככה מעתה. הייתי צריך להתעקש ולא עשיתי זאת. שאלתי אם זה הגיוני שככה זה יישאר כבעיה של השרתים של 012? הוא אמר שאין מה לעשות.

בנוסף לכל הצרות המהירות לחו"ל והורדה בכללי בתוכנות שיתוף פשוט צנחה פלאים. ואני מנסה לשחק עם השרתים להתחבר פעם ל012 פעם לאינטרנט זהב. שום דבר לא עוזר. אם רק יכלתי להתחבר עם חשבון של חברה אחרת ולראות קפיצה במהירות זה היה מוכיח לי שפה קבור הכלב...

הבעיה הנוספת להוכיח פגיעה בהורדות היא שבשרת שלהם (מן הסתם) הקובץ הורדה עובד על מהירות מלאה, ואפילו RAPIDSHARE מרביץ מדי פעם. אבל זה יכול להיות כי זו לא תוכנת שיתוף שדורשת פורטים מיוחדים...

נואש כבר... :s05:

יש לי את אותה בעיה,מהי הכתובת של זהב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותה בעיה,מהי הכתובת של זהב?

בבקשה

lns.inter.net.il -L2TP

pns.inter.net.il -PPTP

אתה לא חושב שזה לא פיתרון מספיק טוב?

חייבים לעשות משהו!

[br]פורסם בתאריך: 28.10.2008 בשעה 16:01:42

לא יעזור כלום

ברגע ש10 מכוניות מנסות לעבור ב5 נתיבים כשכל נתיב מיועד למכונית אחת , תמיד יהיו תקלות

פשוט אין מספיק תעבורה לחו"ל , חד וחלק ,

אני מבין את העניין הזה אבל לא כאן הבעיה. זה התחיל לפני כמה שבועות. ואנחנו מדברים על חסימה לתוכנות שיתוף ומהירויות מגוכחות.

ואם זה המקרה אז שהחברות יפסיקו להציע חבילות גלישה ענקיות שאין בידן באמת לספק. 8-10 מגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...