שאלה על גיבוי איך אפשר לעשות גיבוי של איזה 30GB ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על גיבוי איך אפשר לעשות גיבוי של איזה 30GB ?

asilbob

Recommended Posts

גמר לי כבר המקום במחשב אני רוצה לעשות גיבוי אני עוד איזה חצי שנה -שנה קונה מחשב חדש עם איזה 500GB אז לא תיהיה בעיה

אבל לבנתיים המחשב מפוצץ

אני רוצה לגבות איזה 30 ג'גה איך עושים את זה בדיוק ?מה הדך הכי טובה בדרך כלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן.. אתה יכול לצרוב את המידע על דיסקים של 650/700/4700/8500 מגה בתים.

או לשלב DiskOnKey עם כמה דיסקים לצריבה.

או להשתמש בשירות העלאת/גיבוי קבצים ברשת, שזה כנראה יהיה הפיתרון שיתאים לך. אבל גם יגזול מזמנך כי תצטרך להעלות את הקבצים.

אני חושב שהיום, במחירים של הכוננים הקשיחים- הם מאוד משתלמים. 640GB עולה רק 340ש"ח.

תעשה את החישוב שלך, מה עדיף לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, העתיד לא מעניין.

אתה רוצה לגבות מידע עכשיו, נכון? הרדיסק הוא הפיתרון הכי זול, הכי נוח והכי מהיר. גם בלי שום קשר לקניה העתידית שלך.

אתה רוצה לשבת עכשיו ולצרוב עשרות דיסקים (חד פעמיים, כך שזה סתם לזרוק כסף לפח) ? בהצלחה עם זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני מעדיף לבנתיים לקנות דיסקים ולנסות להחזיק כמה שיותר עד שנקנה תמחשב החדש (שזה לא בקרוב ) עוד חצי שנה -שנה

לבנתיים נצרוב אחי את כול הסרטים וכול כול מה שיש לי במחשב

אני מעדיף מאשר לקנות עכשיו HD

בכול זאות תודה זה מה שהכי מתאים ליי

תאמת חשבתי הרבה לקנות HD500 חדש ובעתיד לעשים אותו במחשב החדש

אבל במחשבה שנייה אני מעדיף שזה יהיה מחובר למחשב החדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אחי זה לא דחוף לי כולכך אחי מבין ......

אפשר למחוק דברים פה ושם עוד שנה אחי אני הקנה מחשב פיתאום אני היראה HDעם 2000 GB זה יבאס אותי קצת חחח

בסדר שטויות אחי אני לא לחוץ כולכך ..

תודה בכול זאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל גיבוי של 30 ג'יגה צריך לקנות הארדיסק?

30 ג'יגה על מדיות של 4.7G זה 7 מדיות

מדיה של עולה היום 2-3 שקלים בבודדים

כלומר מקסימום 21 שקלים לגיבוי

ההארדיסק שאתם ממליצים עליו (וכולנו ממליצים) 640G עולה מינימום 340 שקל

ההפרש במחיר ברור לכולם לא?

גם במידה וירצה לגבות (לא שכתוב רק גיבוי) 640GB

ניתן להשיג היום חבילות של 100 דיסקים ב140 שקל.

כלומר 1.4 שקל למדיה, 640G זה 137 מדיות

יוצא 192 שקלים לגיבוי נפח של 640GB

עדיין יותר זול מקניית הארדיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו תוסיף לזה:

א. בזבוז זמן עצום, במיוחד בדוגמה ההיפוטטית שלך עם 137 מדיות (לא ריאלי בשיט)

ב. כאב ראש ובזבוז זמן נוסף ואסטרונומי בחלוקה של קבצים גדולים שלא נכנסים בדיסק אחד (למשל, סרט בגודל 6GB)

ג. כסף שנזרק לפח - אי אפשר להשתמש בנפח שעל הדיסקים מחדש

ד. הוא במילא קונה הרדיסק בעתיד וזה במילא יהיה אותו נפח ואותה כי שום דבר לא הולך להשתנות בשוק ה-mainstream בשנה הקרובה.

אגב גם מבחינת מחיר החישוב שלך לא מדוייק, אתה שוכח שהדיסקים לא ינוצלו ב-100% כי הרי ככל הנראה יש לו קבצים גדולים והם לא יכנסו באופן מושלם לנפח של כל דיסק.

למעשה זה יכול בקלות להכפיל את כמות הדיסקים = פי-2 כסף, פי-2 זמן, פי-10 כאב ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח גם את הצורך לקטלג (נסה אחרי זה לאחזר איזה קובץ מ137 דיסקים שאין לך מושג איפה הוא נמצא) וגם את העובדה שמדיה אופטית לא אמינה במיוחד. איחסון טיפה לא מתאים ואחרי שנה המידע אבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמא של הגיבוי 640 ג'יגה הייתה בהחלט היפוטטית כי אף אחד לא ישב לצרוב כל כך הרבה, אבל היא עדיין מוכיחה שמבחינת מחיר גם בגדלים כאלה יותר זול דיסקים, וגם אם צריך נגיד 30 אחוז יותר בגלל קבצים שלא נכנסים או מתחלקים.

אבל בקשר למטרה הראשונית של פותח האשכול, שזה גיבוי של רק 30 ג'יגה

גם במידה ויעשה גיבוי כפול של כל דיסק, עדיין יהיה לו יותר זול לגבות על דיסקים.

ובקשר לזה שהוא מתכנן בעתיד לקנות, אז אף אחד לא יכול לדעת מה יהיו מחירים הדיסקים עוד שנה, ושים לב שהוא אומר שאולי עוד שנה בכלל ישתלם לקנות 2טרה דיסק.

אז לא צריך להגיד לו שזאת שטות גמורה, כי יתכן שבאמת הוא יחסוך כסף אם יגבה היום על דיסקים , גם גיבוי כפול שיעלה רק 40. ועוד שנה יקנה הארדיסק גדול יותר.

ובקשר לאמינות, שים את הדיסקים במקום ולא חם. והיא נשמרת שנים רבות (בהחלט יותר זמן משההארדיסקים של היום נשמרים)

שים במקום לא אבל עדיין לא בשמש, גם נשמרת לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...