dead space מישהו משחק בזה? - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dead space מישהו משחק בזה?

talsa

Recommended Posts

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים זה משחק ברמה.ואני אחד שאוהב משחקי FPS בלבד.המשחק הזה כבש אותי.

האוירה במשחק הזה גם אם אין הרבה אקשן(והאמת שאין הרבה קרבות) היא ממכרת.

מגביר את האדרנלין בקלות.גרפיקה וסאונד באיכות גבוהה.

מי שמתלונן פה על שליטה זה רק למי שמנסה לשחק במקלדת.

מה גם שבהקשר לכל מה ששאלו פה לגבי השלט 360.זו אחת הרכישות הכי טובות שהיו לי וגם במשחק הזה הוא מוכיח את עצמו כמעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אני מאוכזב קלות...

התלהבתי מהמשחק בהתחלה, אבל הוא חוזר על עצמו קצת והאווירה משדרת יותר מדי BEEN THERE DONE THAT...

מי שחרש על דום3 [אני], מרגיש שזה אותו משחק בנק' מבט אחרת...עיצוב השלבים, הקרבות היחידניים, כל הקטע של הVIDEO FEEDBACK והAUDIO FEEDBACK וקטעי הטקסט שחושפים מה קרה שם, הכל ממש יותר מדי "DOOMISH"...אפילו העלילה מזכירה את זה.

מרגיש קצת נדוש :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אני מאוכזב קלות...

התלהבתי מהמשחק בהתחלה, אבל הוא חוזר על עצמו קצת והאווירה משדרת יותר מדי BEEN THERE DONE THAT...

מי שחרש על דום3 [אני], מרגיש שזה אותו משחק בנק' מבט אחרת...עיצוב השלבים, הקרבות היחידניים, כל הקטע של הVIDEO FEEDBACK והAUDIO FEEDBACK וקטעי הטקסט שחושפים מה קרה שם, הכל ממש יותר מדי "DOOMISH"...אפילו העלילה מזכירה את זה.

מרגיש קצת נדוש :-[

ראיתי את הנושא שכתבת על המשחקים שחוזרים אבל לא הגבתי לך שם כי זאת הדעה שלך ואני לא אענה לגבי כל המשחקים כי אני חושב שאתה

לגביהם אז אני אענה לך רק פה כי רק פה אני חושב שאתה טועה.

המשחק הזה איכותי ביותר!!! הסאונד המדהים והגרפיקה המדהימה שלא לוקחת כמעט משאבים מהמחשב והזמני טעינות הקצרים מאוד מועילים.

שכחת להגיד שהמשחק הזה מחדש ברמות -

1. אין לך UI USER INTERFACE זאת אומרת אין לך שום מדד בצד המסך או למעלה או משהו כזה שום דבר! הכל נמצא על השחקן עצמו

החיים שלו,כמה STATIS יש לו וכל שאר הדברים שאתה נכנס אליהם הם בשידור חי ולא מפסיקים את זמן המשחק מה שמוסיף לכך שאם תוקפים אותך

ואתה פתאום בINVENTORY שלך קצת אכלת אותה...

2.הסאונד והקטעי פשוט מאוד גם הם "בשידור חי" מה עוד מוסיף לאווירה.

אני לא יודע איך הגעת לדום כי את דום לא אהבתי ושיחקתי רק בשביל הגרפיקה ולראות את הסוף.במשחק הזה אני משחק

ואני עוד מרותק לכסא כי זה מושך ומושך אותך עוד ועוד.

תמשיך לשחק עוד קצת ואולי תבין שמדובר במשחק איכותי.

בסופו של דבר כל המשחקים חוזרים על עצמם הכל תלוי איך אתה מציג אותם והמשחק הזה מוצג בראייה חדשנית ביותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב CHAPTER 10

יש קטע שאני נכנס לחללית או משהו כזה שם שם איזה משהו ואז אמור להיכנס לחדר, ללחוץ שם על מסך כלשהו שמפעיל יעני תחללית, וזה הדלת של החדר נסגרת, ובאים אליי כמה זבלונים ועוד אחד ביניהם שבונה את עצמו מחדש כל הזמן, ואני לא ממש מבין מה לעשות, הרגתי את כולם חוץ מהחמור הזה שבונה את עצמו כל הזמן ורודף אחרי. מצד שני זה אני אומר לי ללחוץ על עוד מסך שנמצא ליד הראשון, אבל אי אפשר ללחוץ עליו..

ובקיצור אנ ילא ממש מבין מה לעשות שם, אם מישהו יוכל לעזור לי זה יהיה מצוין..

העלתי תמונה .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט משחק מצוין

ובקשר לשליטה יש לי בקר של X360

אבל אני משחק במקלדת ועכבר

יותר נוח ויותר מדויק לי לכוון לרגליים או לראש לדוגמא עם עכבר מאשר גוייסטיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב CHAPTER 10

יש קטע שאני נכנס לחללית או משהו כזה שם שם איזה משהו ואז אמור להיכנס לחדר, ללחוץ שם על מסך כלשהו שמפעיל יעני תחללית, וזה הדלת של החדר נסגרת, ובאים אליי כמה זבלונים ועוד אחד ביניהם שבונה את עצמו מחדש כל הזמן, ואני לא ממש מבין מה לעשות, הרגתי את כולם חוץ מהחמור הזה שבונה את עצמו כל הזמן ורודף אחרי. מצד שני זה אני אומר לי ללחוץ על עוד מסך שנמצא ליד הראשון, אבל אי אפשר ללחוץ עליו..

ובקיצור אנ ילא ממש מבין מה לעשות שם, אם מישהו יוכל לעזור לי זה יהיה מצוין..

העלתי תמונה .

תלחץ על המחשב ותסתכל דרך החלון. רואה את הלהבות? תמשוך את המנייאק לשם, תפרק אותו לחתיכות, תשתמש בstasis עליו ורוץ בחזרה למחשב לשרוף אותו קיבינימט :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על איזו שליטה גרועה אתם מדברים.

התחלתי לשחק במשחק היום עם מקלדת ועכבר, הגדרתי את המקשים כמו שאני רגיל, הגדרתי את רגישות העכבר בתוכנה של לוג'יטק

והמשחק מתנהג ממש טוב בלי שום אי-נוחות או חוסר שליטה .

למרות שיש לי גיימפד של לוג'יטק אין כמו להרוג מפלצת עם העכבר ישר לראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השליטה בגרסאת המחשב פשוט אייומה, בכל מקרה אם הפחדה זה לא הטעם שלכם לא תמצאו בו שום דבר מעניין.

המשחק קלסטרופובי ומלחיץ בטרוף.

על מה אתה מדבר אחד המשחקים הטובים.. אני פשוט נתקעתי בקטע ואין לי מושג איך יוצאים ממנו =\

השליטה סבבה אחרי שאתה מתרגל לקטע שזה רק על כתף אחת. הגראפיקה בכלל מדהימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להגדיר את המקשים במשחק, אני מנסה לשנות נגיד מW לחצים והוא לא נותן, לא קורה כלום...

שמתי לב שבקונטרול RIG, או מה שזה לא יהיה המקשי חצים תפוסים, אבל אי אפשר לשנות אותם הם מסומנים באדום.

מה אני עושה? אני שמאלי ואני לא יכול לשחק בהגדרות מקוריות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על איזו שליטה גרועה אתם מדברים.

התחלתי לשחק במשחק היום עם מקלדת ועכבר, הגדרתי את המקשים כמו שאני רגיל, הגדרתי את רגישות העכבר בתוכנה של לוג'יטק

והמשחק מתנהג ממש טוב בלי שום אי-נוחות או חוסר שליטה .

למרות שיש לי גיימפד של לוג'יטק אין כמו להרוג מפלצת עם העכבר ישר לראש :)

מסכים לגמרי, למרות שעד לפני יומיים שיחקתי עם V SYNC על 30 קבוע וגם אז היה לי כיף, אחרי שביטלתי - השליטה הישתפרה פלאים !

ניסיתי לשחק עם שלט, בערך אותו דבר... עם עכבר קצת יותר נוח ליל לכוון אבל אני לא מבין איפה ההבדל הגדול...

תגידו, אם אני בצ'פטר 4, יש לי עוד הרבה לשחק ?

ויש טעם לקנות נשקים חדשים ? אני בנתיים רק עם המרסס ועם הרובה שמתחילים איתו, שיפרתי את שניהם, בעיקר את המרסס אבל אני לא מרגיש

שאני צריך יותר מזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...