SP3 -->> WGA?!? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SP3 -->> WGA?!?

rjjb7

Recommended Posts

האם כשמתקינים דרך העדכונים האוטומטיים של WinXP את העדכון Service Pack 3 נבדקת גם בדיקת חוקיות הוינדוס Genuine Advantage???

ובאופן כללי, האם ישנה דרך לדעת לגבי כל עדכון האם הוא יבצע WGA או לא?

כמובן שלא דרך הסתמכות על הפירוט שניתן בAutomatic Updates וגם לא דרך חיפוש בגוגל בכל פעם שצץ עדכון חדש, אלא משהו יותר יעיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שאל שאלה לגיטימית, האם עבור הכל עדכון המערכת שלו מבצעת בדיקת אוטנטיקציה?, מותר לבנאדם לדעת אילו תהליכים הולכים לרוץ אצלו במחשב עם התקנת תוכנה חדשה.

התשובה היא לא עבור כל עדכון, אבל ספציפית לגבי SP3, אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שממש לא חובה שהWGA יתן אישור כדי שיותקן SP3.

מה הכוונה? האם יבוצע התהליך של אוטנטיקציה כשאתקין את העדכון הזה או לא? אני מבין מהדברים שלך שאתה בעצם סותר את bitzikc הבנתי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שחשבתי, אין צורך באוטנטיקציה לעדכון האוטומטי של SP3.

מישהו יודע משהו לגבי השאלה השנייה ששאלתי? (האם באופן כללי יש דרך לדעת לפני שמתקינים האם אותו עדכון ידרוש אוטנטיקציה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש- מסתכלים בשם העדכון.

פעם נתנו לעדכון שם קוד hotfix KB893803 או משהו בסגנון (המספר סתם מופלץ)

עד שהתרעמו הלקוחות שכן קנו ולא רצו את הקקי הקטן הזה שלפעמים חוסם גרסאות חוקיות וסתם צורך משאבים מיותרים (כן, גם אם זה בית אחד, זה נחשב), וMicrosoft שינתה את שם העדכון לWGA, ככה שאם תגדיר בעדכונים אוטומטיים שישאל אותך לפני שהוא מתקין משהו, תוכל לברור את הWGA מבין שאר העדכונים.

ואם לא מצויין בשם העדכון WGA האם זה מחייב שבין היתר בהתקנת העדכון לא תתבצע אוטנטיקציה??

מההיכרות הארוכה שלי עם וינדוס אם מנצלים כל דרך כדי לבדוק זאת..וזאת אחלה דרך לעשות זאת.

כן אני עידכנתי את הWINDOWS שלי לSP3 והוא כן בודק אם הWIN שלך חוקי או לא.

ואם הבחור הזה צודק בדבריו, הרי לך דוגמא שלמרות שאין בSP3 שום אינדיקציה לכך שהיא טומנת בחובה WGA היא עדיין עושה זאת!

מן הסתם, הברירת מחדל שלי עכשיו היא שהוא ישאל אותי לפני שהוא מתקין עדכון כלשהו אבל יש לפעמים עדכונים שהם חשובים למערכת לכן אני רוצה איזה אינדיקציה לכך.

לסיכום, האופציה של "שאל אותי לפני התקנה" + הסתמכות על הפירוט שוינדוס נותן או על שם ההתקנה שכולל צירוף אותיות ומספרים לא ידוע -->> לא מספיק כדי לוודא קודם ההתקנה מה כולל העדכון!

ולכן שאלתי נותרה בעינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...