TAZOK, האם הוא תמים כמו שהוא באמת נראה, ומציג את עצמו? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TAZOK, האם הוא תמים כמו שהוא באמת נראה, ומציג את עצמו?

אורח athlon

Recommended Posts

א. יש לו פרופיל של עושק קברים(למרות הנסיון להתמע בקרב חברי הפורום).

ב.הוא רוצה שיפתחו כאן פורום קבירה ועשיקה, כי נידו אותו מפסי פרו, ככל הנראה, בשל עשיקת קברים או סיבה אחרת:

כן כי אפשר להרשם ל pcpro אז אני מקווה שפה יהיה

ג.הוא מאוד היה רוצה לקנות כבר משני במחרי של פקקי סודה מאיזה ילד אומלל פה, התירוץ שלו זה התירוץ של כל עושקי הקברים, ושלפחות ידאג לאיזה שהוא הגיון בדברים שלו כי לפני כמה ימים הוא אמר שיש לו מחשב משני בבית שהוא רוצה לעשות לו ...

איזה מתח על מה אתה מדבר אני מחפש לקנות מחשב ככה 600-700 נוסף משומש ופה אתר של אחלה אנשים

להמ שזה יגרום למתח!!!

וטוב אל תסתום את הפה לפחות תן תשובה רצינית... ;D

ד. שימו לב לשפה שהוא מדבר, מאוד מזכירה איזה סוחר שעוד היה בתקופה מוקדמת יותר בפורומים של אתר אחר:

שיתום ת'פה שלו ואז כולם יוכלו להנות

TAZOK אף אחד לא יהנה מפורום כזה, למעט סוחרי קברים.

ה.

אני אומר בוא נעשה סקר אם רוצים להחזיר את זה ואתה תראה שהרבה אנשים ירצו להחזיר את זה ותפסיקו לזיין את השכל עם עושק קברים

פשוט תחזירו את זה.....

הוא גם מאוד רוצה שהמילה הבלתי נסבלת על סוחרי מחשבים תעלם...

אני לא מבין מה כ"כ בוער לו שיחזירו את פורום קבירה ועשיקה - יד שנייה, פשוט לא, אלא אם כן הוא איזה סוחר שזקוק לכסף נואשות.

ו.

פחחחחחח...

אל תבלבל את המוח.....

פשוט שיוסיפו את זה

זה יהיה נוח מאוד...

נכון, יהיה נח מאוד, לסוחרים(עשקנים) לקנות מילדים שמבינים במחירים של פקקים של סודה, כי מדובר באנשים שמבינים מאוד, ולמכור לאנשים שלא מבינים במחירים מופקעים.

נכון, יהיה נח מאוד לעשקנים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב גם לכמות ה"פרטים" שאותו TASOK "מנדב" על עצמו : כינוי מוזר ואי מייל בדואר רשת כללי (לא ISP חלילה). שום דבר מעבר לזה.. מה יש לך להסתיר אדון יקר ? שאתה בן 35 אולי , סוחר מחשבים מקצועי ? (או אולי לא מקצועי.. יש גם כאלה שלא מבדילים בין לוח אם של לבין "פיסי-עזה").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כ זה בדיוק אני.....

אחי אני בדרך כלל לא נותן את האי מייל שלי.....

אני בן 16 מרמת השרון.....

קוראים לי דור ריבק לך לתבדוק אין לי שום כוומת זדון...

הניק שלי זה הניק הכי טוב בעולם זה מהמשחק baldurs gate 1

מאיפה אתה ממציא את סיפורי סבתא האלה?!?!? ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...