יש אינטרנט אלחוטי בפולין? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אינטרנט אלחוטי בפולין?

00000

Recommended Posts

איזו נימה מתנשאת?

אם תחפש באינטרנט תוכל לראות שבתל אביב יש יותר נקודות חמות מבוורשה.

לOldCat, תודה על התשובה ההעניינית.

אני מקווה שיתאפשר לי להשתמש בשירותים האלו.

על לא דבר. אם תחפש באינטרנט בפולנית תמצא הרבה יותר מאשר אלו שמצאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו נימה מתנשאת?

אם תחפש באינטרנט תוכל לראות שבתל אביב יש יותר נקודות חמות מבוורשה.

לOldCat, תודה על התשובה ההעניינית.

אני מקווה שיתאפשר לי להשתמש בשירותים האלו.

עכשיו תחפש נקודות חמות בתל אביב באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא רעה... אתה תמצא הרבה מאוד... וזה עוד בלי להביא בחשבון שוורשה גדולה פי 10 מתל-אביב...

הנקודות החמות הניתנות בחינם הן במרכז המתוייר או בתחלומי האוניברסיטאות / פוליטכניקום.

לא בשכונות המרוחקות, שם אין בהן כלכך צורך. לכן גודל העיר פחות משמעותי.

בבתי המלון זה לרוב לאורחי המלון עם סיסמית גישה ובתשלום .

בחדר העסקים של אינטרקונטיננל במרכז וורשה זה בלי תוספת תשלום, אבל עצם

השימוש בחדר עולה כמו שני לילות במלון סביר.

העיקרון מובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, לא הוגן לצאת באמירות בסגנון "בוורשה יש רכבת תחתית מעולה ובתל-אביב יוק", נכון שהמצב בתל-אביב מאוד מרגיז, אבל וורשה נחשבת עיר מתקדמת ומודרנית כבר כמאה שנים. עוד בשנות השלושים הייתה בה מערכת מפותחת שכללה אוטובוסים וטראם. בכלל באירופה יש תרבות מאוד מפותחת של .

אולי מישהו פעם ישווה את תל-אביב לאיזו עיר מפגרת אחרת שהמצב של התחבורה הציבורית בה הוא בכייה לדורות וגדודים של פעילי סביבה וחברה צועקים על הביזיון המתמשך הזה כבר שנים. אני מדבר כמובן על העיירה הנידחת קריית מלאכי, קליפורניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה לחוד לתשתית לחוד לספק , כי חברת הכבלים היא גם ספק האינטרנט אז זה הכל כחבילה אחת בלי הפרדה. גם ספק ה ADSL אם אתה מעדיף הוא גם מספק גישה לאינטרנט, הכל בחבילה אחת, והוא מתחרה עם שתי חברות הכבלים כך שהמחירים די יציבים ודי דומים.

שמרתי אצלי בבית את דף ההצעות שלהם שקיבלתי כשניתקתי מנוי, ובניגוד לצרות שעושים כאן כשרוצים להתנתק הם נתנו אותו בחיוך ורק אמרו "תודה שהשתמשת בשירותינו, נשמח להבא לשוב ולשרת אותך".

אם יש לך עוד שאלות על וורשה אז תשאל. הם עד כדי כך לא מתקדמים שם שרכבת תחתית התחילו אמנם לתכנן בשנת 1983 ואז התחיל משטר צבאי של הקומוניסטים והכל נעצר אבל התחילו להקים ולבנות רק בשנת 1996 והיום יש רק 21 תחנות מתקתקות במרץ ועובדים על עוד כמה ובשלבי תכנון מתקדמים הקו השני. זה לא כמו אצלנו, שאנחנו כאן מחליטים ועושים רכבת תחתית הרבה יותר מהר ויותר יעיל............ אצל המפגרים הללו בכל תחנת אוטובוס, גם בשכונה רחוקה, יש לוח זמנים של השעה המדויקת בה האוטובוס יוצא מהתחנה הספציפית, ואם הנהג מקדים אז הוא ממתין דקה-שתים כדי לא לאכזב נוסע שמתכנן לפי הלוח המתפרסם. אבל אצלנו הרי הרבה יותר מתקדמים והתחבורה הציבורית שלנו הרבה יותר ידידותית למשתמש.......

אני תוהה לעצמי , מתי שלושת הדברים ההכרחיים האלו יבואו אלינו :

1. ספקית+תשתית ביחד

2. שירות נורמלי במוקדים הטלפוניים

3. רכבות !!! ואני לא מדבר על חצי פריסה כמו שיש כיום , והאיחורים והתאונות , והעומס!! והמחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

יש בוורשה כל מיני אנשים שיושבים במקומות כמו בתי קפה או מקדונלד או בחצר של האוניברסיטה ומתקתקים על המקלדת

בדפדפן שלהם (השועל מאד פופולרי). מה זה אומר? שיש בפולין אינטרנט אלחוטי?

יש גם כמעט בכל אכסניה בוורשה כזה מכשיר שקוראים אותו באנגלית ROUTER אלחוטי (שמעת על המצאה כזו?) והמון צעירים עם מחשבים ניידים מתקתקים במקלדת שלהם וגם ב ICQ או מסנג'ר בעיקר בערב. מספיק שתשב בחצר ליד הכניסה לאכסניה כמו NATHANS VILLA ולהתעלק עליהם.

מה זה אומר?

גם בקניונים הגדולים כמו ARCADIA, ZLOTA TERASA וכד' יש המון אנשים יושבים ובמקום להנות מהמקום ומהנוף מתקשקשים באינטרנט.

זה אומר אולי שיש שם נקודות אלחוטיות בחינם?

אבל אם אתה נוסע במשלחת של בית ספר אין לך הזדמנויות לשבת בבית קפה או במקום דומה מתי שמתחשק לך עם המחשב שלך.

אם אתה נוסע לבד זה משהו אחר.

עוד משהו על חיבור ושירות אינטרנט בבית:

לא מזמן סגרתי (ניתקתי) חשבון חיבור בכבלים בדירה בוורשה. (יש אפשרות בכל בית 2 חברות כבלים מתחרות). חבילה SPRINT בחברת כבלים UPC המחיר 69 זלוטי (116 ש"ח ) לאינטרנט 2 מגה ביורד 384 K בעולה, עם אפשרות ל-IP שלך לשירות החוצה (קבוע) תיבת מייל של 10MB, עד 5 שמות משתמש וסיסמאות לשימוש בתיבת הדואר היחידה הזו, עם איכסון אתר אחד שלך בנפח של עד 10 MB.

החבילה הבאה אצל הספק הזה נקראת חבילת TURBO שעולה עוד 20 זלוטי (עוד 34 ש"ח). של 10 מגה ביורד 1 מגה בעולה, 3 חשבונות מייל כל אחד 5 שמות משתמש שונים, תיבה של 10 מ"ב., 25 מ"ב איכסון WWW שלך.

אין דבר כזה לחוד לתשתית לחוד לספק אינטרנט, כי חברת הכבלים היא גם ספק האינטרנט אז זה הכל כחבילה אחת בלי הפרדה. גם ספק ה ADSL אם אתה מעדיף הוא גם מספק גישה לאינטרנט, הכל בחבילה אחת, והוא מתחרה עם שתי חברות הכבלים כך שהמחירים די יציבים ודי דומים.

שמרתי אצלי בבית את דף ההצעות שלהם שקיבלתי כשניתקתי מנוי, ובניגוד לצרות שעושים כאן כשרוצים להתנתק הם נתנו אותו בחיוך ורק אמרו "תודה שהשתמשת בשירותינו, נשמח להבא לשוב ולשרת אותך".

יש גם המון כאלו מסתובבים עם נייד ותקוע בו מודם סלולרי, מחוברים ברשת הסלולרית במחירם מצחיקים. בן דוד שלי בכפר מרוחק שאין בו תשתית כבלים מחובר כך, הבעיה רק במהירות הנמוכה שמזכירה מודם אנאלוגי ישן, אבל חוץ מזה הכל בסדר.

במרכז העיר יש גם המון מקומות להכנס ולשבת ליד עמדת מחשב עם כל תוכנות המצסרים והסקייפ שתרצה. המחר ברובם 5-6 זלוטי לשעה, מינימום 2 זלוטי לרבע שעה. במרכז העיר בשטח המסחרי של המטרו יש שני מקומות כאלו אחד מול השני, זה שבצד ימין טוב יותר ויש לו גם שירותי הדפסה וצריבה. בתחום תחנת הרכבת יש איזה 19 חורים כאלו, הבעיה שרובם קטנים ומסריחלים כי לא אוסרים שם את העישון.

עוד לגבי נקודות חמות:

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34889,3626557.html

אני בטוח שמחסום השפה לא יהיה בעיה, אבל למען הנוחות אצטט "......... עד כה יש בתוכנית מותקנות 69 נקודות חמות ברחבי מרכז העיר, ....... ...על ידי העיריה......." וזה היה באמצע 2006. עוד מזכירים שם את DLINK פולין כחברה התורמת לענין הזה.

גם אם עשו חצי ממה שהבטיחו, זה יותר מ-6 נקודות פרטיות של בתי מלון.

גם כאן תוכל למצוא מפה עם כמה וכמה מקומות.

http://www.mmkrakow.pl/1133/2008/7/8/bezplatny-internet-w-warszawie

טוב, אפשר לחפש עוד ועוד ולמצוא עוד ועוד. העיקרון מובן.

אם יש לך עוד שאלות על וורשה אז תשאל. הם עד כדי כך לא מתקדמים שם שרכבת תחתית התחילו אמנם לתכנן בשנת 1983 ואז התחיל משטר צבאי של הקומוניסטים והכל נעצר אבל התחילו להקים ולבנות רק בשנת 1996 והיום יש רק 21 תחנות מתקתקות במרץ ועובדים על עוד כמה ובשלבי תכנון מתקדמים הקו השני. זה לא כמו אצלנו, שאנחנו כאן מחליטים ועושים רכבת תחתית הרבה יותר מהר ויותר יעיל............ אצל המפגרים הללו בכל תחנת אוטובוס, גם בשכונה רחוקה, יש לוח זמנים של השעה המדויקת בה האוטובוס יוצא מהתחנה הספציפית, ואם הנהג מקדים אז הוא ממתין דקה-שתים כדי לא לאכזב נוסע שמתכנן לפי הלוח המתפרסם. אבל אצלנו הרי הרבה יותר מתקדמים והתחבורה הציבורית שלנו הרבה יותר ידידותית למשתמש.......

אני מעוניין להתקשר עם ספק בפולין, קיבלתי ע"י איש קשר שם הצעת מחיר המצו"ב, האם אפשר לקבל עזרה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...