שאלות | קניתי מסך חדש ויש לי כמה שאלות . (LG w2284f) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות | קניתי מסך חדש ויש לי כמה שאלות . (LG w2284f)

nerya40

Recommended Posts

קניתי את המסך מפה :

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=6473&perur=2&t=19&c=407

והשאלות :

1. צריך להגדיר את המסך ? אני חיברתי הכל , התקנתי את הדרברים וזהו . יש עוד משהו שצריך לעשות ?? אם כן , מה ?

2. כל משחק שאני נכנס אליו זה ממזער לי אותו , אז מצאתי לזה פיתרון , צריך להיכנס לתוכנה שהביאו עם הדיסק כדי לשחק , אז יש פיתרון אחר ?? שלא צריך את התוכנה ?

3. אמרו שיש אחריות של 3 שנים לפיקסלים שרופים , ומצאתי 10 פיקסלים שרופים !! עכשיו כדאי לי להגיד להם שיחליפו לי או שהם יחליפו לי למסך לא טוב .

או שעדיף שאני יחכה שנתיים וחצי ויגיד להם שיש לי 10 פיקסלים שרופים והם יחליפו לי לחדש .

אז מה לעשות ??

4. היה לי מסך CRT ועכשיו החלפתי למסך רחב חדש 22 אינטש ושאני כותב הרבה או קורא הרבה אני מרגיש מוזר בעיניים , שאם אני עוצם את העיניים אני מרגיש כזה דמעות חמוצות , בגלל מזה ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנתיים ו ח צ י ? ? ?

:s05: :s05: :s05:

אני חושב שקצת הגזמת. אם באמת יש לך פיקסל שרוף לדעתי תוכל לגשת אפילו מיד.

עצם העובדה שאתה טוען שמצאת 10 פיקסלים שרופים אני תוהה אם אתה באמת יודע מה משמעותו של פיקסל שרוף.

האם הם נראים ככה?

dead_pixels2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנתיים ו ח צ י ? ? ?

:s05: :s05: :s05:

אני חושב שקצת הגזמת. אם באמת יש לך פיקסל שרוף לדעתי תוכל לגשת אפילו מיד.

עצם העובדה שאתה טוען שמצאת 10 פיקסלים שרופים אני תוהה אם אתה באמת יודע מה משמעותו של פיקסל שרוף.

האם הם נראים ככה?

dead_pixels2.jpg

חחחח אני לא דפוק אני יודע מזה פיקסל שרוף ומצאתי 10 !

אהה ובקשר למבצע אז הינה הוא :

מבצע "אחריות מהפיקסל הראשון" למילוי פרטים וקבלת שובר אחריות

אם קנית מסך מחשב רחב של בתקופת המבצע (12.9 - 31.10) לחץ כאן למילוי שובר אחריות מהפיקסל הראשון ל 3 שנים. תקף בצירוף חשבונית קנייה בלבד!

עכשיו המבצע הזה ל 3 שנים !! אז אם אני יבוא עוד שנתיים וחצי ויגיד להם שמצאתי פיקסלים שרופים אז הם יחליפו לי למסך חדש ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...