חוות דעת על מפרט לפני קניה 4K... יש מפרט חדש. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרט לפני קניה 4K... יש מפרט חדש.

אבשה

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המפרט טוב מאוד.

רק לפני שאתה קונה את המקלדת והעכבר, תראה בחנות אם אין נוחים יותר, שכן לכל אחד יש אחיזה שונה.

תודה לך על העצה גם אני חשבתי על זה כי יכול ליהיות שהם לא יהיו נוחים לי אני באמת ינסה בחנות תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לא קשור למהירות ההורדות של באימיול, זה כבר תלוי במהירות האינטרנט שלך (דבר עם הספקית והתשתית שלך).

לגבי כדאיות XP או ויסטה....בפורום יש לך בסטיקי שאלות מרכזיות שהרבה שואל, בינהם יש את מה ששאלת אני חושב שתמצא את התשובה שם.

לפי דעתי, אם אתה רגיל לעבוד עם תתקין , אם אתה מעדיף ורוצה לנסות את תתקין אותה מקסימום פרמט.

כמו כן יש לך אפשרות להתקין מערכת 64 ביט, שכן מערכת 32 קוראת רק 3 ורבע ג'יגה מתוך ה 4 שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לא קשור למהירות ההורדות של באימיול, זה כבר תלוי במהירות האינטרנט שלך (דבר עם הספקית והתשתית שלך).

לגבי כדאיות XP או ויסטה....בפורום יש לך בסטיקי שאלות מרכזיות שהרבה שואל, בינהם יש את מה ששאלת אני חושב שתמצא את התשובה שם.

לפי דעתי, אם אתה רגיל לעבוד עם תתקין , אם אתה מעדיף ורוצה לנסות את תתקין אותה מקסימום פרמט.

כמו כן יש לך אפשרות להתקין מערכת 64 ביט, שכן מערכת 32 קוראת רק 3 ורבע ג'יגה זיכרון מתוך ה 4 שיש לך.

אז ככה לאמא שלי יש וזה ממש אדיר אבל אם אני קונה זה יהיה 64BIT או שלא יהיה בכלל הקטע שזה הבדל של איזה 500שח' אז אני לא יודע מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא בסדר גמור.

תחשוב טוב לפני שאתה קונה 64, למרות שבויסטה יש תמיכה לרוב התוכנות שמיועדות ל32 ביט, אבל לא כולם לכן יש תוכנות/משחקים שמשום מה לא תוכל להתקין.

מצד שני זה מנצל לך את כל ה4 ג'יגה, ואם בעתיד אתה תתקין עוד 4 ג'יגה לדוגמא הוא גם יקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...