כרטיס מסך מפסיק לעבוד בפעם השנייה מה הבעיה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך מפסיק לעבוד בפעם השנייה מה הבעיה?

tomer861

Recommended Posts

שלום לכולם לא מזמן בן דודי נתן לי לסדר לו את המחשב שהפסיק לעבוד אחרי בדיקה קצרה גיליתי שהבעיה היא הכרטיס מסך שלא עובד |(המחשב עולה והמסך נשאר שחור)לאחר בדיקה עם כרטיס מסך תקין הכל עבד כראוי רציתי לחנות קרובה קניתי כרטיס מסך חדש מדגם ati hd 3450 סתם משהו פשוט בהתאם לשימושים וליושנו של המחשב

החזרתי להם את המחשב ולאחר שבוע - שבועים אותה הבעיה בדיוק המחשב חזר אלי

והבעיה היא אותו דבר!!

אז מה יש מצב שפשוט הכרטיס מסך דפוק בפעם השנייה או שזה משהו יותר עמוק כמו הלוח אם ששורף אותו או משהו כזה ואיך כמובן אני יכול לבדוק את זה

תודה רבה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל שהחלפתי לכרטיס אחר הוא עבד שוב

אז זה כנראה משהו אחר

איך אני יכול לבדוק אם הוא נשרף חוץ מנזק חיצוני שכזה לא ראיתי על המסך

או שיש דרך לברר מה שורף אוות כי זה כבר השני שנשרף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יכול לבדוק אם הוא נשרף חוץ מנזק חיצוני שכזה לא ראיתי על המסך

תחבר את הכרטיס מסך "השרוף" במחשב תקין, נגיד בשלך. אם הכרטיס פתאום יתחיל לעבוד אז ברור שמדובר בתקלה בלוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחבר את הכרטיס מסך "השרוף" במחשב תקין, נגיד בשלך. אם הכרטיס פתאום יתחיל לעבוד אז ברור שמדובר בתקלה בלוח האם.

אם הכרטיס מסך אכן שרוף, גם במחשב תקין הוא לא יעבוד... ומכאן לא נובע שום דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יעשה תא זה מחר למרות שאני ממש שונא את הרעיון להכניס למחשב שלי רכיבים "נגועים"

ובהנחה שחיברתי והכרטיס עדיין לא פועל זה לא עוזר לי כי אני כבר יודע שהכרטיס דפוק ומה שאני מפחד שאני ילך להחליף אותו (בהנחה שיחליפו לי בלי קבלה) או לקנות חדש ואז שזה לא יקרה בשנית אחרי שבוע

כאילו יש מצב שיש תקלה בלוח אם ששורפת את הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם הכטיס מסך "השרוף" לא יעבוד גם במחשב שלך אז אתה יודע בוודאות שהוא תקול ואתה יודע שמי שהרס אותו זה הלוח אם (כי לא הגיוני ששני התקלקלו מעצמם). נגיד אם הלוח אם מספק מתח גבוה מהנדרש לכרטיס המסך הוא יכול לגרום לנזק לכרטיס המסך. כמובן שאת לוח האם צריך להחליף או לקנות חדש (תלוי מה מצב האחריות).

2. אם הכרטיס מסך "השרוף" יעבוד באופן תקין על המחשב שלך זה עדיין אומר שהלוח אם לא תקין, אבל ככה לפחות אתה יודע שכרטיס המסך תקין.

האם שני כרטיסי המסך "השרופים" מוזנים ע"י מתח חיצוני מספק הכוח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נדהם.

יש לי בדיוק אותה בעיה.

הפעם הראשונה שזה קרה לי העברתי תמסך למחשב אחד והוא עבד.

החזרתי למחשב שבו הייתה תבעיה והוא לא עבד.

לקחתי אותו ל KSP והמחשב עבד שם.

חזרתי הביתה והוצאתי את המפצל מהחשמל והחזרתי (עוד לפני שחיברתי) והכל עבד.

אתמול זה שוב פעם קרה אז פשוט הוצאתי את המפצל מהקיר והחזרתי וזה הסתדר.

יכול להיות שזה בעיה עם המפצל...

פעם הבאה שזה יקרה לך תנסה.

ותגיב פה כי אני רוצה להבין מה הייתה הבעיה.

יש לי 4850 ו ep35dsl

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...