עזרה בבחירת מארז וספק (עד 900 ש"ח להכל) (עד 400 ש"ח למארז וכ- 500 לספק) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מארז וספק (עד 900 ש"ח להכל) (עד 400 ש"ח למארז וכ- 500 לספק)

Bardic

Recommended Posts

שלום לכם!

אני מתכוון להזמין בימים הקרובים מחשב חדש.

המפרט יהיה בערך כזה:

מעבד E8400 או E8500

לוח אם כמובן (עוד לא החלטתי סופית)

כרטיס מסך 3850 (עם קירור אקטיבי או פסיבי)

2-3 דיסקים קשיחים

כרטיס קול נוסף

אז השאלה היא כזאת יש לי באצם שני מארזים לבחירה:

CM 690 או COMPUCASE 6XG3 מה ביניהם יתן פתרון קירור טוב ברמת רעש סבירה ומטה (כמה שיותר שקט)

המחשב עצמו מיועד לעריכת . לא ייבוצע עליו שום OC.

כרגע יש לי שני של COMPUCASE אחד 6AR6 ושני הרבה יותר ישן 6919 ללא אוורור צדדי. (לכן לדעתי הוא לא יספיק) אזי אשמח לקבל את עצתכם.

לגבי הספקים - MODU 82+ 525 מול HX 520

ן- PRO 82+ 525 מול VX 550

מה עדיף בכל אחת מהקטגוריות? מבחינת רמות רעש ואיכות.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על ה CM690 כמובן...

לגבי ספק, אם לא חשוב לך מודלריות קח ת ... או אם אתה רוצה יש גם SEASONIC, ייצא לך יותר משתלם (תלוי מאיפה אתה קונה לא בכולם יש)

ואתה לא צריך לדעתי מעל 400-450W אלא אם כן אתה מתכנן שידורגים בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :) מחכה להמלצות נוספות

לגבי הספק - מודולריות זה לא הכי חשוב, ובמקום בו אני לוקח אותו יש רק מול ENERMAX.

אבל נגיד ואלך על המודולריות אז איזה עדיף?

תוספת...

לאחר בדיקת האורך של CM 690 התברר שאין לי איפה לשים אותו... הוא פשוט ארוך מדי... באסה.

אז השאלה עדיין פתוחה - COMPUCASE מסדרת 6X מול משהו באותו עומק - דהיינו לא יותר ארוך מ 46 ס"מ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האורך של 590 הוא כמעט זהה ל 690 - הבדל של 1.5 ס"מ

שאלה נוספת לגבי השקט, שאף אחד לא התייחס אליה עדיין. לפי מה שאני מבין כל המארזים עם פול לא הולך ביחד עם שקט... או שאני טועה? נגיד ואמצע מקום עבור הCM עד כמה הוא שקט ביחס ל HEC? (כמובן שממדובר במקרה של שימוש במאווררים חרישיים + פנל שליטה על עוצמת המאווררים).

כמו כן המקום שאני גר בו הוא די מאובק, האם ה CM או דומיו לא יסתמו במהירות? במארזי COMPUCASE שיש לי אני תוך 10 שניות מנקה את האבק מהפילטר הקדמי. איך זה ב CM? (הפילטרים מתמלאים אצלי בערך פעם בשבועיים ואני כבר מפחד לחשוב על הזרמת אוויר ישירות מהרצפה. וזה קורה אחרי שכל יום עושים שטיפת רצפה, אני גר ליד כביש ראשי בעיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק Corsair 550W, מחיר 430 ש"ח.

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2221&CatCode=409

מארז CM690, מחיר 345 ש"ח.

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2192&CatCode=408

775 ש"ח ביחד, יש לי את שניהם ואני דיי מרוצה.

ניקוי האבק מהפילטר הקידמי ב CM690 הוא דיי קל ולוקח פחות מדקה.

המארז מגיע עם שלושה מאווררי 120 מ"מ, אם יש לך תקציב של עד 900 ש"ח אתה יכול לקנות עוד מאווררים (אם צריך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :)

בסוף יכול להיות שאני לא קונה ספק יש לי NOISETAKER 2 של 420W אני חושב שהוא יחזיק את המערכת שתהיה לי בעיקר אם אני לא הולך לעשות OC.

לגבי המארזים...

יש לי פנל שליטה על מאווררים אבל הוא לבן - אני לא יודע איך זה ילך עם מארז שחור (למרות שאת המארז תכלס אף אחד לא יראה כי הוא נמצא במקום לא בולט אזי תכלס זה לא כל כך משנה. לא רוצה להוציא עוד 200 ש"ח על פנל שליטה חדש ;D

מאוורים יש לי וכמובן עם פנל שליטה ניתן כמעט להשטיק אותם.

בקיצר זה עדיין CM 690 מול עוד משהו. נראה...

עד כמה קשה להוריד את הפנל הקדמי במארז זה? עד כמה איכות הבניה גבוהה? כי מכל הביקורות לא הצלחתי להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...