איך להניע את המאורר הבא? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להניע את המאורר הבא?

Cereal  Killer

Recommended Posts

אם בכל זאת תרצה, תוכל לשים ממיר מתח חיצוני שיחובר ישירות למאוורר הזה.

אחד מהפתרונות - אבל נורא יקר... לא עצם היותו ממיר אלא בגלל ההספק

הוא צריך 41A בערך - שזה המון !!!

8A ניחא אבל 40...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

41A זה במהירות המקסימלית שלו... זה משהו מטורף!

זה מנוע BRUSHLESS מה שאומר שאתה צריך בקר מהירות למנועים כאלה ומשהו שכל הזמן יאמר לו מה המהירות (בד"כ שלט) שהוא צריך לעבוד בה ואז אולי תצליח להניע אותו ואני ממש לא ממליץ להניע אותו במהירות המקסימלית כי יש סיכוי שהוא יעיף לך חיבורים רופפים.

אני ממליץ שתעבור לפורום של טיסנים ותשאל שם, יש אחד בתפוז (אני ממש רוצה לאות את השאלה הזאת בפורום טיסנאות אז אם אתה לא מפרסם בתפוז תאמר לי איפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ברצונך סתם לבדוק איך הוא פועל , הדרך הכי פשוטה זה לקחת מצבר של , יפעיל אותו די בקלות.

לשים מאוורר כזה במחשב לא הגיוני בכלל .

אם בכל זאת אתה רוצה להפעיל אותו מספקים של מחשב , תצטרך לחבר כמה ספקים במקביל (יש שיטה לזה , לא סתם מחברים את כל החוטים ביחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ברצונך סתם לבדוק איך הוא פועל , הדרך הכי פשוטה זה לקחת מצבר של , יפעיל אותו די בקלות.

לשים מאוורר כזה במחשב לא הגיוני בכלל .

אם בכל זאת אתה רוצה להפעיל אותו מספקים של מחשב , תצטרך לחבר כמה ספקים במקביל (יש שיטה לזה , לא סתם מחברים את כל החוטים ביחד)

:xyxthumbs::yelclap: :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל עדיף לך לבדוק אותו עם מצבר כדי לוודה שהוא אכן עובד .אני רואה בתמונה 3 חיבורים , מה כל אחד מהם? + , - ומה האחר? אולי זה מנוע שלא אמור לקבל מתח ישר קבוע? אין שום פרטים באתר , כך שעדיף לך קודם לבדוק עם מצבר ואז לעשות ניסויים אחרים.

כדי לחבר 2 או יותר ספקים במקביל , תצטרך לשים דיודה עם זרם מקסימלי יותר גבוהה מהזרם המקסימלי שהספק שלך מוציא בקו ה 12V .

יש לשים דיודה על קו ה+ בכל ספק ואת היציאות של 2 הדיודות לקצר - זה קו ה + החדש שלך.

את המינוסים לקצר ביחד.

אגב, דיודות לזרם גבוהה יקרות ודורשות גם גוף בחלק מהמקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמתח זה אדום המינוס זה הכחול והצהוב זה המהירות ..

יכול להיות אבל אני לא בטוח

באמת תנסה עם מצבר

בכול מקרה אם תצליח אני חושב שזה יהיה מנוע קטלני לאוברקלוק חחחחחח

יכול גם להיות ששתי כבלים שיוצאים ממנו נגיד אדום וצהוב הם הפלוס

והכחול הוא המינוס.....

נסה גם את זה....

או משהו בסיגנון ...

עריכה

בואינה איזה מנוע דפוקק

4 כאלה על אופניים סוחבים אותך חחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא הקשבתם למה שאמרתי? זה לא יעבוד אם שפוט תחבר אותו. אתה צריך בקר מהירות! אם תנסה לחבר אותו הוא לא יזוז, הבקר שולט על המהירות ועל העברת מתח נכונה, ה41A האלה זה רק במהירות המקסימלית - אתה יכול להפעיל אותו גם ב20A או ב5A (וגם אז הוא יהיה מהיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא הקשבתם למה שאמרתי? זה לא יעבוד אם שפוט תחבר אותו. אתה צריך בקר מהירות! אם תנסה לחבר אותו הוא לא יזוז, הבקר שולט על המהירות ועל העברת מתח נכונה, ה41A האלה זה רק במהירות המקסימלית - אתה יכול להפעיל אותו גם ב20A או ב5A (וגם אז הוא יהיה מהיר).

יעבוד !!

מהירות מקסימלית ב- 47A - תקרא נתוני יצרן

יש 3 פינים: + - ומהירות - אתה יכול לשלוט על המהירות אבל לא חובה...

אל תטעה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...