המלצה -Dexter Season 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה -Dexter Season 3

Red Sparowes

Recommended Posts

dexter_season3.jpg מותחן פסיכולוגי, דרמה, משטרה

דקסטר (באנגלית: Dexter) היא סדרת אמריקאית מבית Showtime המבוססת על הרומן "דקסטר חולם חלומות אפלים" מאת ג'ף לינדסי שהותאמה לטלוויזיה על ידי התסריטאי זוכה פרס האמי ג'יימס מאנוס ג'וניור, אשר כתב את פרק הפיילוט. הסדרה, שמופקת ומתרחשת במיאמי שמה במרכזה את דקסטר מורגן (מייקל סי. הול), חוקר טביעות וטקסטורת דם במשטרת מיאמי המנהל חיים כפולים כרוצח סדרתי

עונה 3

Dexter Season 3 Trailer

עונה שלישית של הסדרה הוכרזה מיד בסופה של העונה השנייה. שידורה החל ברשת Showtime ב-28 בספטמבר 2008.

צוות שחקנים חדש התווסף לסדרה: ג'ימי סמית' בדמותו של מיגל פרדו, עורך דין העוזר לדקסטר לעלות על עקבותיו של רוצח המשפיע על חיי שניהם.

לעכשיו שודרו שלושה פרקים:

Our Father

Finding Freebo

The Lion Sleeps Tonight

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ואתמול בארה"ב (והיום על הLG שלי :smile1:) שודר All In The Family...

אני לא מבין למה לפתוח נושא רק לעונה השלישית, כיאילו זה משהו בנפרד משני העונות הקודמות... אבל שיהיה.... אחלה סדרה!

אגב למי שלא יודע, ולא אכפת לראות באיכות לא משהו אז showtime פתחו משתמש ביוטיוב ומציגים שם מבחר תוכניות להנאתכם.... http://il.youtube.com/showtime

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מילים עונה שניה היתה אדירה (במיוחד שרואים אותה במרתון של יומיים).

עכשיו נשאר רק לצפות להתפתחות כזאת גם בעונה שלישית.

אגב מה נסגר עם YES?... הם לא מתכוונים להביא את העונה השניה או משהו? רק נמלטים הם מביאים?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השחקן של דקסטר הוא פשוט הדבר הכי טוב שקרה לטלוויזיה מזה הרבה זמן... איך שהוא מציע נישואים לריטה ופשוט חוזר על מה שהרוצחת ההיא אמרה(ודימיינה)... זה פשוט קטע לאוסקר.

והשחקן של מיגל פראדו גם מעולה... הם בהחלט טובים שהם ביחד על המסך.

סדרה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השחקן של דקסטר הוא פשוט הדבר הכי טוב שקרה לטלוויזיה מזה הרבה זמן... איך שהוא מציע נישואים לריטה ופשוט חוזר על מה שהרוצחת ההיא אמרה(ודימיינה)... זה פשוט קטע לאוסקר.

סדרה מעולה.

תודה רבה לך גבר!

תראה , מה שכתוב לא בצהוב, הוא סרקזם, לעומת ספוליירים, שצריכים להיות רשומים בצהוב. יש מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והשחקן של מיגל פראדו גם מעולה... הם בהחלט טובים שהם ביחד על המסך.

סדרה מעולה.

ואילו אני חושב שהרגע הכי גדול שהיה בסדרה עד עכשיו הוא ללא ספק הדו שיח שניהל דקסטר עם דוקס שניה לפני שהוא הביא לו נגיחה לפנים

אשכרה עצרתי את זה כדי לראות את הקטע הזה שוב ושוב:

because i own you *boom*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלקטריק - כן אני מדבר על הקטע הזה, ממש בסוף הפרק האחרון.

מייק - אני מסכים, קטע גדול... באמת עצרתי את המדיה פלייר כמה פעמים לראות אותו... פשוט גאוני.

שים לב פשוט שלא אמרתי שזה הקטע הכי טוב אי פעם בסדרה, אלא פשוט ציינתי אותו כקטע מדהים בעונה החדשה.

עוד קטע שאהבתי:

כבר בפרק הראשון(או השני) בעונה החדשה, כאשר מיגל פראדו מזמין את דקסטר לדירה שבה אחיו מת בשביל שיסביר לו מה קרה ואז פראדו מסתכל עליו ואומר לו

"Tell me... why would a blood spatter analyst.... search for information, on my dead brother?!" גם קטע גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...