סלולרי שיתאים לאורנג' - איזה להביא מחו"ל ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלולרי שיתאים לאורנג' - איזה להביא מחו"ל ?

yaloner

Recommended Posts

שלום לכולם,

אבא שלי בטיוואן ואומר שיש שם סלולרים ממש בזול.

אנחנו עוברים בקרוב מפלאפון לאורנג' וחשבתי שהוא יכול להביא כמה מכשירים שנוכל להשתמש בהם כאן.

יש למישהו המלצה למכשירים שיהיה קל לעשות להם עלייה ?

אנחנו צריכים מכשיר אחד עסקי, מכשיר אחד מגניב (מולטימדיה ומצלמה) ושני מכשירים פשוטים.

המלצות בבקשה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל ללכת רק על מכשירים סימביאניים מתוסבכים מהחיים.

יש את הN85 שהוא מכשיר המולטימדיה החדש של נוקיה, שעדיף על הN96 [גם הוא מכשיר מולטימדיה חדש של נוקיה]

שניהם מכשירים סימביאניים...מצלמות 5 מגה פיקסל, נגן MP3 מתקדם+נגן סרטים מתקדם וכל דבר אחר שאתה יכול לחשוב עליו.

מכשיר שאני אישית אמליץ זה הSony Ericsson C905 שאמור להתחיל להיות משווק ברגעים אלה.

מכשיר מ-צ-ו-י-ן, ספינת הדגל בתחום הצילום של סוני אריקסון...

מעבר לכל הדברים המובנים מאליו [נגן WALKMAN3, טראק איידי, , WIFI, BLUETOOTH2], הוא כולל גם מצלמת 8 מגה פיקסל עם חישן רציני, מייצב תמונה דיגיטאלי, תוכנה לזיהוי פנים, תוכנה לזיהוי מצמוץ, תוכנה לזיהוי חיוך, XENON אמיתי + נורות לד חזקות במיוחד לצילומי ווידאו, אוטופוקוס+מאקרו וכל זה ארוז בתוכנת הCYBERSHOT גירסא 2.0]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרה שלא הסברתי את עצמי מספיק טוב, השאלה היא בעיקר באיזה מכשירים לא תהיה לי בעיה להשתמש בארץ. כלומר לפתוח אותם לשימוש בארץ (אם צריך), לדאוג שאפשר יהיה לעבוד בהם גם עם עברית וכדומה.

יש רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, טוב לדעת.

אז בעצם כל טלפון (שהוא לא CDMA) הוא יכול להביא ולא תהיה שום בעיה. מגניב...

אז איזה טלפונים יש לנוקיה עם מקלדת מלאה, BT, אפשרות לצפיה במסמכי ואולי גם WIFI יש לנוקיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שה-E71 מעולה, אז אני אבדוק כמה הוא עולה שם ונראה.

חשוב לי מקלדת מובנית כי לוקח לי שנתיים להקליד SMS.

חוץ מזה, אני רוצה שתהיה לי אפשרות לקבל מיילים ולענות עליהם מהסלולרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...