רשמים מהכבלים (והפעם בכלל לא על שרות) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמים מהכבלים (והפעם בכלל לא על שרות)

maphisto

Recommended Posts

רציתי להוסיף עוד משהו בקשר לתפריטים, אני חושב שהבעיה של הכבלים בתפריטים היא בגלל שהם מכילים יותר מידע או משהו כזה...

שמעתי איפשהו שהלווין רק שולח מידע לטלויזיות וזה לא דו כיווני ובגלל זה צריך לחבר גם שקע טלפון, ואילו במת"ב זה לא נדרש,

אם ככה אז זה מסביר את האיטיות של מת"ב, כי כל המידע זורם דרך השקע, ובנוסף אם תסתכלו טוב, בכבלים תוכלו לראות מידע על תוכנית שתשודר עד שלושה ימים מעבר ליום שאתם נמצאים בו, שלא כמו ביס שאתם יכולים לראות רק עד היום הבא (אני לא מדבר על לוח שידורים, אלא על פרוט מידע על תוכנית, כמו מה יהיה בפרק).

אם זה כמו מה שאני חושב אז כל המידע הזה הוא גוזל זמן, ובנוסף, המידע לא מאוכסן בממיר עצמו, אלא הממיר מקבל את המידע live מהתחנה וגם זה מאט את המערכת.

לעומת זאת ביס הכל מאוחסן על הממיר שמתעדכן כל כמה אוטומטית על ידיי יס, וככה נמנעת בעיית האיטיות, ובגלל שיס לא יכולים לשלוח פרוט תוכניות שלם לתקופה של מעבר ליום אחד בגלל כמות המידע הגדולה שזה לוקח והזמן הגדול שזה יקח אז שולחים רק למשך 24 שעות תוכניות מפורטות, ולשאר הימים רק מדריך תוכניות...

זאת רק השערה לגביי הסיבה למה הכבלים איטיים מהלווין, יכול להיות שזה לא נכון יכול להיות שזה נכון, אבל אני אשמח אם מישהו יגיד לי מה הסיבה האמיתית, אם בכלל יש (חייבת להיות סיבה, לא ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוסיף ואומר בקשר לעובדה שב-YES חייב ממיר לכל - זה לא מדויק. אפשר לחבר עינית ולהנות מהשירות הלוויני גם בטלויזיות ללא ממיר. דבר שאין בכבלים כמובן...

^^^

אמת.

שכחתי את הנקודה הזאת. אכן ייתרון ל-YES.

אנחנו אמנם בחרנו לשים חמישה ממירים ללא עינית, מפני שכשיש ממיר ועינית ורואים בו זמנית בשתי הטלוויזיות, בשתיהן חייבים לראות אותו ערוץ. דבר שאף פעם לא יקרה אצלנו. כל אחד רואה בחדר שלו דבר שונה.

אבל בכל מקרה זה, עצם האפשרות הזאת היא ייתרון על תבל, ששם אין דבר כזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

^^^

אמת.

שכחתי את הנקודה הזאת. אכן ייתרון ל-YES.

אנחנו אמנם בחרנו לשים חמישה ממירים ללא עינית, מפני שכשיש ממיר ועינית ורואים בו זמנית בשתי הטלוויזיות, בשתיהן חייבים לראות אותו ערוץ. דבר שאף פעם לא יקרה אצלנו. כל אחד רואה בחדר שלו דבר שונה.

אבל בכל מקרה זה, עצם האפשרות הזאת היא ייתרון על תבל, ששם אין דבר כזה בכלל.

בטח שיש, משחק קטן עם הכבלים וזה בדיוק כמו העינית ביס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש, משחק קטן עם הכבלים וזה בדיוק כמו העינית ביס.

^^^^

אמת. בתקופה שהממיר היה בסלון יכלונו דרך חוטי הווידאו לראות בכל הבית את השידורים הדיגיטלים. לפי דעתי עיינית זה די מיותר כי אם כבר אתם רואים אותו דבר בבית תהיו כמו משפחה נורמלית ותשבו לראות ביחד.

ועדיין אף אחד לא הוכיח מעבר לתפריטים וTECHTV למי שזה מעניין אותו על יתרון של יס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

באמת??

אבל זה "משחק פיראטי", או שירות רשמי שהם נותנים?

האמת שאף פעם לא שמעתי על משהו כזה בכבלים.. טוב לדעת משהו חדש..

על החוקיות של זה אני לא יודע, אבל הטכנאי של הכבלים סידר את זה ככה בחדר עבודה שלי. אני נכנס לערוץ של ההוידאו ואני רואה את אותו ערוץ שרואים בטלוויזיה עם הממיר ובנוסף יש לי את כל הערוצים הרגילים שיש באנלוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

זה הקטע, שניהם מספקים את אותו שרות, לכל אחד יש את הפלוסים ומינוסים שלו, וסה"כ הם זהים...

בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. עכשיו הגיע תורי לכתוב..

אז ככה

בהתחלה (לפני שנה בערך) הייתי עם יס הם היו מצויינים ערוצים עובדים טובים תפריטים שעובדים מהר והכל היה מצויין,

אבל המחירים היו ממש גבוהים יחסית ולכן ההורים שלי החליטו לעבור לערוצי זהב.

ערוצי זהב זה עולם אחר.. (לרעה)

התפריטים עובדים הרבה יותר לאט.. הסרטים בסינמה 1 2 3 ישנים מאוד.. וזה בכלל מעצבן שהם כותבים בכורה לסרט מלפני 10 שנים..

ובכלל ביס רואים שם הרבה יותר טוב וגם שומעים הרבה יותר טוב מהכבלים.. ואני זוכר עוד שבאו להמליץ לנו על הכבלים הם אמרו "איכות תמונה דיגיטלתי כמו ב- ואיכות סאונד מהממת.." חחחחחחח עכשיו אני נזכר בזה ואני מתפקע פה מצחוק.

קיצר

לאחר שראינו שהמחירים ממש זולים החלטנו גם לעשות מהיר דרך ערוצי זהב ו -012.. (012 מעולים.. ערוצי זהב זה פשוט בושה) לצערי.

בהתחלה התחלנו עם חייגן PPTP שכמובן עבד די חרא..

כל הזמן היו ניתוקים.. האינטרנט עבד ממש לאט.. רק ההורדות היו בסדר...

והניתוקים ממש עיצבנו אותי.. (לא רק זה) היה גם קטע שאחרי שזה התנתק לי, או שניתקתי אותו בכוונה

למשך איזה חצי שעה הוא לא היה יכול להתחבר לאינטרנט מאיזה שהי סיבה לא ידועה..

היו אצלנו בקשר לבעיה הזאת איזה 7 טכנאים של ערוצי זהב ואחד מהם היה "מומחה" שלצערי ממה שראיתי שהוא עשה בבית שלי אני גם הייתי יכול לעשות, ואפילו יותר טוב... החלפנו גם מודם... בדקנו את העוצמות בקו... והכל היה תקין..

והקטע שהכי מעצבן אותי זה בעיה של ערוצי זהב וזה לא רק לי יש ניתוקים.. הם גם לא מודים בזה וזה ממש מעצבן..

אח"כ עברתי לחייגן L2TP שאמרו לי שהוא יעבוד חלק, מהר, בלי ניתוקים וכו'...

קיצר עבדו עלי בעיניים.. החייגן היה בדיוק כמו ה- PPTP רק אפילו יותר איטי.. =\

מאז החייגן השני אנחנו התקשרנו אליהם כל יומיים לשאול מתי יגיע לאזור שלנו (רמה"ש) בחיבור קבוע..

וזה לקח די הרבה זמן, אבל בסופו של דבר זה הגיע וזה עבד מצויין, וגם עובד... (פינגים, הורדות, העלאת אתרים.. הכל פיקס!)

אבל מה שכן הם אומרים שהם מעבירים את כל הלקוחות שלהם לחייגן ואי אפשר להיות יותר בחיבור קבוע...

ובסופו של דבר הגענו להסדר שיהיה לנו חיבור קבוע... אבל כל יומיים הם מורידים לנו אותו ואנחנו צרכים להתקשר אליהם שישימו לנו אותו שוב..

שזה ד"א ממש ממש מעצבן..

לסיכום

ממה שאני רוצה להגיד זה שיס הרבה הרבה יותר טובים מכבלים: גם בערוצים, גם מהירות העברה בין הערוצים, וגם האנשים שם יותר מבינים מאשר כבלים.. שזה שרות וזה דבר מאוד חשוב בעיניי.

בקשר לכבלים אני ממש לא ממליץ את זה, לדעתי זה יותר איטי מ- ADSL (בהשוואה לאותו חבילה), יש שם הרבה יותר בעיות

השרות (ערוצי זהב) בכל מקרה אין להם מושג מהחיים שלהם... וזה בכלליות חרא...

אני מאוד מקווה שאני מישהו "בכיר" בערוצי זהב רואה את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לערוצי הסרטים- הכבלים מתעקשים לשים רק הוליוודיים, ומידי פעם דוחפים קלאסיקה. ביס יש ערוץ של שלא תראו בקולנוע. גם יותר כיף להסתכל על איזה סרט יהיה אחריו והתקציר שלו, כי הכל יותר מהיר, וככה יוצא לי לראות כמה שלא הייתי רואה במקומות אחרים.

עוד דבר ששכחתם זה יס+. אולי אתם לא רואים את זה, אבל זה ערוץ מצוין. חוץ מקונאן אוברייאן וSNL, הסדרות שם הרבה יותר טובות

מהסדרות שיש בערוץ 3. שוב, קריאה מראש של תקצירים יכולה להראות דברים מעניינים.

YTV מול ביפ, ביפ מנצח- סאות'פארק וסימפסונס וכל מיני הפתעות, אבל (וזה אבל גדול) YTV השתפר. עדיין, את התוכניות לא תכירו בשמן

כי הן לא מיינסטרים (אולי חוץ מThe Real World)- אבל למי שיש פה יס, תנו מבט על "אלוהים השטן ובוב" או "שיחות מלוכלכות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...