רשמים מהכבלים (והפעם בכלל לא על שרות) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמים מהכבלים (והפעם בכלל לא על שרות)

maphisto

Recommended Posts

טוב אני החלטתי לסבול לחצי שנה בכדי לנצח התערבות בבית

עד היום (במשך 3 שנים) היה לנו יס ונהנתי מאד (נכון מידי פעם היו בעיות אין ספק)

איכות המוצר היתה מועלה (תוכן ואינטרנט ) על זה אין ויכוח !

וכל הזמן אבי חשב מה עם הכבלים אולי נעבור כי זה יותר זול ואולי יותר טוב (ביס שלמנו 500 שח לחודש וכבלים זה 390-420 משהוא כזה)

אוקי בבמשך כאמור שלוש שנים זה תמיד היה בליבו של אבי למרות שהוא נהנה מאד לראות טלביזיה.

אתמול התקנו כבלים +אינטרנט בכבלים

מאז אף אחד לא רואה טלביזיה כמו שצריך ואני לא יכול לגלוש

הממיר זה הוא זווווווווועה ! מזה האיטיות הזאת

ה EPG גרוע ותופס את כל המסך

הערוצים גרועים

בקיצור לאחר פחות מ 24 שעות הזמנו שוב את יס

בתקווה מחר מחרתיים יתקינו לנו שוב יס ותנוח הארץ בשלום.

אז מה אני אומר פה בעצם -

לכל מנויי הכבלים - אני ממש מרחם עליכם (אבל ממש)

והכי חשוב זכיתי בהתערבות ואסור לאבי להגיד את המילה כבלים בבית הזה יותר לעולם !

(וגם הטיסה על חשבונו לארהב אבל זה בקטנה -אם הייתי מפסיד אז הייתי צריך למכור את האופנוע ולא לרכב על דו גלגלי יותר)

אם אני הייתי המנהל של הכבלים - שני אנשים הייתי מפטר על המקום ! את המהנדס הטכני שלהם ואת הבוס שלו !

מי שמוצי כזה מוצר לשוק פשוט אין לו מקום בעולם הזה.

שידורים כאלה גרועים מנסים להגיד יענו דיגיטלי אבל זה איכות גרועה ביותר

הכי מצחיק שכל סוכן \איש שרות שלהם אומר "אבל אתם לא רוצים לראות יאצפן ?."

לאאאאאאא לא רוצים ,פשוט הורג אותי מצחוק העניין הזה.

כל מי שיעבור שבוע אחד עם יס ולא יהיו לו בעיות חריגות (כי אני יודע שגם להם יש) לא יחזור לכבלים.

ועוד קטע - היום התקשרתי איזה 4 פעמים אז נכון ענו מהר אבל כל פעם היתה הודעה מוקלטת של תקלה בחלק אחר בארץ

פשוט עלוב למדי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתי בניסוי של הכבלים דיגיטלי והתלוננו לא פעם אחת על זה שהתפריטים עולים מאוד לאט והם אמרו זה יתוקן...

בושה, זה איזה 10 שניות לכל תפריט... אכן יס ממש מעולים לאחרונה.. תוכן מעולה והכל פועל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כשיס נכנסה למשחק הם התחילו לשפר את רמת השירות שלהם ולשדרג את הערוצים (עם המעבר לשיטה הדיגיטלית).

אבל עדיין הממיר שלהם נראה כמו איזה חללית, התפריטים מסורבלים ואיטיים והכי חשוב - אין שום קשר בין הערוצים למספרם. אני אסביר:

ביס דאגו לקבץ את כל הערוצים, בעלי תוכן דומה, במספרים עוקבים כך שיהיה נוח יותר. לעומתם, בכבלים לא ממש. ערוצי הסרטים מפוזרים: 4,13,14 וכל ערוץ בחור אחר.

על תוכן אין בכלל מה לדבר: בעוד שביס יש איכותיים וחדשים, בכבלים עדיין חושבים שספיד 1 וספיד 2 הם חדשים בהקרנת בכורה.

אם זה מה שיש לכבלים להציע אני אומר כל בוקר תודה לאלוהים שהביא לנו את YES. גם לא יצפאן וגם לא ערוץ 8 (למרות שאני מתגעגע לגידי גגוב אוכל כמו חזיר) ישכנעו אותי לחזור. לחזור לכבלים משמעו לחזור אחורה בזמן.

no thanks.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כשיס נכנסה למשחק הם התחילו לשפר את רמת השירות שלהם ולשדרג את הערוצים (עם המעבר לשיטה הדיגיטלית).

אבל עדיין הממיר שלהם נראה כמו איזה חללית, התפריטים מסורבלים ואיטיים והכי חשוב - אין שום קשר בין הערוצים למספרם. אני אסביר:

ביס דאגו לקבץ את כל הערוצים, בעלי תוכן דומה, במספרים עוקבים כך שיהיה נוח יותר. לעומתם, בכבלים לא ממש. ערוצי הסרטים מפוזרים: 4,13,14 וכל ערוץ בחור אחר.

על תוכן אין בכלל מה לדבר: בעוד שביס יש איכותיים וחדשים, בכבלים עדיין חושבים שספיד 1 וספיד 2 הם חדשים בהקרנת בכורה.

אם זה מה שיש לכבלים להציע אני אומר כל בוקר תודה לאלוהים שהביא לנו את YES. גם לא יצפאן וגם לא ערוץ 8 (למרות שאני מתגעגע לגידי גגוב אוכל כמו חזיר) ישכנעו אותי לחזור. לחזור לכבלים משמעו לחזור אחורה בזמן.

no thanks.

את זה הם אומרים בערוץ 4, בערוצי הסינמה בשבועות האחרונים היה את מהיר ועצבני ואת רקוויאם לחלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון גם בכבלים יש סדר של ערוצים, אם לא ידעת...

הבעיה היחידה של הכבלים זה הזרמים... ואני אנמק...

יס זוהי בלויין מה שאומר שהשידור כניראה מועבר ע"י גלי רדיו מוצפנים [לא מבין ממש בנושא], אותה קופסה נחמדה, שיושבת איפשהו

ליד הצלחת ממירה את אותם גלים למערכת שיוצרת דמוי תחנת כבלים קטנה, כלומר היא ממירה את הגלים לתדר שהזרם שלו גבוהה יחסית ויציבה!!, שהממיר הדיגיטלי יודע לקרוא, מה שאומר שלא משנה כמה לקוחות יהיו ליס, הזרם תלוי באותה קופסה שיושבת לה שם, שמחוברת לחשמל... ובגלל זה יש הבדלי מהירויות, כאשר בכבלים יש בעיות זרמים חמורה, כיוון ואתה קופסה משותפת לכולם....דבר שגורם לאיטיות איומה..כיוון והזרמים נמוכים ולא יציבים :-[ :-[ :-[

בקשר לאינטרנט, הזרמים הנמוכים יחסית, גורמים לניתוקים בלבד... ואותם החיים בסרט שחושבים

שככל שיש יותר אנשים על הכבלים כך מתחלק הפס, אז תצאו מזה, כי זה ממש לא ככה, בחבילות של 1.5Mbit מורידים בפול של 187.5KBper sec.... ואותם החושבים שב adsl ב 1.5Mbit מורידים ב 250KB, מצטער, גם אתם חיים בסרט...

אם לא ידעתם, המודם שלכם הוא הלקוח הטוב, כאשר המודם מסתנכרן הוא מקבל קובץ שמקביל אותו במדוייק לכמה שהוא יכול להוריד, כך

שחבל לנסות, ועוד דבר... עברתי ל adsl ואני מרוצה עד הגג :lol: :lol: קיצר אני מסכים שהכבלים ירדו ברמה....

מה שלדעתי קרה, זה שכל התשתית של הכבלים ניבתה ע"י מיכרז שניתן לחברה מחו"ל.

העבודים בארץ, של חברות הכבלים אינם יודעים להשתמש באותה מערכת.....וזה מה שקרה\קורה.. חבל...

משהו קטן :saint: :saint:

יס חייבת הרבה מאוד כספים לחברה של הלויין שהיא משתמשת בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ידבר בתור בנאדם אובייקטיבי: (יש לי כבלים, אבל יוצא לי הרבה מאוד פעמים לראות יס):

בטלויזיה בכבלים:

*נכון שהתפריטים איטים - אבל רמת התוכן לדעתי טובה אם כי נחותה משל יס, אבל עדיין יש תכנית ממש טובים (משחק החיים שולט,

אודי המנייק).

*הטלויזיה אולי לא מתאימה לאנשים שאוהבים לדפדף הרבה בין הערוצים אבל ברגע שתופסים את הערוץ אז הכל סבבה

אבל אני משלם חצי מחיר לאינטרנט בכבלים (תיכף אני ידבר עליו) וחצי לממיר הדיגטלי כי אני מנוי ביחד (חיסכון של מאות שקלים).

האינטרנט בכבלים:

*דבר ראשון זה תלוי בחברת הכבלים, אני אישית מנוי ערוצי זהב, ואני חייב להגיד שאני מחובר לאינטרנט 9 ימים ללא התנתקות אחת.

אבל מצד שני יס ממש טובים, איכות התוכן יותר טובה והציפזופ בין הערוצים הרבה יותר כיפי, אבל כמו שאמרתי הוא לא מצדיק

את החסכון שאני חוסך שאני לוקח כומבו אינטרנט+תוכן דיגטלי.

לגבי מי יותר טוב כבלים או כבר חרשו ואין מה להוסיף, אני נהנה מהאינטרנט שלי מאוד (1.5) מוריד ב200~ עם תקלות

מעטות בדר"כ.

MOOMOO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...