רשמים מהכבלים (והפעם בכלל לא על שרות) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמים מהכבלים (והפעם בכלל לא על שרות)

maphisto

Recommended Posts

קודם כל, אני רוצה לחזק את דברם של רוב האנשים שאמרו פה - כבלים זה גועל נפש! פשוט זוועה!

אני מנוי ל-YES ממש עם תחילת דרכו וכל הזמן הייתי מרוצה מאוד! תכנים מצוינים, זיפזופ מהיר וכיפי, מדריך תוכניות נוח ואיכות תמונה נהדרת.

ההורים שלי טענו בלשב מסוים שזה יקר מדי ועברנו לערוצי זהב. היינו עם ערוצי זהב חודש נורא ומיד חזרנו ל-YES !

ערוצי זהב כאלו גרועים!

אני ממש לא מבין איך אפשר לצפות בטלויזיה, שכל פעולה הכי פשוטה הופכת להיות פעולה מסורבלת ואיטית, איך אפשר לסבול את זה?!

ב-YES הכל מהיר, חלק. גם השלט הדיגיטלי של הכבלים ממש לא נוח והלחצנים בו קשים ומעצבנים!

ועוד לא התחלנו לדבר על התכנים......

לא מצאתי ערוץ אחד איכותי שיש בערוצי זהב ואין ב-YES .

-הערוצי של YES פשוט מ-ע-ו-ל-י-ם ! ממש טובים משודרים שם, וגם יש מגוון רחב של ערוצים (YES1, YES2, YES3, YES4 ושאר ערוצי הסרטים הקלאסיים). אצל ערוצי זהב המצב שונה. ערוצי הסרטים שלהם פשוט ע-ל-ו-ב-י-ם ! פעם בשנה (רק בפסח משום מה) יש שם איזה סרט טוב, אבל אז הם חייבים לשדר אותו עוד כמה חודשים טובים בלי הפסקה...

-מישהו פה אמר משהו על ערוץ 8... ::) ? אפשר בכלל לקרוא לזה ערוץ טבע? ערוץ 8 זה ערוץ עלוב ואין שם שום דבר על רמה! אי אפשר להשוות בכלל את ערוצי הטבע של YES וערוצי הטבע של הכבלים. ב-YES יש מגוון רחב של ערוצי טבע ממש טובים, כמו נשיונל ג'יאוגרפיק, דיסקברי, אנימל פלאנט ועוד... אז אתם משווים לזה את ערוץ 8 ???

-גם ערוצי המוזיקה של YES טובים יותר! MTV Base לכל חובבי הראפ וההיפ הופ, MCM הערוץ המצוין שמתחרה ב-MTV וגם ערוצי 60', 70', 80' טובים... לא מצאתי איזה ערוץ טוב בכבלים מלבד MTV , שאפשר למצוא אותו גם ב-YES.

-ערוצי טובים יותר! בכבלים יש רק 5 +- ויורוספורט. ווואאוו איזה מגוון "אדיר"!!! ב-YES יש גם יורו ו 5 +- , אך גם יש את פוקס ו-ESPN... וכמובן שאת ערוץ חדשות הספורט המצוין יורוספורט ניוז.

-Tech TV !!!!!! הכי חשוב - יש ב-YES את טק טי.וי ! ערוץ חובה לכל חובב מחשבים והיי טק! איזה ערוץ מקביל יש לזה בכבלים? זומביט? :lol:

בקיצור מיצינו את העובדה שבכל סגנונות התכנים (למעט ערוץ הנוער - לדעתי ביפ יותר טוב מ Y TV) וכמובן בדברים טכניים, YES הרבה יותר טובה מהכבלים.

נ.ב

לגבי האינטרנט, אני לא יכול להגיד כלום כי לי יש ADSL ומעולם לא היה לי ניסיון אישי עם הכבלים, אבל דווקא בזה שמעתי מחברים שלי שהם כן טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח The_Exorcist

קודם כל, אני רוצה לחזק את דברם של רוב האנשים שאמרו פה - כבלים זה גועל נפש! פשוט זוועה!

אני מנוי ל-YES ממש עם תחילת דרכו וכל הזמן הייתי מרוצה מאוד! תכנים מצוינים, זיפזופ מהיר וכיפי, מדריך תוכניות נוח ואיכות תמונה נהדרת.

ההורים שלי טענו בלשב מסוים שזה יקר מדי ועברנו לערוצי זהב. היינו עם ערוצי זהב חודש נורא ומיד חזרנו ל-YES !

ערוצי זהב כאלו גרועים!

אני ממש לא מבין איך אפשר לצפות בטלויזיה, שכל פעולה הכי פשוטה הופכת להיות פעולה מסורבלת ואיטית, איך אפשר לסבול את זה?!

ב-YES הכל מהיר, חלק. גם השלט הדיגיטלי של הכבלים ממש לא נוח והלחצנים בו קשים ומעצבנים!

-הערוצי של YES פשוט מ-ע-ו-ל-י-ם ! ממש טובים משודרים שם, וגם יש מגוון רחב של ערוצים (YES1, YES2, YES3, YES4 ושאר ערוצי הסרטים הקלאסיים). אצל ערוצי זהב המצב שונה. ערוצי הסרטים שלהם פשוט ע-ל-ו-ב-י-ם ! פעם בשנה (רק בפסח משום מה) יש שם איזה סרט טוב, אבל אז הם חייבים לשדר אותו עוד כמה חודשים טובים בלי הפסקה...

-מישהו פה אמר משהו על ערוץ 8... ::) ? אפשר בכלל לקרוא לזה ערוץ טבע? ערוץ 8 זה ערוץ עלוב ואין שם שום דבר על רמה! אי אפשר להשוות בכלל את ערוצי הטבע של YES וערוצי הטבע של הכבלים. ב-YES יש מגוון רחב של ערוצי טבע ממש טובים, כמו נשיונל ג'יאוגרפיק, דיסקברי, אנימל פלאנט ועוד... אז אתם משווים לזה את ערוץ 8 ???

-גם ערוצי המוזיקה של YES טובים יותר! MTV Base לכל חובבי הראפ וההיפ הופ, MCM הערוץ המצוין שמתחרה ב-MTV וגם ערוצי 60', 70', 80' טובים... לא מצאתי איזה ערוץ טוב בכבלים מלבד MTV , שאפשר למצוא אותו גם ב-YES.

-ערוצי טובים יותר! בכבלים יש רק 5 +- ויורוספורט. ווואאוו איזה מגוון "אדיר"!!! ב-YES יש גם יורו ו 5 +- , אך גם יש את פוקס ו-ESPN... וכמובן שאת ערוץ חדשות הספורט המצוין יורוספורט ניוז.

-Tech TV !!!!!! הכי חשוב - יש ב-YES את טק טי.וי ! ערוץ חובה לכל חובב מחשבים והיי טק! איזה ערוץ מקביל יש לזה בכבלים? זומביט? :lol:

בקיצור מיצינו את העובדה שבכל סגנונות התכנים (למעט ערוץ הנוער - לדעתי ביפ יותר טוב מ Y TV) וכמובן בדברים טכניים, YES הרבה יותר טובה מהכבלים.

נ.ב

לגבי האינטרנט, אני לא יכול להגיד כלום כי לי יש ADSL ומעולם לא היה לי ניסיון אישי עם הכבלים, אבל דווקא בזה שמעתי מחברים שלי שהם כן טובים...

אתה נשמע כמו פרסומת גרועה. איך אתה יכול לדבר על הכבלים אם אתה אפילו לא יודע מה יש שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם היו עם ערוצי זהב חודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הם היו עם ערוצי זהב חודש...

חודש עם ערוצי זהב זה לא מדד על הכבלים. חוץ מהתפריטים המעצבנים כל מה שהוא כתב זה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, חודש עם כבלים זה מעל ומעבר למדד על החברה שלהם!

מעבר לכך, לרוב החברים שלי יש כבלים, גם לדודים שלי יש כבלים. אז אני יודע ועוד איך מה שיש שם.

ואתה יכול להעיד על משהו ספציפי שכתבתי ולא נכון...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוצי זהב כאלו גרועים!

יאללה! בוא נתחיל לשלול משפט משפט מכאן כמו בדרך האהובה של זקני הפורום.

בקשר לתפריטים - בסדר, הסכמנו

באמת? למה אתה מדבר על מה שאתה לא יודע? הוכחה! הוכחה! הוכחה! בוא ספר לי על הסרטים החדשים שהיו ביס בחודשיים האחרונים ונעשה השוואה אחד לאחד. לא השוואה של ערוץ 4 מול כל ערוצי הסרטים שלכם

אני לא ממש חובב טבע, אבל בכל מקרה את נשיונל גאוגרפיק יש עוד בחבילת הבסיס של הכבלים ויש גם ADVANTURE 1, אולי פה הם לא משהו

וואו! יש לכם MTV בייס? כי אנחנו בכבלים חיים במערות ושומעים רק בריטני ספירס בMTV הרגיל :P את כל ערוצי המוזיקה של MTV יש בכבלים ויש גם את כל הBASE,2 , HITST וגם VH1 CLASSIC

איזה מגוון מדהים! נראה ששוב לא התעדכנת מלפני שנתיים. הנה מגוון ערוצי הספורט: ערוץ 5, 5+, יורוספורט, ESPN, NBA, , יורובפורט ניוז, FOX SPORT, אגו, ערוץ הקבוצות.

חלק מהתכנים של TECH TV נמצאים באגו

נ.ב

ביפ בהחלט ערוץ מצויין. בטכני יס מנצחים. לי יש כבלים ולא היה לי ניתוק כבר 4 חודשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כבלים דיגיטלים בערוצי זהב... זה באמת חרא - אבל מבחינת האינטרנט המהיר בארץ היום הכבלים בדיוק כמו ה-ADSL ואפילו

טיפה יותר טובים בזמן האחרון, יש לי חבר שכל החיים שלו הוא מתעניין רק ברשתות ואינטרנט מהיר הוא היה ב-ADSL בהתחלה שלא היו

בעיות והוא עבר לכבלים, בזמן האחרון יש ב-ADSL מלא ניתוקים ובעיות ותלונות של אנשים - בקיצר באינטרנט המהיר לדעתי זה כבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

קודם כל, חודש עם כבלים זה מעל ומעבר למדד על החברה שלהם!

מעבר לכך, לרוב החברים שלי יש כבלים, גם לדודים שלי יש כבלים. אז אני יודע ועוד איך מה שיש שם.

ואתה יכול להעיד על משהו ספציפי שכתבתי ולא נכון...?

על הערוצי מוזיקה, יש יותר ערוצים מיס (לנו בבית יש גם יס וגם כבלים, הידד), גם ערוצי ספורט (למרות שאף אחד לא רואה אותם) יש את אתום ערוצי וטבע חוץ מטק טיוי, שלושת ערוצי הסרטים משדרים איכותיים ויש לפחות אחד בשבוע, ביס אני נאלץ לראות את אותו סרט שלוש פעמים ביום לפעמים.

לא יודע מה הולך בערוצי זהב, אבל הם עדיין לא החברת כבלים היחידה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-שאני אבין משהו... אתה טוען שערוצי הסרטים של הכבלים טובים יותר משל YES ??? זה רק אני או שהסינמות של הכבלים כ"כ זוועתיות?!

-יש ל YES יותר ערוצי טבע. בכבלים אין אנימל פלאנט, דיסקברי, ערוץ המדע והתעופה...

-בכבלים אין MTV BASE !!! וגם ב YES יש VH1 קלאסיק והרגיל. בכבלים אין MCM.... בנוסף גם יש ב YES את הערוץ בחירה MUSIC BOX שבכבלים - אין.

-כל מה שציינת מערוצי הספורט יש ב YES. רק שיורוספורט ניוז יש רק ב YES ולא בכבלים. ואתה קורא לאגו ערוץ ספורט? זה הערוץהכי זוועתי וטיפשי שראיתי בחיים שלי... והוא בטח לא ערוץ ספורט! זה ערוץ סקס!

-"חלק מהתכנים של טק טי.וי נמצאים באגו" נו באמת... אין בכבלים את הערוץ הזה, נקודה.

ושוב אציין, לגבי האינטרנט אין לי מה לומר. חברים שלי מרוצים מהאינטרנט בכבלים (אם כי מהטלויזיה ממש לא), למרות שלי אין ניסיון אישי בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-שאני אבין משהו... אתה טוען שערוצי הסרטים של הכבלים טובים יותר משל YES ??? זה רק אני או שהסינמות של הכבלים כ"כ זוועתיות?!

-יש ל YES יותר ערוצי טבע. בכבלים אין אנימל פלאנט, דיסקברי, ערוץ המדע והתעופה...

-בכבלים אין MTV BASE !!! וגם ב YES יש VH1 קלאסיק והרגיל. בכבלים אין MCM.... בנוסף גם יש ב YES את הערוץ בחירה MUSIC BOX שבכבלים - אין.

-כל מה שציינת מערוצי הספורט יש ב YES. רק שיורוספורט ניוז יש רק ב YES ולא בכבלים. ואתה קורא לאגו ערוץ ספורט? זה הערוץהכי זוועתי וטיפשי שראיתי בחיים שלי... והוא בטח לא ערוץ ספורט! זה ערוץ סקס!

-"חלק מהתכנים של טק טי.וי נמצאים באגו" נו באמת... אין בכבלים את הערוץ הזה, נקודה.

ושוב אציין, לגבי האינטרנט אין לי מה לומר. חברים שלי מרוצים מהאינטרנט בכבלים (אם כי מהטלויזיה ממש לא), למרות שלי אין ניסיון אישי בזה.

MCM ומיוזיק בוקס אלו שני הערוצי המעאפנים שהזכרתי של יס, מיוזיק בוקס כשהיה לי יס כל איזה שעה שעה וחצי חזר על עצמו, וMCM זה לא כזה ערוץ טוב, זה ערוץ פופ גרוע

אגו לא נחשב לערוץ בכבלים, אלא כערוץ שהוא חלק מחבילת הגברים, למעשה יש בו תוכניות דיי נחמדות (אחרי שמתגברים על המבטא הבריטי ברוב התוכניות מגלים שהן נחמדות ביותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הנה זה בא:

בבית שלי יש כבלים (מת"ב) כבר משנת 91' או 92' , די הרבה זמן. האינטרנט המהיר - השתתפתי בניסוי משנת 2000

אם YES לא היתה נכנסת לשוק עדיין הכבלים היו נשארים בעידן האנלוגי המוגבל של הכבלים. זה אומר דרשני , מונופול?

יש לנו ממיר אחד, אצלי בחדר, להוציא עוד ממיר ממת"ב זה בלתי אפשרי הם לא מסכימים, זה כבר מרגיז אותי.(אולי עכשיו עם נבקש יתנו אבל זה בטח יעלה המון)

אחותי שעשתה מנוי ליס בבית שלה משלמת מחיר דומה לחבילת הבסיס של מת"ב ומקבלת 3 ממירים ואת כל הערוצים.

האיכות הויזואלית: אני שם לב לאיכות שידור של כל דבר, ואני פשוט לא סובל את הפיקסלציה שיש בכבלים, ריבועים מעצבנים , הבדלים בצבע , ממש כמו סרטון MPEG "איכותי" מקאזה.

התפריטים האיטיים מרגיזים, אבל בחברות הכבלים יש כמה ממירים, אחד מהם שיצא לי לראות הוא ADB בתבל, מעט מהיר יותר עם שלט דומה לזה של YES

תקלות: לפחות הטכנאים במת"ב הם אנשים עיניינים כי שהרכיבו את בממיר הדיגיטילי זה עשה המון בעיות , גם עם האינטרנט המהיר, אבל הם פתרו והכל עובד עכשיו יציב כסלע כבר זמן רב.

באינטרנט המהיר של מתב אני מנוי בנטוויז'ן,עובד מצוין ומה בלי שום גניבות רוחב פס.

תוכן TV: יש לי העדפה ליס...

ביפ יותר טוב מYTV

ביס יש כמה ערוצי וטבע שאין בכבלים

ערוצי הסרטים הרגילים : רוב הזמן ביס יש מוצלחים מאשר בכבלים

הסרטים בתשלום - אותו דבר

ערוץ 4 הוא זוועה

מוזיקה: לדעתי הMUSIC CHOICE של הכבלים יותר טוב מהמקביל ביס

אין לי כ"כ דעה על ערוצי המוזיקה המסחריים כי אני לא מקשיב להם אבל כל הערוצים האלה נראים לי the same shit :-P

עכשיו, לך תשכנע את ההורים לעבור ליס, ולשלם זול יותר, כוחו של הרגל:

TV אנלוגי מאז ומתמיד

הפקות המקור של הכבלים (שזה לדעתי נקודה מצוינת של הכבלים, ביס אים כ"כ הרבה הפקות מקור כמו בכבלים)

...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אצטרף לדיון הזה..

הייתה לי טלוויזיה בכבלים כבר הרבה הרבה זמן. קצת אחרי שהתחילו עם הכבלים הדיגיטליים, גם אנחנו עברנו לכבלים הדיגיטליים. בכבלים אף פעם לא היה לי. עברנו ל-ADSL מיד אחרי שהוא יצא, ומאז אנחנו שם. מה שמראה על האיכות של ה-ADSL לדעתי. מעולם אבל מעולם לא עשה לי בעיות. זה בקשר לנקודה על האינטרנט.

לפני שבועיים בערך עברנו מהטלוויזיה בכבלים ל-YES. אז כרגע אין לנו שום קשר לכבלים.

(אני באזור הצפון, ככה שכבלים אצלי = תבל. לא יודע בקשר לחברות האחרות)

אז עכשיו הנקודות על הטלוויזיה:

איכות תמונה וקול:

אין בכלל מה להשוות. YES הרבה הרבה הרבה יותר טוב. איכות תמונה וקול שתבל לא התקרבו אליה אפילו.

שירותים בממירים:

YES לוקח ובגדול. הממירים של תבל איטיים באופן מחריד. ומישהו פה ציין שבממירים החדשים שיפרו את זה. אז שיפרו רק קצת. זה עדיין לא מתקרב לזרימה והמהירות בממירים של YES.

חוץ מהמהירות, התפריטים של YES הרבה יותר יפים, והרבה הרבה יותר נוחים. למשל, בתבל, אפשר לקרוא תקצירים רק של התוכנית הנוכחית בערוץ הנוכחי שאתם נמצאים עליו. בשביל לקרוא תקצירים של תוכנית אחרת שאותה אתם לא רואים כרגע, חייבים להיכנס ל-TV Guide ורק שם אפשר ללחוץ על Info ולראות את התקציר של התוכנית.

ב-YES לא צריך להיכנס ל-Guide בשביל לקרוא תקצירים. אפשר לקרוא בקלות תקצירים של תוכנית שאתם לא רואים כרגע, וערוץ שאתם לא עליו כרגע, וזה דרך התפריט שבתחתית המסך. בתבל אי אפשר לעשות את זה.

עוד בקשר לנוחיות: ה-TV Guide בשניהם מגיע לאותו מרחק (מבחינת כמה זמן מהיום הלאה אפשר לבדוק את התכנים). התפריט בתחתית המסך אצל YES לעומת זאת מגיע הרבה יותר מתבל. בתבל זה מגיע רק לכמה שעות הלאה. ב-YES זה מגיע ליום וחצי הלאה.

ב-TV Guide של YES אפשר לבדוק גם קצת תכנים שכבר עברו. לא הרבה אחורה, אבל קצת. למשל, אם הפסדנו תוכנית ואנחנו רוצים לקרוא את התקציר שלה אפשר לחזור אחורה ב-TV Guide של YES ולקרוא את התקציר. בתבל אי אפשר לעשות את זה בכלל. לא בתפריט שבתחתית המסך, ולא ב-TV Guide.

חוץ מזה שהתפריטים של YES הרבה יותר יפים. כל התפריטים מחליקים את המקום שלהם, ולא סתם מופיעים כמו בתבל. :P

בעניין הצורך בממיר:

לדעתי זה דווקא ייתרון ל-YES שחובה ממיר על כל . כשהיינו בתבל, היה לנו ממיר אחד בסלון. עכשיו, כשחובה ממיר בכל חדר, אני יכול להנות משירות דיגיטלי גם בחדר שלי. בתבל בחיים לא היינו שמים ממיר בחדרים, כי שירות על ממיר אחד של תבל עולה כמו שירות ל-5 ממירים ב-YES, ואפילו יותר. בגלל זה עברנו.

בעניין התכנים:

סרטים- תגידו מה שתגידו, אותו דבר בכבלים וב-YES. שתי הדוגמאות שדארקי נתן לסרטים אחרונים שהיו בתבל, היו גם ב-YES ביום-יומיים האחרונים.

מוזיקה- כנ"ל. אותם ערוצים.

ערוצי וטבע- אני נורא מצטער אבל אני לא יכול לקרוא לערוץ 8 וטבע. מאז שנכנסו כל הערוצים האחרים בנושא, (National Geographic וכו') ערוץ 8 כבר לא בעניינים. וזה מביא אותי למסקנה ששוב: בשניהם וטבע אותו דבר.

ערוצי - באופן מפתיע, אותו דבר. אותם ערוצים בשניהם.

ערוצי הייטק- Tech.TV ערוץ נחמד. אבל גם אם הייתי בתבל הוא לא היה חסר לי יותר מידי. אז שוב, לא ממש הבדל רציני.

ערוצי נוער- ללא ספק ביפ יותר טוב מ-YTV. זה נראה לי הייתרון היחיד של תבל על YES.

תוכניות בערוץ 3- הסיבה שלא עברנו ל-YES עד לפני שבועיים היא רק בגלל שאני לא רציתי שלא יהיה לי יצפאן. הייתי מכור לתוכנית הזאת. אבל זה היה בעונה הראשונה. בעונה השנייה הוא כ"כ ירד...... הוא כבר ממש ממש לא מצחיק. ובגלל זה עכשיו הסכמתי לעבור ל-YES. הוא ממש לא חסר לי. למעשה, כרגע יש לנו עדיין תבל, עד שינתקו אותנו, ואני אפילו לא טורח לראות יצפאן. כבר לא מצחיק. אני לא מעדיף ג'יי-לנו על זה, אבל יצפאן ממש לא חסר לי.

בקשר לתוכניות האחרות (משחק החיים וכל הבלה בלה), יש לי רק מילה אחת: whatever... מי שאוהב את זה, באמת תבל עדיף לו. בשבילי ממש לא.

זהו, נראה לי שכיסיתי את כל הנקודות שרציתי לדבר עליהן.

לדעתי: YES לוקח. אבל זו רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...