מחשב משחקים ב-8K עד 10K. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב משחקים ב-8K עד 10K.

D@Nte

Recommended Posts

אוקי אז 22'' יהיה הממולץ ביותר והנה מפרט טוב לתקציב שלך

מעבד:

INTEL CORE 2 DUO S775 3.0GHz E8400 + AC FREEZER 7 PRO ¤962

לוח אם:

GIGABYTE GA-EP43-DS3L ¤488

מסך:

SAMSUNG LCD 22" 2243BW 5ms DVI WIDE ¤1340

כרטיס מסך:

POWER COLOR PCI-EX 2.0 RADEON HD4870 PCS+ 512MB GDDR5 - RETAIL ¤1401

דיסק קשיח:

WD 500GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD5000AAKS ¤343

צורב DVD:

SAMSUNG SH-S223B x20 SATA BLACK ¤124

זיכרון:

G.SKILL 4096MB (2048MBX2) DDR2 800 CL4-4-4-12 - F2-6400CL4D-4GBPK ¤425

מארז:

COOLERMASTER CM 690 : RC-690 w/o PSU ¤378

ספק כוח:

PCP&COOLING SILENCER 500W : PPCS500 ¤388

מחיר סופי: ¤5849

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

אני יודע שיצא פחות מהתקציב המינימלי וההסבר הוא כזה :

שמתי לך כרטיס 4870 עם קירור מתקדם ו OC מהמפעל , בעוד שנה וחצי שנתיים - תוכל לקנות כרטיס יותר חזק , תמיד עדיף מאשר לקנות כרטיס כגון ה 4870X2 שלא ינוצל במסך 22'' ויהיה בזבוז מוחלט.

חוץ מזה - מארז מרווח ומאוורר , דיסק קשיח גדול , ספק חזק , מעבד טוב מאוד למשחקים עם קירור טוב , ומסך 22'' ...

אוקי,דבר ראשון, תודה שכולם עוזרים !

דבר שני, אני עדיין לא מבין למה בהתחלה המליצו לי על מעבדים עם ארבע ליבות ועכשיו אתה ממליץ לי עם שתי ליבות.... מה ההבדל ? ולמה זה ?

שבר שלישי, sapits1 אומר שצריך לשבר לפחות מטר מהמסך. ואני יושב פחות ממטר ממנו. מה אני צריך לעשות ? (חוץ מלהתרחק כמובן)

דבר רביעי, אתה המלצת לי פה על ה- HD4870 PCS בזמן שבפורום השני כל מי שהרכיב לי מפרט הלך על שתי 9800GTX.... למה זה ?

ודבר אחרון אבל לא ממש חשוב, אני הבנתי שהמארז הזה טוב כי הוא מרווח ומאוורר ומקרר טוב, אבל לדעתי הוא לא נראה משהו וזה נראה כאילו יש עליו (?!) וזה נראה לי די מעצבן לנקות אותו. בנוסף, במפרט שנתנו לי בפורום הקודם גם שמו לי מאוורר נוסף בצבע כחול שזה נחמד ומוסיף כמובן, אבל בנוסף ליופי, הוא לא חיוני קצת בכדי שהמחשב לא יתחמם ?

ממש ממש ממש תודה רבה לכם שאתם עוזרים לי וסליחה אם אני שואל יותר מידי שאלות כי פשוט אני רוצה להבין.

אז תודה רבה וחג זמח לכולם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי מארז אמרתי לך , הכי טוב שתלך לפורום ספקים ומארזים, ושם כבר יגידו לך מה עדיף לפי הדרישות שלך ולפי התקציב שלך.

9800GTX!? ה4870 PCS+ יותר טוב לפחות פי שתיים מה 9800GTX חחח, במיוחד הגרסה הרגילה..למרות שגם את הפלוס הוא עוקף בהרבה...

לגבי הליבות, ת'כלס אין הרבה שימושים לזה, אתה לא חייב 4 ליבות , זה שזה 4 לא אומר שזה עדיף על 2. אבל יש תוכנות ודברים מסויימים שכן משתמשים בליבות האלה. מה עדיף 2 או 4 ליבות זה נושא שאפשר להתווכח עליו שעות.

המעבד ש-DARKLloth הציע הוא טוב (זה מה שאני מזמין, רק שאצלי הקירור הוא FREEZER EXTREME)

למרות שלפי דעתי מחשב שמיועד לעוד כמה שנים טובות עדיף כבר לקחת את ה 8600, במיוחד כי התקציב מאפשר.

מסך מעולה (2243) אבל לפאנל TN (שהוא זוועתי),למרות שלמשחקים הוא הכי טוב. . =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מארז אמרתי לך , הכי טוב שתלך לפורום ספקים ומארזים, ושם כבר יגידו לך מה עדיף לפי הדרישות שלך ולפי התקציב שלך.

9800GTX!? ה4870 PCS+ יותר טוב לפחות פי שתיים מה 9800GTX חחח, במיוחד הגרסה הרגילה..למרות שגם את הפלוס הוא עוקף בהרבה...

לגבי הליבות, ת'כלס אין הרבה שימושים לזה, אתה לא חייב 4 ליבות , זה שזה 4 לא אומר שזה עדיף על 2. אבל יש תוכנות ודברים מסויימים שכן משתמשים בליבות האלה. מה עדיף 2 או 4 ליבות זה נושא שאפשר להתווכח עליו שעות.

המעבד ש-DARKLloth הציע הוא טוב (זה מה שאני מזמין, רק שאצלי הקירור הוא FREEZER EXTREME)

למרות שלפי דעתי מחשב שמיועד לעוד כמה שנים טובות עדיף כבר לקחת את ה 8600, במיוחד כי התקציב מאפשר.

מסך מעולה (2243) אבל לפאנל TN (שהוא זוועתי),למרות שלמשחקים הוא הכי טוב. . =\

בקשר למארז - סבבה.

בקשר לכרטיס מסך - התכוונתי שילוב של שני כרטיסי 9800....

לגבי הליבות - השאלה אם לא כדאי לי לקנות 4 ליבות שאולי יעבוד כ-2 ליבות ואולי בהמשך כשיצאו דברים שתומכים ב-4 ליבות אז כבר יהיה לי ואני לא אתבאס אחר כך שלא קניתי בסוף 4 ליבות... אתה מבין למה אני חושש ?

לגבי המסך - אבל זה לא מסנה אם אני יושב פחות ממטר ממנו ?

תודרה רבה על העזרה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המסך - לדעתי לשבת פחות ממטר ממסך 22" רחב יהיה קשה, וכנראה גם יפגע בראיה.

בפורום מסכים יש אנשים מאוד מקצועיים, כדאי לך להיעזר בהם.

לגבי הפורום השני הזה - תאמין לי, הסתכלתי בפורומים אחרים, ואין שם אנשים שמבינים באמת כמו בHWzone. אני מקווה בשבילך שלא שאלת בFXP...

שני כרטיסים כאלו זה בזבוז מוחלט, במיוחד למסך 22".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , הכרטיס 4870 טוב מכל בחינה אפשרית!! שני כרטיסי 9800 יזלול לך יותר כח, וסתם יעמיס על המערכת.. גם זה יוצא יותר יקר.. הוא מתחמם יותר, והביצועים לא משמעותיים אם אתה מתכוון לשחק במסך 22 אינץ'...4870 אפילו יותר ממה שאתה צריך.

לגבי אמרתי זה TN, לא קשור מאיזה מרחק אתה יושב מולו. במקומך הייתי הולך על מסך 20 אינץ איכותי. שתי הבחירות הכי טובות יהיו : LP2065 ו LG L2000CP שבאים עם פאנל S- והHP יכול לבוא או S- או VA, שניהם פאנלים מצויינים. ה VA עדיף לסרטים אמנם.

כמובן שאתה יכול להתייעץ גם בפורום המסכים פה. אך הם כנראה יגידו משהו דומה למה שאני אמרתי , אם לא את אותו הדבר.למרות שהנושא הזה הוא דעה אישית של כל אחד, ואולי יש כאלה שמעדיפים את פאנל TN על פאנלים איכותיים בהרבה כגון S- או וכו'..חח למרות שממש לא נראלי...

*קח בחשבון שלמשחקים , עדיף TN על כל פאנל אחר. לקריאת טקסטים וכו' וישיבה ממושכת מול המחשב אסור פאנל TN! סרטים לא כזה משנה.. אבל לסרטים עדיף פאנל , כי הוא נותן ניגודיות גבוהה יותר ולכן שחור יותר אמיתי.

ככלל, עדיף לשבת כמה שיותר רחוק מהמסך. ואגב אם היה לך עד עכשיו מסך 17 אינץ למשל , אני חושב שה20 אינץ יהיה שיפור משמעותי עבורך, ותהנה ממנו לא פחות מ22 , ואפילו מ22 יכול להיות שתתעייף מהר...לא בהכרח אבל..תלוי..

ליבות...מה אני אגיד לך , יצא כבר 6 ליבות, בא לך לקנות??

2 ליבות יספיקו לך, תאמין לי , גם בעתיד. אם זה כל כך מציק לך, קח 4 ליבות , לא יקרה כלום.

לגבי הפורום השני הזה - תאמין לי, הסתכלתי בפורומים אחרים, ואין שם אנשים שמבינים באמת כמו בHWzone. אני מקווה בשבילך שלא שאלת בFXP....

חחחח בדיוק חשבתי על זה, אני באמת מקווה שהוא לא נכנס ל FXP ולא קרא שם שום נושא לגבי כל דבר הקשור למחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,דבר ראשון, תודה שכולם עוזרים !

דבר שני, אני עדיין לא מבין למה בהתחלה המליצו לי על מעבדים עם ארבע ליבות ועכשיו אתה ממליץ לי עם שתי ליבות.... מה ההבדל ? ולמה זה ?

שבר שלישי, sapits1 אומר שצריך לשבר לפחות מטר מהמסך. ואני יושב פחות ממטר ממנו. מה אני צריך לעשות ? (חוץ מלהתרחק כמובן)

דבר רביעי, אתה המלצת לי פה על ה- HD4870 PCS בזמן שבפורום השני כל מי שהרכיב לי מפרט הלך על שתי 9800GTX.... למה זה ?

ודבר אחרון אבל לא ממש חשוב, אני הבנתי שהמארז הזה טוב כי הוא מרווח ומאוורר ומקרר טוב, אבל לדעתי הוא לא נראה משהו וזה נראה כאילו יש עליו רשת (?!) וזה נראה לי די מעצבן לנקות אותו. בנוסף, במפרט שנתנו לי בפורום הקודם גם שמו לי מאוורר נוסף בצבע כחול שזה נחמד ומוסיף כמובן, אבל בנוסף ליופי, הוא לא חיוני קצת בכדי שהמחשב לא יתחמם ?

ממש ממש ממש תודה רבה לכם שאתם עוזרים לי וסליחה אם אני שואל יותר מידי שאלות כי פשוט אני רוצה להבין.

אז תודה רבה וחג זמח לכולם !

לא הייתי ממליץ לך על 2 כרטיסי 9800 , צירך לוח אם וספק יותר יקרים וגם לא תרגיש את ההבדל במסך 22'' , חוץ מזה ידוע ש ל ו CF יש בעיות תאימות כאלה ואחרות , לגבי המארז - הוא מגיע עם מאוורר כחול מקדימה , תוכל להוסיף לו עוד 4 מאווררים שקטים לאוורור מקסימלי , לגבי העיצוב - זה עניין של טעם , לי יש אותו ובשבילי הוא סבבה ואין בעיה גדולה לנקות את הרשת שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , הכרטיס 4870 טוב מכל בחינה אפשרית!! שני כרטיסי 9800 יזלול לך יותר כח, וסתם יעמיס על המערכת.. גם זה יוצא יותר יקר.. הוא מתחמם יותר, והביצועים לא משמעותיים אם אתה מתכוון לשחק במסך 22 אינץ'...4870 אפילו יותר ממה שאתה צריך.

אני אשאל בפורום מסכים כי אני לא בטוח באמת ש-22 אינץ' כל כך טוב למקרה שלי (אני יושב במרחק של פחות ממטר מהמחשב).

לגבי אמרתי זה TN, לא קשור מאיזה מרחק אתה יושב מולו. במקומך הייתי הולך על מסך 20 אינץ איכותי. שתי הבחירות הכי טובות יהיו : LP2065 ו LG L2000CP שבאים עם פאנל S- והHP יכול לבוא או S- או VA, שניהם פאנלים מצויינים. ה VA עדיף לסרטים אמנם.

כמובן שאתה יכול להתייעץ גם בפורום המסכים פה. אך הם כנראה יגידו משהו דומה למה שאני אמרתי , אם לא את אותו הדבר.למרות שהנושא הזה הוא דעה אישית של כל אחד, ואולי יש כאלה שמעדיפים את פאנל TN על פאנלים איכותיים בהרבה כגון S- או וכו'..חח למרות שממש לא נראלי...

*קח בחשבון שלמשחקים , עדיף TN על כל פאנל אחר. לקריאת טקסטים וכו' וישיבה ממושכת מול המחשב אסור פאנל TN! סרטים לא כזה משנה.. אבל לסרטים עדיף פאנל , כי הוא נותן ניגודיות גבוהה יותר ולכן שחור יותר אמיתי.

ככלל, עדיף לשבת כמה שיותר רחוק מהמסך. ואגב אם היה לך עד עכשיו מסך 17 אינץ למשל , אני חושב שה20 אינץ יהיה שיפור משמעותי עבורך, ותהנה ממנו לא פחות מ22 , ואפילו מ22 יכול להיות שתתעייף מהר...לא בהכרח אבל..תלוי..

הפחדת אותי פה קצת עם ה-TN חחחח... כי אני קורה דברים במחשב ואפשר להגיד שאני יושב כמה שעות מול המחשב. אז נראה לי שאני אני באמת הולך לשאול בפורום מסכים רק בשביל לקבל מושג מסויים מה אני הולך לעשות.

ליבות...מה אני אגיד לך , יצא כבר 6 ליבות, בא לך לקנות??

2 ליבות יספיקו לך, תאמין לי , גם בעתיד. אם זה כל כך מציק לך, קח 4 ליבות , לא יקרה כלום.

חחח שוב, זה לא עניין של "לו יש 4 ולי יש 2 !" זה עניין של זה שהיה לי ניסיון עם הכרטיס מסך שלי שאמרו לי "אתה לא צריך PS3 כי לא ישתמשו בזה. והופה שנתיים אחרי אני לא יכול להריץ חלר אם לא את חצי מהמשחקים בשוק בגלל שהכרטיס שלי לא עומד בזה.... אז זה באמת חשוב לי שאם אני משקיע במחשב חדש שאחר כך אני לא התאכזב סתם. ולפי דעתי האישית אני לא חושב ש"סתם ככה" עשו מרובעי ליבות... לא ידוע אולי על דברים עתידיים (משהו כמו שנתיים שלוש) שמתוכננים להתבסס על מרובעי ליבות ?

חחחח בדיוק חשבתי על זה, אני באמת מקווה שהוא לא נכנס ל FXP ולא קרא שם שום נושא לגבי כל דבר הקשור למחשבים.

חחח אם זה כל כך חשוב אז אני שאלתי בפורום חומרה בגיימר וזה המפרט שפחות או יותר הכי ננעלתי עליו... עכשיו אני סתם מבולבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לגבי המרחק שבו אתה צריך לשבת מול המסך אני לא בטוח, ואני לא אגיד סתם. אבל מה שכן, עדיף הכי רחוק שאפשר, אני למשל בשביל שאני אראה מסך מטר ממני אני צריך שהוא יהיה גדול מאוד חחח, ה17 אינץ הישן שלי ישבתי איזה 30-40 ס"מ ממנו. וזה לא טוב.. אבל למשל מטר ממנו , חחח לא הייתי יכול לראות אפילו אות אחת שם...

לגבי הפאנל אין פה מה להילחץ, יש לך תקציב, אתה יודע למה תשתמש במחשב, והעיקר אתה יודע איך 22 אינץ נראה באמת ואיך 20 אינץ נראה באמת למשל. השאר זה פשוט להיכנס לפורום מסכים לשאול והם כבר יעזרו משם.

אני אישית התקציב שלי למסך עכשיו שאני מזמין לא גדול מ2000, למרות שבמקור זה היה פחות...אבל אחרי שקראתי מה זה פאנל TN, וקראתי ה-ר-ב-ה חח החלטתי שאני לא לוקח את המסכים האלה אפילו אם הם עולים 1000 ש"ח בסה"כ והם 22 אינץ. 22 אינץ טוב זה למשל 2408WFP של . אבל הוא עולה .. לא בתקציב שלי =P . לעומת זאת ניתן, קשה , אבל ניתן למצוא מסכי 20 אינץ , שעבורי זה גם מספיק (במיוחד אחרי ה 17 אינץ הישן שלי זה שיפור) , אבל איכותי , כמו המסכים שנתתי לך כדוגמא (ה והLG) , הם מתאימים להכל, לקריאת טקסטים ישיבה ממושכת מול המחשב, סרטים, וגם משחקים סבבה(למרות שבמשחקים עדיף TN) ועלות כל אחד מהם לא יותר מ2000 ש"ח. (תלוי איזה חנות וכו'...)

אל תשווה פלייסטיישן לליבות במחשב - - "

אתה יכול לקרוא מאמרים בנושא הזה פה בפורום, וגם לחפש בפורום "מעבדים וזיכרונות" כל מיני דיונים על זה ונושאים שנפתחו . זה נושא ממש חרוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קטן: 2408WFP זה מסך 24", עולה הרבה.

אם אני לא טועה, קשה מאוד למצוא 22" עם פאנל איכותי. אולי אפילו אי אפשר.

20" רחב היחידי שאני יודע עליו הוא 2007WFP, והייצור שלו הופסק. אולי אפשר למצוא כמה כאלה בכל זאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון , סליחה 2408 זה 24". התבלבלתי , תודה.

אבל הוא באמת עדיף.

20" הלא רחב גם טוב 2007FP.

22" איכותי באמת קשה למצוא, ואלה שישנם , לא משתלמים מבחינה כספית, ובכסף הזה עדיף לקנות מסך 24 איכותי.

מהTNים של ה22 אינץ, הכי טוב לפי דעתי זה SAMSUNG 2243BW , מכיוון שמכל השאר 22" TN הוא בעל הארגונומיה הכי טובה. איכות וכו' היא אותו הדבר.

עכשיו מה שיוצא זה ש22 איכותיים יקרים כמו ה24" , אבל הם עולים ממש ממש הרבה. מה שמשאיר את 20" האיכותיים, שניתן להשיג ב2000 ש"ח , אבל גם הם לא נשארו הרבה... וההכי טובים כמו שכבר ציינתי מלא פעמים הם LG L2000CP ו LP2065 .

*המסכים האלה (ה וה-HP) לא-רחבים.

אגב, כפי שהבנתי למסך הHP והLG שציינתי ניתן לחבר כמו XBOX360, ונראלי גם PS2.

למרות שPS3 אי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מטורף שמנצל את כל התקציב :

מעבד:

Intel Core 2 Quad Q9650 3.0Ghz 12MB Penryn BOX

כמות: 1 - מחיר: ¤2791

קירור למעבד:

Thermalright Ultra 120 Xtreme S775

כמות: 1 - מחיר: ¤280

לוח אם:

Asus Rampage Formula

כמות: 1 - מחיר: ¤1376

מארז:

Antec Twelve Hundred (1200) Gaming NO PS

כמות: 1 - מחיר: ¤991

קירור למארז:

Scythe 120mm S-Flex (SONY) 1600RPM 63.7CFM / 28dBA

כמות: 2 - מחיר: ¤74

ספק כוח:

Corsair 750TX 60A @ 12V Bulk

כמות: 1 - מחיר: ¤801

זיכרון:

G.Skill 4GB DDR2-1066 DualKit (2x2GB) CL5-5-5-15 4GBPI

כמות: 1 - מחיר: ¤611

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 500GB Sata II 32MB - אחריות 5 שנים

כמות: 1 - מחיר: ¤331

כרטיס מסך:

Gigabyte Radeon 4870 512MB DDR5 Retail CF Kit

כמות: 1 - מחיר: ¤2543

כונן אופטי:

LG GH20NS DVD-RW x20 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ¤130

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב 3000שח ומעלה כולל בדיקות

כמות: 1 - מחיר: ¤5

סה"כ: ¤10007

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 2 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו : ¤9807

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

http://tms.co.il/preview/spec/6xn3v8d7

מפרט יותר שפוי שיתן ביצועים לא רחוקים ובמחיר נמוך משמעותית :

מעבד:

Intel Core 2 Quad Q9550 2.83Ghz 12MB Penryn BOX

כמות: 1 - מחיר: ¤1556

קירור למעבד:

לוח אם:

Asus P5Q Pro

כמות: 1 - מחיר: ¤712

מארז:

Coolermaster CM 690 Black - זמין במלאי!

כמות: 1 - מחיר: ¤399

קירור למארז:

כמות: 4 - מחיר: ¤74

ספק כוח:

Corsair 550VX 41A @ 12V

כמות: 1 - מחיר: ¤505

זיכרון:

A-Data 4GB (2x2GB) DDR2-800 Vitesta Extreme CL4

כמות: 1 - מחיר: ¤461

קשיח למחשב שולחני:

כרטיס מסך:

Gigabyte Radeon 4870 512MB DDR5 Retail - זמין במלאי!

כמות: 1 - מחיר: ¤1295

כונן אופטי:

הרכבה:

סה"כ: ¤5970

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו : ¤5851

http://tms.co.il/preview/spec/zlg2tq4h

רשמת שאין לך בעיה שיהיו 2 , איזה גודל מסך יש לך ? (למקרה שכבר שאלו ולא שמתי לך לתשובה - סורי )

רק ואני אומר רק אם יש לך מסך מעל 22" אז יש לך סיבה לשקול ריבוי כרטיסים, וגם אז תלוי איזה מסך ובאילו משחקים אתה משחק

ההפרש בין המפרטים הוא 4000שח, תחשוב איזה שדרוג אתה יכול לעשות ב4000שח בעוד שנה - שנה וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז תודה לכל מי שעזר, לא קיבלי תשובות לגבי כל דבר פה אבל אני אסתפק בזה. עכשיו, מבין כל המפרטים שנתתם לי אני התחלתי להתבלבל. אני לא מבין בדברים האלו וכל אחד נותן לי מפרט אחר שלא קשור לקודמו ואין לי מושג במה לבחור.

אז אם אתם מוכנים בבקשה לתת לי פשוט את המפרט שהכי יתאים לי ואני כבר אגש איתו למוכרים ואתן להם כמה הצעות ואראה מה יש להם להגיד בנידון.

*לזה שמעלי - שוב, יש לי מסך 17 אינצ' ואני שוקל לקנות 20 כנראה....

ושוב, תודה רבה על העזרה שלכם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מטורף שמנצל את כל התקציב :

מעבד:

Intel Core 2 Quad Q9650 3.0Ghz 12MB Penryn BOX

כמות: 1 - מחיר: ¤2791

קירור למעבד:

לוח אם:

Asus Rampage Formula

כמות: 1 - מחיר: ¤1376

מארז:

Antec Twelve Hundred (1200) Gaming NO PS

כמות: 1 - מחיר: ¤991

קירור למארז:

כמות: 2 - מחיר: ¤74

ספק כוח:

Corsair 750TX 60A @ 12V Bulk

כמות: 1 - מחיר: ¤801

זיכרון:

G.Skill 4GB DDR2-1066 DualKit (2x2GB) CL5-5-5-15 4GBPI

כמות: 1 - מחיר: ¤611

קשיח למחשב שולחני:

כרטיס מסך:

Gigabyte Radeon 4870 512MB DDR5 Retail CF Kit

כמות: 1 - מחיר: ¤2543

כונן אופטי:

הרכבה:

סה"כ: ¤10007

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו : ¤9807

http://tms.co.il/preview/spec/6xn3v8d7

רשמת שאין לך בעיה שיהיו 2 כרטיסי מסך, איזה גודל מסך יש לך ? (למקרה שכבר שאלו ולא שמתי לך לתשובה - סורי )

רק ואני אומר רק אם יש לך מסך מעל 22" אז יש לך סיבה לשקול ריבוי כרטיסים, וגם אז תלוי איזה מסך ובאילו משחקים אתה משחק

ההפרש בין המפרטים הוא 4000שח, תחשוב איזה שדרוג אתה יכול לעשות ב4000שח בעוד שנה - שנה וחצי

אתה השתגעת?????

D@ANTE -

קח את המפרט שאני הצעתי האחרון, או את של DARKLOTH . מה שאני הצעתי יותר טוב (חוץ מהמארז) , ותיקח את ה4870 , לא את 4870X2. אבל מה שהוא הציע גם משתלם, ותמיד תוכל לעשות OC. מה שכן, לפי דעתי המפרט שלי יחזיק קצת יותר זמן, ותוכל לעשות לו OC גדול יותר כשהוא יתחיל להגביל בביצועים, זה יהיה .. לא עוד מעט . (חוץ מהכרטיס שתוכל להחליף כבר שנה-שנתיים הבאות. אז אם לא אכפת לך להשקיע עוד קצת כסף, במיוחד כי זה אפילו לא מגיע לתקציב שציינת , וכי זה ארבע ליבות כמו שאתה כל כך רוצה [= (לא משנה כבר, תיקח 4 , זה לא כזה ביג דיל..)

הנה מה שאני ממליץ:

מעבד Intel Core 2 Quad Q9550 Tray

¤1439

כמות:1

http://www.skypc.co.il/product.asp?pid=IQ9550ay

לוח אם ASUS P5Q-E

¤803

http://www.skypc.co.il/product.asp?pid=31204

כונן קשיח Westren Digital WD6400AAKS 640GB SATA2 16MB

¤330

http://www.skypc.co.il/product.asp?pid=6400AAKS

כונן קשיח Westren Digital WD6400AAKS 640GB SATA2 16MB

¤330

http://www.skypc.co.il/product.asp?pid=6400AAKS

זיכרון G.Skill DDR2 4096MB (2048MBx2) 800Mhz CL 4-4-4-12 PI

¤386

http://www.skypc.co.il/product.asp?pid=F2-6400CL4D-4GBPI

כרטיס גרפי Club3D ATI Radeon HD4870 1024MB DDR5 PCIe

¤1516

http://www.skypc.co.il/product.asp?pid=CGAX-48724DD

צורב LG GSA-GH22L X22 SATA DVD

¤143

http://www.skypc.co.il/product.asp?pid=GSA-GH22L

קרור למעבד Thermalright Ultra-120A

¤249

http://www.skypc.co.il/product.asp?pid=Ultra-120A

סה"כ מחיר לכל המוצרים:5196¤

המפרט הורכב באתר:http://www.skypc.co.il

מארז תשאל בפורום וספקים, אולי גם תצטרך להוסיף לשם איזה מאוורר טוב, אבל זה כבר לא התחום שאני בקיא בו חח..אבל תציין שאתה צריך מארז קריר, כך שבעתיד גם תוכל לעשות למערכת שלך OC בלי חשש. שקט,עיצוב וכו' זה כבר בחירה שלך מה חשוב לך..

מקווה שעזרתי.

יש עוד שאלות, תפנה אליי בפרטי , או פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...