6 GB זכרון עם XP - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6 GB זכרון עם XP

wrecker

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשרות אחוזים...היסחפות קלה... אפשר לראות בנצ'ים? (לא של WIN95 עם FIFA98)

כמובן שב- XP אתה גם מפסיד את DX10

לא היסחפות, תחשב בעצמך ותראה.

לגבי מה שרשמתי למעלה, זה בקרייסיס וורהד. לא מתוך בנצ'מארק, אלא מתוך התנסות של אנשים שאני מכיר.

הנה בנצ'מארקים:

http://www.tomshardware.com/reviews/xp-vs-vista,1531-4.html

קשה לי להאמין שיש לזה סימוכין, ואם כן זה בטח לפני הSP1 של ויסטה

זה מאוד תלוי בגרסה של הדרייברים. החדשים הרבה יותר טובים מהראשונים.

אתם צודקים, אבל גם היום עם SP1 ודריברים עדכניים אנשים סובלים מירידה בביצועים.

למשחקים בויסטה 64 צריך הרבה , זה מה שבטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנימה זו של זילזול, תרשה לי להפסיק להגיב.

לשאלה של פותח הדיון כבר עניתי.

אבל אלו באמת בנצ'מארקים לא קשורים לכלום... :nixweiss:

כל מאמר שתמצא ברשת יגיד לך שהבנצ'מארקים הראשונים של ויסטה היו גרועים בגלל ראשוניים ובגלל בעיה מובנית במהירות קיראה/כתיבה לדיסק שנפתרה בעדכון (עוד לפני הSP1)

כיום, ויסטה עולה על בכל פרמטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אלו באמת בנצ'מארקים לא קשורים לכלום... :nixweiss:

כל מאמר שתמצא ברשת יגיד לך שהבנצ'מארקים הראשונים של ויסטה היו גרועים בגלל ראשוניים ובגלל בעיה מובנית במהירות קיראה/כתיבה לדיסק שנפתרה בעדכון (עוד לפני הSP1)

כיום, ויסטה עולה על בכל פרמטר

לא בנוחות זה בטוח.. היו לי את שתי המערכות וויסטה עשתה לי כאב ראש!

אפילו להגדיר אנטרנט לקח לחברה עצמה 40 ד'! אחרי מומחה וכו'.. הצלחתי בסוף עם עזרה של אחי שלמד את זה ..

כל שניה אני רוצה להתקין או לעשות משהו מבקש אישור :bash: לא אהבתי את הניהול קבצים שהולך שם גם,

חוץ מזה שהיא יפה ויש כמובן דברים נחמדים אבל הם לדעתי לא התבססו מספיק על ביצועים ויותר על SHOWOFF

XP זה אירופאי חסכוני ונחמד שעושה את העבודה ..

VISTA זה אמריקאית גדולה שמנה וכבדה עם מנוע זולל אבל עם כל הפאר והפיט'רים והטכנולוגיות והחרטה...

כל אחד מה שמחפש מהמחשב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בנוחות זה בטוח.. היו לי את שתי המערכות וויסטה עשתה לי כאב ראש!

אפילו להגדיר אנטרנט לקח לחברה עצמה 40 ד'! אחרי מומחה וכו'.. הצלחתי בסוף עם עזרה של אחי שלמד את זה ..

כל שניה אני רוצה להתקין או לעשות משהו מבקש אישור :bash: לא אהבתי את הניהול קבצים שהולך שם גם,

חוץ מזה שהיא יפה ויש כמובן דברים נחמדים אבל הם לדעתי לא התבססו מספיק על ביצועים ויותר על SHOWOFF

זה עניין סובייקטיבי לגמרי

אני משתמש בVISTA מה RC הראשון

והרבה יותר נוח לי עם מאשר XP

בקשר לUAC "המציק" כבר כתבו פה אינספור פעמים

ולא הבנתי מה לא אהבת "בניהול הקבצים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה זה טוב למי שיש מחשב מספיק חזק בשבילו (וצריך מחשב חזק הרבה יותר ממה ש XP צריך בשביל לרוץ טוב).

לפותח הדיון, אם נחזור לנושא, אין לך סיבה לקנות 6 גיגה של זיכרון בטח כיום כשהשדרוג הבא יהיה כנראה ל ואז כל ה 6 גיגה שקנית לא יתן כלום. גם 4 גיגה זה מעל ומעבר לכל שימוש רגיל ביתי כיום (אלא אם אתה עושה דברים מיוחדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פירוט של המפרט בצד,

CPU: Core2duo 6550 2333MHZ 1333FSB OC 3500MHZ 2000FSB קירור TT Big typhoon 120 VX

Mbord: GA-P35-DS3

Memory: 2GB 800MHZ OC1000MHZ

Gcard: GForce 9600GT 512MB OC

Hard Drive: 160GBX2 RAID0 + 500GB

את המחשב אני ממש לא חושב להחליף בזמן הקרוב הדבר היחיד שאני אולי אחליף בו זה כרטיס מסך..

ובו נגיד שהמחשב שלי מאוד עמוס! כאילו רק בשביל הווינדוס יש לי מלא תוכנות שמעצבות אותו, רוקטדוק למשל, סיידבר של יההו, כל תוכנה כמעט יש סקין משלה,

ווינדובלינדס, קורסור-אפאקס, ועם כל אלה ווינאמפ תמיד עובד, פיירפוקס, מסנג'ר עם הפלוס ועוד תוכנות נלוות שלו, ועוד כמה תוכנות שרצות ברקע..

ושלא תבינו לא נכון הכל עובד חלק ונפתח כמו שצריך, פוטושופ עובד חלק הכל נפתח ורץ סבבה.. אבל מה לעשות אני תמיד מרגיש צורך

בעוד, יותר מהר יותר טוב! והקטע של משחקים זה בעיקר מה שחשוב שיעבדו יותר טוב ויציב ויזרמו כמו שצריך זה בעיקר מה שאני רוצה ואני לא רוצה להיות מוגבל בזכרון.. ואני חושב שעד שארצה לקנות בכלל כבר יצא 4..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ביזנס על המחשב נייח ופרמיום על הנייד.

אני לא כלכך מרוצה מהבחירה של פרמיום. אני מעדיף את יכולות הגיבוי והשחזור נתונים של ביזנס מאשר את המדיה סנטר שלדעתי מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...