מעוניין לרכוש מסך LCD ... מעוניין בחוות דעתכם ... תודה מראש - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לרכוש מסך LCD ... מעוניין בחוות דעתכם ... תודה מראש

Dr. David

Recommended Posts

אני נמצא בחו"ל ומעוניין לרכוש טלביזיה LCD (לשימוש בחו"ל) .... אין לי נסיון במסכי LCD ואודה על עזרכם בחירת המסך המתאים. השימושים העיקריים שלי הם צפיה בטלביזיה (ספורט, סדרות טבע וכדומה) , מדיסקים צרובים שכן צפיה בשידורים מהארץ באמצעות האינטרנט(יש לי HTPC).

מראיה ראשונית בחנויות כאן, התרשמתי לטובה מהמסכים של סמסונג. אני מעוניין ב 2 מסכים, האחד לחדר שינה והשני לסלון .... מרחקי הצפיה בשני המקרים הם כ - 3.5 מטר.

הדגמים שמשכו את תשומת ליבי (אם כי אין לי צל של מושג) הם:

1. SERIES 4 LN40A450P - "40 מחירו כ 2800 ש"ח

2. SERIES 5 LN46A550P - "46 מחירו כ - 6500 ש"ח

אודה על המלצתכם בנושא ... קודם כל בקשר לאיכות המסכים הנ"ל ... ושנית, האם כדאי להשקיע סכום כפול במסך "46 או להסתפק ב 2 מסכים של "40" ? האם ההבדל שווה את המחיר ? (מלבד נושא הגודל, ה- "40 הוא HD READY .. וה - "46 הוא FULL HD)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים:

1. המסכים שבחרת באיכות מעולה! אין תחליפים להם. נדהמתי מהמחירים הזולים שהצגת, אבל שהבנתי שאתה נמצא בחו"ל ורוכש ואותם בחו"ל אז זה הגיוני.

2. ממליץ לך בחום להתייעץ כאן http://www.hometheater.co.il בנוגע לטלויזיות, אין מקום מקצועי מהפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחילה, הלכתי לחנות מתוך כוונה לרכוש SAMSUNG בגודל "40, סדרה 4 במחיר כ- 3000 ש"ח .... אך כשהגעתי לחנות, פיתה אותי המוכר להוסיף עוד כ 200 ש"ח ולקבל סדרה 5 + משוכלל של מתנה ..... אז זה מה שקניתי לבסוף, מקווה שעשיתי בחוכמה.

תודה למי ייעץ ועזר ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...