אני נמצא בחו"ל ... מעוניין ברשת אלחוטית .... דרושה עזרתכם בבחירת המודם/ראוטר .. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני נמצא בחו"ל ... מעוניין ברשת אלחוטית .... דרושה עזרתכם בבחירת המודם/ראוטר ..

Dr. David

Recommended Posts

בחיפוש ראשוני, נתקלתי כאן ב 2 מותגים : TACTIO ו - D-LINK .... מדובר במודם ADSL משולב עם ראוטר אלחוטי

מישהו מכיר את מותגים הנ"ל ? האם מומלצים?

מחיר ה TACTIO הוא כ 180 ש"ח

מחיר ה D-LINK הוא כ - 250 ש"ח

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אני נמצא בחו"ל והמודם/ראוטר מיועדים לשימוש בדירה שלי בחו"ל

2. אין לי שום העדפות מכיוון שלא מבין בנושא דבר וחצי דבר. פשוט התעניינתי מספר חנויות באופן ראשוני .... וזה מה שהוצע לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הTACTIO הזה נראה כמו מוצר מדבקה זול. החברה היא תאילנדית ולא מצאתי עליו ממש מידע של משתמשים. אישית אני לא הייתי נוגע בו.

אם הברירה הנוספת והיחידה היא D-LINK אז הייתי הולך עליו.

ד"א, אני לא יודע איך הסידור מול הספקית האינטרנט לגבי מודם וכל זה, אבל בדרך כלל ההמלצה היא לקנות לא משולב מודם. נתבים כאלו מתחברים למודם הקיים בכבל. זה עדיף כיוון שאם מתקלקל המודם אפשר להחליף רק אותו, אם יש שידרוג בתשתית וחייבים להחליף מודם אז לא צריך להחליף גם את הנתב ואם במקרה החלפת את התשתית החיבור (מADSL למשהו אחר) אז גם לא צריך להחליף את הנתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מודם כדאי לברר עם ספקית האינטרנט המקומית. אין ממש המלצות בעניין כי זה מוצר פשוט שבדר"כ לא קונים, אלא מקבלים בהשאלה מהספקית.

ההמלצה פה היא בדר"כ על הBR-6204WG של אדימקס (ללא מודם מובנה). אם מה שאתה מוצא שם זה בעיקר D-LINK אז ה DIR-300 הוא לא רע יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה :yelclap:

לפי מה שביררתי בינתיים עם ספקית אחת - אכן מקבלים (במתנה) מודם ונתב בתנאי שרוכשים גלישה מעל מהירות מסויימת.

באופו כללי - האם חיבור קווי עדיף ??? - אני משפץ דירה כרגע ואין לי כל בעיה להעביר קווים לאן שרוצה - יהיו לי לפחות 2 מחשבים נייחים (PC שולחני ו HTPC) - מטרת האלחוטי היא לאפשר שימוש בלפטופ ברחבי הדירה - אך חשוב לי מאד שלשני המחשבים הנייחים ובמיוחד ל תהיה קליטת טובה.

מהו הפתרון הטוב ביותר לצרכים האלו ? - האם ניתן לחבר את הנתב האלחוטי באופן קווי ל 2 המחשבים הנייחים ובמקביל לאפשר קליטה אלחוטית ע"י הניידים ?

מתנצל על השאלות הבאנאליות - אין לי צל של מושג בתחום

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, חיבור קווי עדיף על חיבור , בעיקר אם יש כוונה לעשות streaming של לHTPC.

כל הנתהים הבייתים מגיעים עם 4 חיבורים קווים, ככה שלא צריכה להיות בעיה לחבר.

כמו כן, אין בעיה לחבר מחשבים קווית ואלחוטית בו זמנית. כשאתה מקבל את הנתב תגדיר לו שם אלחוטית והצפנה (עדיפות לwpa/wpa2) ואתה מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...