מה יותר טוב: זיכרון במהירות 266 ותזמונים אגרסביים או.. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר טוב: זיכרון במהירות 266 ותזמונים אגרסביים או..

MonoMan

Recommended Posts

בדרך כלל המחיר של 333 ו-266 הוא מאוד קרוב, לכן עדיף כבר לקחת את 333 (אוליתרצה OC ויותר קל למכור.. )

כמו שנאמר אין בו יתרון אלא אם תעשה OC.

ובכל מקרה עדיף שתקנה 512MB לא חשוב מאיזה סוג מאשר 256MB בעל תיזמונים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)גם הזכרונות פועלים ב 133 מגה הרץ, אבל זה בשיטת טכנולוגיית ה DOUBLE DATA RATE מה שניקרא 266MHZ EFFECTIVE, כמו כן, גם הבאס ניקרא 266 מגה הרץ בטכנולוגיית 2 בנקים של איי אמ די, תקנו אותי עם אני טועה (למשל באינטל יש 4 בנקים בבאס).

מה זאת אומרת? אם זה מעבד 266 מגה הרץ וזכרון 333 מגה הרץ אז הזכרון יעבוד כמו 266 מגה הרץ, יענו, יווצר מצב שהלוח אם יכוון את הזכרון ל 266 מגה הרץ, כי אי אפשר ב 333 מגה הרץ עובד עם 266 מגה הרץ, יווצר מן פקק תנועה , רק בשפה היותר גבוהה, ואת ההמשך לא רוצים לדעת.

:<

תקנו אותי אם אני טועה בבקשה, אני חדש פה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, סתם כדי להעיר לך על זה,

עדיף לפעמים זכרון מהיר עם תזמונים גרועים על זכרון איטי עם תזמונים סוסים, למשל

400MHZ GEIL VALUE VERSION VS 266MHZ TWINX LL,

אבל למשל אם יהיה לך או נגיד LL שהוא נגיד 266 מגה הרץ מול 333 מגה הרץ מסדרה עם תזמונים ממש עלובים,

עדיף כבר את ה 266.

לפחות זה ככה רק תיאורטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מתקן אותך אם הייתי מבין משפט אחד ממה שכתבת

אין לך פה מבנה של משפט ככה שאי אפשר להבין מה אתה אומר

"יווצר מצב שהלוח אם יכוון את הזכרון ל 266 מגה הרץ, כי אי אפשר ב 333 מגה הרץ עובד עם 266 מגה הרץ"

"גם הבאס ניקרא 266 מגה הרץ בטכנולוגיית 2 בנקים של איי אמ די"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פקקי תנועה. המעבד והזכרון עובדים על אותו באס ולכן יש להם מהירות שווה.

אם אתה צריך דוגמא מן החיים : זה כמו לקנות צמיגים שמיועדים לנסיע במהירות 300 קמ"ש כאשר הרכב שלך נוסע מקסימום 200.

זה לא יפגע במהירות אבל גם לא יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אנשים הבנתי, אבל אל תגלשו לזכרונות חדשים

דיברתי על המצב הקיים במחשב שלי

יש לי סה"כ 2X256 פשוטים אחד טרנסנד ואחד גייל, OC אני לא עושה, אפילו לא של מה"צ אחד יותר , עד עכשיו הזיכרון היה מכוון על 333 עם תזמונים פחות אגרסיביים, אבל אני מבין שכדאי יותר לכוון אותו על 266 עם תזמונים אגרסיבים , כי כך או כך הזיכרון לא עובד ביותר מ266מה"צ, אז לפחות שיעבוד מהר יותר.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...