בעייה בהזרמת וידאו - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בהזרמת וידאו

אנדי

Recommended Posts

שלום חברים,

הסיפור הוא כזה - סרטוני וידאו שאני צופה בהם באתרים מבוססי מערכות פלאש, אינם מוזרמים בצורה חלקה ורציפה, וכל 5 עד 10 שניות יש עצירה לטעינה של ה - buffer. מדובר בתפועה מתסכלת ומעצבנת במיוחד.

שינוי הגדרות הטעינה של נגן הפלאש (ממצב ברירת המחדל - 100KB ל'בלתי מוגבל') לא סייעו בפתרון הבעייה.

התופעה חוזרת על עצמה באתרים שונים.

קצת מידע טכני:

מעבד - intel 2 duo (בסיסי)

מערכת הפעלה - win XP pro sp3

זכרון - 2GB

רוחב פס - 2.5Mb/s

גרסת נגן פלאש - 9

גרסת דפדן - IE7

המפרט הזה אמור בעקרון לאפשר זרימה חלקה ונקייה של , אבל זה לא מה שקורה בפועל.

מה ניתן לעשות כדי לפתור את הבעייה?

תודה וחג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמנם עושה את זה, אבל זו לא חכמה גדולה - משך הזמן שאני נדרש להמתין, ארוך לא פחות ממשך זמן ההקרנה של הקליפ, כך שאם יש לי סרטון שארכו 12 דקות למשל, זמן הטעינה המקדימה (במצב pause) עלול להגיע ל- 6 דקות, ולאחר מכן 'עצירת ביניים' ממושכת נוספת (או סדרה של קיטועים - זה נראה בערך כמו קו לבן מקוטע באמצע כביש).

זו לא בדיוק חוויית צפייה.

עכשיו כשאני חושב על זה - האם הגדלת הזכרון (נניח ל-4 גי'גה, מתוך הנחה שגרסת 32bit של תומכת בזה) עשוייה לפתור את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תמיד תלוי בך וכל מקרה הוא לגופו.

כך בחשבון שכל משאב שאתה ניגש אליו באינטרנט עובד כמות לא קטנה של ניתובים וכל עומס באמת מנקודות הניתוב האלו יכולים להשפיע על ביצועי הרשת.

האם אתה מקבל תוצאות טובות בהמחשת מהירות אצל הספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי היום בדיקת מהירות הורדה באתר בין לאומי (http://www.speakeasy.net/speedtest/), ובמקביל, גם בעת כתיבת שורות אלה.

מהירות ההורדה בשני המבחנים היתה מתחת לכל ביקורת. במבחן הנוכחי - רק 753Kb/s, כאשר החבילה היא של מינימום 2.5Mb.

אני לא יודע האם זהו שורש הבעייה, בכל מקרה, את ההורים של 'הוט' ושל 'נטויז'ן' צריך להזמין בדחיפות לשיחת נזיפה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...