בעיה: האם יש לי מאיץ גרפי מובנה בנייד ??? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה: האם יש לי מאיץ גרפי מובנה בנייד ???

ksn1981

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי מחשב נייד LG R500-UPOCE עם כרטיס מסך NVIDIA GeForce 8600M GS מהסדרה הדפוקה שהוכרזה ע"י היצרן.

LG לא עשתה שום דבר בנידון, ובאתר של NVIDIA מופיע שדרייברים ופתרונות אחרים מועברים ליצרני המחשבים הניידים שיתאימו אותן להנדסת הדגמים שלהם.

המחשב עושה בעיות, מתחמם ונתקע לי דווקא בזמנים הכי קריטיים (פריזנטציות וכד').. אין לי שימושים גרפים מיוחדים אז חשבתי לבטל את הכרטיס-מסך (אפילו פיזית אם אפשר)..

הנה תיאור לסתירות שקיבלתי ועוד לפני שהעזתי לעשות משהו:

----------------------------------------------------

ב- DEVICE MANAGER ב- SYSTEM DEVICES מופיע שיש לי צ'יפסט מהסדרה 965,

לפי האתר של אינטל ולפי תוכנת זיהוי אוטומטית שלהם, הצ'יפסט שלי הוא Mobile Intel® GM965 Express ז"א עם מאיץ גרפי מובנה,

לפי האתר העולמי של LG, בדף המידע של R500 רשום שהצ'יפסט הוא Mobile Intel® PM965 Express ז"א זה ללא המאיץ הגרפי המובנה (בנוסף גם לא רשום שם שישנה אפשרות לדגם הזה ללא כרטיס מסך נפרד),

ב- אין שום זכר למאיץ גרפי או לכרטיס מסך נפרד, ואני לא יודע אם זה מוסתר ושאולי גירסת ביוס אחרת תציג אותו!!!

אשמח מאוד לכל עזרה בנושא.. מחכה להצעות.. תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא לשנות את הכותרת ליותר אינפורמטיבית, לפי חוקי הפורום. זה שהבעיה מטמטמת אותך, לא מעניין אף אחד. יותר מעניין מה מהות הבעיה (כדי שבעתיד, מישהו עם בעיה דומה יוכל לאתר הדיון הזה לפי הכותרת).

כעת, ככל שידוע לי, כל הדגמים האלה הגיעו עם כרטיס מסך של NVIDIA ולא משולב של INTEL. אתה יכול לוודא זאת מעבר לכך ספק, ע"י בדיקה במנהל ההתקנים (Device Manager), ב-Display Adapters.

אין דרך לכבות את המאיץ הגרפי ב-.

תוכל להוריד את ה-Notebook Hardware Control ולעקוב בעזרות אחרי הטפמפרטורות, לראות מתי הן בתחום הסביר, מתי הן גבוהות מידי.

בגדול - פנה למימוש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.

שיניתי את הכותרת.. מקווה שזה עושה את העבודה..

2.

תודה על התגובה

3.

לא מופיע חוץ מה- NVIDIA ב- DISPLAY ADAPTERS.. אז מה אינטל טעו בזיהוי של מוצר שהם?? מעניין !!

4.

מעבר לזה שחברת הוציאה עידכון ביוס והרחיבה את האחריות האם ידוע לכם שמישהו אחר עשה משהו בנידון?

ועוד שאלה.. הבנתי ש- תיקצבה סכום פיצוי לחברות שאמורות לפתור בעזרתו את בעית הלקוחות.. אז מה??????

הכרטיס דפוק הם אפילו לא יוכלו להחליפו לחדש ותקין.. אז מה סתם יסתמו לנו את הפיות עם עוד שנת אחריות ?? מה אעשה עם עוד שנה של אחריות שאפילו כרגע היא לא פותרת לי את הבעיה???

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1ועוד שאלה.. הבנתי ש- תיקצבה סכום פיצוי לחברות שאמורות לפתור בעזרתו את בעית הלקוחות.. אז מה??????

הכרטיס דפוק הם אפילו לא יוכלו להחליפו לחדש ותקין.. אז מה סתם יסתמו לנו את הפיות עם עוד שנת אחריות ?? מה אעשה עם עוד שנה של אחריות שאפילו כרגע היא לא פותרת לי את הבעיה???

כל מה שהחברות יכולות לעשות זה להחליף לך את הכרטיס (למעשה את כל הלוח). התקציב של נועד לספק גב כלכלי ליצרני הניידים, כדי שיוכלו לממן את עלויות ההחלפה מול קהל הלקוחות שלהם.

לא כל כרטיס מסדרה 8 יעשה בעיות. הפגם הקיים רק אומר שיש סיכוי לבעיות כאלה או אחרות, עקב התחממות. סה"כ יש מלא מחשבים שלהם אין שום בעיה. איתרע מזלך, ונפלת על יחידה פגומה? תפנה לאחריות ויחליפו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...