מזמן לא ציירתי דמות בפרספקטיבה... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזמן לא ציירתי דמות בפרספקטיבה...

SerpentMage

Recommended Posts

זה איורון ספונטני לכבוד יום-הולדת 26 של ידידה טובה (אותה רואים בתמונה) שציירתי בפוטושופ ביום שישי לפנות בוקר.

האיור לא נדגם מתמונה, זה היה אחלה תרגול בציור מהתבוננות בלבד ותרגול בפרספקטיבה (שכמו שרואים רחוקה מלהיות מושלמת, אבל אני די מרוצה מהתוצאה).

לא ממש השקעתי בתאורה ובצבעוניות כי הייתי עייף מדי... :)

zbirthdayjw7.jpg

עריכה:

צירפתי את התמונה למטה כי אני רואה שיש בעיה עם הטעינה מ imageshack..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מדהים הציור...רציתי לבקש מימך טובה. אני מוכן לשלם לך שיעור שעתיים לימוד מימך רק פעם אחת פגישה ולא יותר.תלמד אותי איך אתה עושה ציור כזה בעזרת

פוטושופ CS.אני אוהב לצייר ציור.זה התחביב שלי.יש לי בבית לוח עט של חברה WACOM.בזמן אחרון לא משתמש בה. כי לא היצלחתי לצייר טוב בקווים

ישרים כי הם רועדים בזמן לוח עט ,נסיתי לשחק בהגדרות של הלוח וזה לא עזר. אני בעצמי גם צייר על נייר ועיפרון טוב פעם הייתי צייר והפסקתי. עכשיו עברתי לשיטה ציור בפוטושופ בעזרת לוח עט .לא כל כך היסתדר לי בתוכנה קשה ליצייר עליו בגלל קווים לא ישרים ורועדים.

האם אתה יכול לעזור לי בבקשה פגישה בינינו פעם אחת לימוד מ ימך על הציור שהיצלחת לעשות הזה.

אשמח מאוד שתעזור לימצוא פיתרון לציור הזה.

אני גר בגני תיקווה. אני מקווה שלא גר רחוק מימך.אם אתה קרוב או במרכז אז זה טוב מאוד. אני יכול ליפגוש אותך.זה קל.

השאלה אם אתה פנויי לצהריים או בערב לא מאוחר בלילה להיפגש איתך פגישה לימוד ציור במחשב.אני פנויי בצהריים או בערב ביום חמישי קרוב. אם זה בסדר מיבחינתך?

איך אייצור איתך קשר בפלאפון או במס' ICQ שלך או אימייל שלך?

מה דעתך,אתה יכול לעזור לי בבקשה.זה חשוב לי מאוד.

בתודה מראש

מיכאל

חג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חה חה איזה יפה

רק הייתי מעיך לה את הצל של הבלון מעין ימין כי הבלון השני לא מולה הוא לצידה ולא כביכול לא מסתיר את השמש.

ההשתקפויות במשקפיים הן של הבלון האדום בלבד. השתקפות אחת בלבד היתה נכונה יותר, אבל עשיתי את זה סתם בשביל הציוריות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק. יהיה נחמד אם תצביע על דברים ספציפיים ששמת לב אצלי, שלדעתך אני אפיק תועלת לגביהם במעבר ל Art Rage (או ל Painter לצורך העניין). אני חושב שאולי בעצם לא מדובר בעניין של נוחות או כלים של כזו או אחרת, אלא יותר במגבלות המיומנות הטכנית שלי באופן כללי. (למרות שאני מודע ליתרון של האלטרנטיבות כשמדובר ביכולות blending בין משיכות המברשת)

אני דווקא שוקל לנסות את Painter כי כבר יצא לי לעבוד איתה קצת, אבל יש כמה דברים שאני רוצה להשתפשף בהם בפוטושופ לפני כן, במיוחד נושא ה custom brushes. העבודות הבאות שלי יכילו שימוש נרחב במברשות שהכנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיינטר טובה אבל מורכבת מידי + משלבת בתוכה אפשרויות של וכו' מכאן שהיא לא ממש אפקטיבית לציור/רישום ואז מעבר לפוטו

יש בתוכנה הזו כל כך הרבה תפריטים ותתי תפריטים שזה ממש מוגזם

למי שיש סבלנות ללמוד אותה היא מעולה לציור אבל כאמור מורכבת מידי.

ART RAGE

מעולה לציור/רישום+יש בתוכנה הזו פונקציה מובנת של שינוי כיוון העיפרון/מברשת וכו' בהתאם לתנועת היד בדיוק כמו במציאות תוך כדי הציור ללא שום שינוי או הכנה מצד המשתמש

פשוט וטבעי+ אפשרות מעולה ל ref + trace

לדעתי התוכנה הזו עושה/תעשה מהפכה אמיתית בכל הקשור למעבר מציור/רישום מסורתי לממוחשב בלי שום הבדל בניהם למעט הנוחות שבמחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר לגבי זיהוי כיוון המברשת בהתאם לתנועת היד נשמע דומה לזיהוי זוית הטיית העט בדגמי Wacom Intuos. אני מניח שמדובר בפיצ'רים של המברשות שלא קשורים בטאבלט, ואם כן אז זה נשמע מעניין מאוד. שווה בדיקה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, ציירת על עיוור או שהשתמשת בתצלום או במודל כלשהו? הקצרה מאוד קיצונית ומאוד מרשימה.

הפרספקטיבה קצת מוגזמת (כאילו צולם בעדשה עם אורך מוקד מאוד קצר), מה שנותן לדמות פרופורציות מעט גבריות (בית חזה שנראה רחב ביחס לאגן). טכניקה שאני רוצה לנסות עכשיו ואולי גם אשתי (אני עושה רישומי גרפיט מאוד בינוניים מדי פעם, אשתי הרבה יותר מוכשרת) זה ליצור מודלים ב-poser בתנוחות ומזוויות שונות ולהעתיק (חופשי או עם רשת) או לעשות ווריאציות עליהן או להכניס כדמות בחלק מרישום מורכב יותר. יודע משהו על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, הציור אכן צוייר על עיוור וההקצרה היתה אתגרית מאוד (ההגזמה בפרספקטיבה מכוונת). בציורונים כאלה, שהם לא מכוונים לרמה מקצועית, אני לא משתמש ברפרנסים ולא בטכניקות מיוחדות אלא מנסה לנצל את ההזדמנות לתרגל את היכולות ה"טהורות" שלי.

אני רק השתמשתי בכמה בשביל הפנים, אבל רק לשם התבוננות וללא שום דגימה של קוי מתאר. למעשה ציירתי את הפנים בזוית ונקודת מבט חדשה לגמרי שלא היתה באף תמונה.

הטכניקה עם poser היא טכניקה מוכרת ומומלצת מאוד, ו ex_ הזכיר אותה בדיון על עבודה קודמת שלי שפתחתי כאן (שהפוזה בה היתה בעייתית). ואין שום קושי לבצע את הפעולות שפירטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://img381.imageshack.us/my.php?image=87791426ux5.jpg

87791426ux5.jpg

w839.png

http://img381.imageshack.us/my.php?image=89945686yk1.jpg

89945686yk1.jpg

w839.png

אני רוצה שתשים לב למשהו...

מאוד יעזור לך, גם כשאתה רוצה להוציא את זה טבעי לדמיין לך "קוביה"

עליה תלביש את הדמות ותשים לב להבדל.....

אף על פי שרצית ליצור פרספקטיבה מוגזמת יצרת פרספקטיבה שהיא אפילו לא פרספקטיבה אלא עיוות כמו גוף של גמד..

שים לב להסבר, אני בטוח שתבין את כוונתי :) צביעה מרשימה מאוד ! להבדיל מהפרספקטיבה נחמד ++

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה (השקעת :)), וכן, אני מודע לכך. לחדד יותר, הכוונה שלי התאימה יותר לקוביה כזאת (תמונות מצורפות):

חבל באמת שלא בניתי את הפרספקטיבה כמו שצריך, אבל כמו שאני רואה הבעיה העיקרית נמצאת ברגליים ובהצרת יתר של היקף המותניים. ובאמת חשדתי שזה המצב תוך כדי ציור, אבל לא היה לי זמן לתקן כי כבר היה 5 לפנות בוקר והייתי ממש, ממש עייף :P

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אם זה המצב אז אין לך על מה להתנצל

פשוט האגן שלה צריך להיות "מורם יותר" כמו אצלי בסקיצה וקרוב יותר לחלל הבטן.

אבל לא חשוב שוב, ציור מעולה ! אני תמיד בעד ציור

נ.ב:

לכל אלו ששאלו אותי בפרטי איפה יש ציורים שלי ניתן לראות פה

http://oded.carbonmade.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרישומים שלך ברמה ממש גבוהה, ואתה שם דגש כמו שצריך על היבט שאישית חשוב לי מאוד - הענקת נפח. כל הכבוד.

שים את הלינק בחתימה שלך (carbonmade אתר פשוט מעולה דרך אגב מומלץ בחום לכל מי שלא הכיר עד כה), שכולם יהנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...