הדל 2709 במחיר מפתיע - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדל 2709 במחיר מפתיע

tamir245

Recommended Posts

טוב,אז אחרי הרבה זמן שהייתי נעול על ה2408 וחיכיתי לרוויזייה החדשה שלו,הגיעה הפתעה של מסך 27'' במחיר מדהים,השאלה האם יש איזה קצ' וזה פאנל TN או בעיות שאמורות להפתר בגרסא חדשה כמו ה2408 וכדו'...

יש איזה לינק של זיגזג וגם פנדה עכשיו הוסיפו אותו לקטלוג - http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=22900

אם למישהו יש איזה השגות על המחיר הזה ויכול להוסיף,אשמח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מתעניין במסכים שהזכרת.

האמת לי יש השגות על המחירים של שאר המסכים.

זה לא שהמסך הזה זול בצורה מחשידה אלא אלו המסכים האחרים שיקרים בצורה מרגיזה!

בפורומים שונים הבנתי שבארה"ב וקנדה משיגים אותו גם ב-600$! אני מדבר על ה-2709 וזאת מציאה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, יש לי בדיוק את אותה הבעיה - כשמציעים לי מחיר טוב - אני מחפש את הקאץ'.

כשגונבים אותי - אני בטוח שאני מקבל אחלה מוצר על המחיר שאני משלם :screwy:

אני גם ממתין להשגות - טרם ראיתי כאלו.

המחיר שלו עדיין לא באמת נמוך ביחס לאירופה. ראיתי שכמה מגוש האירו דיבר על סביבות ה-800 אירו ומטה.

האירו צנח משמעותית לאחרונה. גם הדולר לא הרים ראש - המחיר דווקא הגיוני.

איך מוכר בחנות אמר לי לפני שבועיים: "אני לא מבין את זה, אני עושה לאנשים ומוכר בזול והם מעדיפים את היקר כי הם בטוחים שאם זה זול סימן שזה לא בסדר. אני מעלה שוב את המחיר והם חוזרים לקנות". למוכר חנות זה מאוד ריווחי - גם מוכר יותר וגם מרוויח יותר לכל יחידה.

עכשיו גם אני שמתי עין על ה-2709 ושבסוף אני ואתה לא נשתכנע שהוא אחלה כשיקפיצו את המחיר באלף שקל.

אז למישהו יש השגות? גם אני רוצה להשתכנע שהמחיר טוב ולא המוצר גרוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת לא הייתי סגור על עניין הפאנל,היות שראיתי שהחליפו את ה2007 ב2009 ובאחרון שמו TN.

אז אם זה ככה אז אין טעם לקנות אותו לפני הקושחה החדשה?

מבחינת נתוני המסך 2709 עצמו,האם באמת הוא מספק את הסחורה כמסך מחשב ואולי גם כTV בגודל 27'' וFHD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...