בעיה בהורדות עם 3CRWER100-75 של 3COM - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהורדות עם 3CRWER100-75 של 3COM

gtabak_37

Recommended Posts

כן, עוד פעם בעיה באוטר הזה :pissed:

כשאני מוריד קבצים- בדר"כ משרתים בחו"ל (הורדה ישירה) הם יורדים לי במהירות קבועה של בין 1 ק"ב ל-10 ק"ב לשניה.

לדוגמא רציתי להוריד את open suse מהאתר הרשמי שלהם (FTP) יורד במהירות הנ"ל.

ניסיתי לעשות ריסטרט לראוטר (עם הכפתור שנמצא על הראוטר) והגדרתי את כל ההגדרות מחדש, ולאחר מכן הכל פעל כמו שצריך. לאחר יום- אותה הבעיה.

ככה גם בשיתוף קבצים- ניסיתי להוריד את open suse מתחיל במהירות 30 ק"ב ולאט לאט יורד למהירות של בין 0 ל- 1 ק"ב לשניה. (כל ההגדרות מוגדרות כמו שצריך בUTORRENT).

וגם לוקח הרבה זמן להתחבר לרשת הPSN- פעם הוא היה עושה זאת תוך שניה, עכשיו לוקח חצי דקה.

וכן- עדיין אי אפשר לעשות תיקון התקשרות, ישר אחרי שפירמטתי מחדש ניסיתי שוב, הצליח. ניסיתי שוב ועכשיו לא מצליח.

אני ממש מאוכזב מהראוטר שדרך אגב המליצו לי עליו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקושחה של הראוטר 1.3ww שהכי עדכנית כמדומני.

מודם AZTECH 600E מבזק סטור.

אני חושב שהבעיה היא בראוטר בגלל שכשעשיתי לו ריסט (עם הכפתור מאחורה)- והגדרתי הכל מחדש, פתאום הכל פעם טוב. וגם חבר שלי מנוי ל012 סמייל ואין לו את הבעיות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי הייתה בעיה עם מודם טיירון שהיה דפוק והחלפתי אותו לטומסון...וגם היתה לי קושחה 1.2 ועכשיו החלפתי ל 1.3 והוכל עובד מצוין

אם זה עובד בסדר אז סבבה רק תראה שזה לא חוזר להיות כמו שהיה פעם שעברה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקושחה שלי הכי מעודכנת, כרגע הורדתי את הקושחה הכי חדשה מאתר 3COM ושמתי אותה עוד הפעם- אותה בעיה.

אני חושב שאני אנסה לחבר את המודם ישירות ולבדוק אם זה יפעל.

Czar_Salad אם אתה רואה.. תגיב, אני מבין שאתה הכי מתמצא בראוטר הזה ואתה בדר"כ עוזר לי עם הבעיות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: התחברתי ישירות עם המודם ויש את אותה הבעיה, נראה לי שכבר עלינו על הבעיה שזה לא הראוטר אשם (למרות שאחרי שעשיתי לו ריסטארט עם הכפתור, לאחר מכן הכל היה בסדר), אז מה לעזעזל הבעיה? יכול להיות 012 סמייל? זהב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית בדיקה מהשרתים של 012? מהשרתים של בזק?

אולי יש בעית עומס לחו"ל או בעיות אחרות. אפילו בעית תשתית יכולה לגרום לבעיות כאלו. בשביל זה צריך לדבר עם 012 ובזק אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זאת לא בעיה בראוטר\מודם? לא צריך להחליף\ לקנות שום דבר?

כי זה כבר הרבה זמן ככה ולא נראה לי שיש בעיות בשרתים של זהב\בזק. למרות שראיתי פה עוד אחד שהתלונן כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבה את המודם עצמו. כשהוא מכובה נתק אותו מהטלפון ותדליק, שידלק כשהוא לא מחובר לקו. אח"כ תחבר את הקו והוא ינסה להתחבר. אצלי זה עוזר מדי פעם.

אם לא עוזר תתקשר לתמיכה של הספקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זאת לא בעיה בראוטר\מודם? לא צריך להחליף\ לקנות שום דבר?

כי זה כבר הרבה זמן ככה ולא נראה לי שיש בעיות בשרתים של זהב\בזק. למרות שראיתי פה עוד אחד שהתלונן כאן.

אם הבעיה חוזרת על עצמה גם בלי הנתב אז הבעיה, מן הסתם, היא לא בו. בעיה אחרת, במודם אולי - יכול להיות, בשביל לדעת:

עשית בדיקה מהשרתים של 012? מהשרתים של בזק?

אולי יש בעית עומס לחו"ל או בעיות אחרות. אפילו בעית תשתית יכולה לגרום לבעיות כאלו. בשביל זה צריך לדבר עם 012 ובזק אם צריך.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד והבעיה היא עם הספקית... מזמן כבר רציתי לעבור ממנה. איזה ספקית מומלצת בנושא חיבור לשרתים בחו"ל, שיתוף קבצים ומשחקי רשת בPSN?

חבר שלי אומר שכולם ממליצים על נטוויז'ן- ובזק בינלאומי ניהיו גרועים יותר. ולמרות זאת אני רואה הרבה שממליצים על בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...