עזרה|חיבור מחשב לטלויזיית LCD דרך כבל DVI-HDMI - מטושטש..! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה|חיבור מחשב לטלויזיית LCD דרך כבל DVI-HDMI - מטושטש..!

ron533

Recommended Posts

הי,

כאמור בכותרת, חיברתי טלויזיית LCD "32 עם כניסת למחשב עם כרטיס מסך GF8500 GT עם יציאת DVI ע"י כבל DVI-.

רואים לא חד בכלל בכל רזולוציה, הנסבל ביותר היה ב 1024X768 אבל זו רזולוציה נמוכה מדי למסך/טלויזיה כזו.

יש לי מסך/טלויזייה אחר LCD עם כניסת DVI ללא , וחיבור למחשב דרך כבל DVI רגיל - רואים מצויין!

חד מאד ברזולוציה טבעית של 1360X768, עובד ככה ישר ללא שום הגדרות.

מה קרה שלא רואים חד דרך HDMI? האם צריך להגדיר משהו? זה לא אמור להיות חיבור דיגיטלי כמו DVI-DVI??

אשמח לפתרון התעלומה!

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי משהו,

אתה מצליח לקבל 1360X768 או לא ?

ב LCD אחר (LENCO) עם כניסת DVI בלבד (ללא HDMI) כן מקבל וחד, ללא הגדרות במחשב (ישר מזהה שמדובר במסך וברזולוציה טבעית שלו ומתאים את עצמו)

במסך/טלויזיה אחרת (DANTAX) ללא כניסת DVI , אלא עם כניסת במקום - לא מקבל תמונה חדה באף רזולוציה. מקסימום ב 1024X768 וגם זה באיכות של חיבור VGA אנלוגי רגיל!...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש... מדהים - ענית על הכל חוץ ממה ששאלתי אותך (תאמין לי שאני לא סתם שואל). אז אני אשאל שוב:

בטלווזיה הבעיתית - האם אתה מצליח לכוון ולקבל תצוגה (כלשהי) ברזולוציה הטבעית של המסך? (גם 1360X768 זה בסדר).

ואני אהיה חכם ואקדים תרופה למכה: בלי שום קשר למקרה שלך, כדאי שתדע שלא כל מסך (טלווזיה ולא כרטיס במחשב) תומך ברזולוציה טבעית בחיבור מחשב. זה יכול להיות לא ב VGA ולא בHDMI, זה יכול להיות רק באחד מהם (לא משנה איזה) ויכולה להיות תמיכה בשני החיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש... מדהים - ענית על הכל חוץ ממה ששאלתי אותך (תאמין לי שאני לא סתם שואל). אז אני אשאל שוב:

בטלווזיה הבעיתית - האם אתה מצליח לכוון ולקבל תצוגה (כלשהי) ברזולוציה הטבעית של המסך? (גם 1360X768 זה בסדר).

ואני אהיה חכם ואקדים תרופה למכה: בלי שום קשר למקרה שלך, כדאי שתדע שלא כל מסך (טלווזיה ולא כרטיס במחשב) תומך ברזולוציה טבעית בחיבור מחשב. זה יכול להיות לא ב VGA ולא בHDMI, זה יכול להיות רק באחד מהם (לא משנה איזה) ויכולה להיות תמיכה בשני החיבורים.

OK...

בטלויזיה הבעייתית אני מקבל תצוגה גם ברזולוציה הטבעית של המסך(וגם בכל מיני רזולוציות אחרות על הסקאלה), אך היא מעוותת ולא חדה.

ייתכן שמה שאתה אומר לגבי המסכים זה המקרה כאן ולא יעזור לי סוג החיבור.

חשבתי שחיבור (מהמחשב ב DVI) דיגיטלי ואות דיגיטלי - לכניסה דיגיטלית במסך, לא משנה אם הוא בא מ DVI או יעשו את העבודה ויתנו תמונה נקייה ברזולוציה הטבעית לפחות...

כנראה סוג הטלויזיה/מסך לא תומך כמו שאמרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון ל- DVI למחשב ו- לטלוויזיה.

קראתי גם למישהו בפורום תפוז הייתה בעיה זהה והוא החליף טלוויזיה (משהו עם לא תקינים).

תבדוק מה הרזולוציה הטבעית של הטלוויזיה... על המסך/קרטון/אינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לחבר בVGA, האיכות לא נופלת מהחיבורים הדיגטאליים בהרבה בכל מקרה.

חוץ מזה, ממתי יש בטלוויזיות LCD חיבור DVI?

הנה קישור למסך שיש לי (שעובד טוב)

http://www.zap.co.il/compModels.aspx?modelid=152186

יש לו כניסת DVI ו VGA למרות שלא מצויין פה בזאפ.

לפי מה שהבנתי DVI זה כמו רק ללא יכולת העברת אותות שמע.

אני משתמש בו כמסך מחשב לכל דבר , מצויין למשחקים וחד ביותר לקריאת מסמכים ואינטרנט.

הבעיה היחידה איתו זה זמן תגובה של 16MS וזה קצת מציק במשחקים מהירים אבל לא נורא בכלל.

המסך הבעייתי מסוג DANTAX של דוד שלי, רציתי גם לחבר לו את המחשב ככה אבל עם כבל DVI- ורואים חרא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הבעייתי מסוג DANTAX של דוד שלי, רציתי גם לחבר לו את המחשב ככה אבל עם כבל DVI- ורואים חרא...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

התווספת לרשימה של האנשים שאני מכיר ששונאים את DANTAX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...