אינטרנט זהב? כדי לעבור לחברה אחרת? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט זהב? כדי לעבור לחברה אחרת?

MasterDK

Recommended Posts

טוב הייתי יותר מידי זמן עם זהב ונמאס לי מהמהירויות שלהם, או שזה רק אני או שהם חוסמים אתרים כגון ראפידשאר כי המהירות שלי שם לא עוברת את ה 2קילובייט. האם כדי לעבור ואם כן לאן? איזה חברה מומלצת היום בתחום האינטרנט? האם בכלל אפשרי שספקית חוסמת אתרים מסויימים כי נגיד מאתרים אחרים מוריד לי סבבה על 300-330 ככה.

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח אחי פתחתי את אותו נושא לפני כמה ימים.

תעבור לנזק בינלאומי.. לא תתחרט ..

בעצם,אי אפשר להתחרט על זה שעוזבים את זהב. זה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות בחיים.

כהשם שלהם- זהב- לגיל הזהב. (מתאים אשכרה לזקנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

מה הפרוצדורה למעבר? להתנתק מאחת ולהתחבר לשנייה? אין צורך להודיע לספק התשתית שלי (בזק) או משהוא בסגנון?

כמו כן אולי אתם יודעים מה המחיר של 2.5מגה אצלל (לא כולל תשתית)?

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

מה הפרוצדורה למעבר? להתנתק מאחת ולהתחבר לשנייה? אין צורך להודיע לספק התשתית שלי (בזק) או משהוא בסגנון?

כמו כן אולי אתם יודעים מה המחיר של 2.5מגה אצלל (לא כולל תשתית)?

שוב תודה!

המחיר האחרון ששמעתי עליו לפני שבוע 39 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל-גילוי נאות :אני עובד באינטרנט זהב.

ובקשר לבעיה עצמה-א"ז לא חוסמת שום פורט ולא מגבילה מהירות הורדת מאף אתר ובשום תוכנה,ניסית לפנות לתמיכה?,אולי צריך לשנות את הניתוב של היוזר שלך?אולי אתה מחובר לשירות כלשהו שעלול לגרום לאיטיות?,ואם אני הוכיח לך שאפשר ליהיות מחובר דרך א"ז ולהוריד מראפידשר במהירות יותר גבוה מ 2 ק"ב -אתה לא לא תתנתק?.

אני מציע שתפנה לתמיכה לפני שאתה מתנתק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל-גילוי נאות :אני עובד באינטרנט זהב.

ובקשר לבעיה עצמה-א"ז לא חוסמת שום פורט ולא מגבילה מהירות הורדת מאף אתר ובשום תוכנה,ניסית לפנות לתמיכה?,אולי צריך לשנות את הניתוב של היוזר שלך?אולי אתה מחובר לשירות כלשהו שעלול לגרום לאיטיות?,ואם אני הוכיח לך שאפשר ליהיות מחובר דרך א"ז ולהוריד מראפידשר במהירות יותר גבוה מ 2 ק"ב -אתה לא לא תתנתק?.

אני מציע שתפנה לתמיכה לפני שאתה מתנתק....

אין לך מה להתאמץ רפיד שר זאת חברה מעבר לים למה שהם יאשימו אותה א"ז זה פה קל להרים שפורפרת ולהאשים יותר זול.

אני רק מחכה שיעבור לחברה אחרת פה אומרים בזב"ל שיעבור עוד שבוע אתה תשמע מה זה האיטיות הזאת כל האתרים איטי רפידשר.

בו נשמע את כל החכמולוגים מסבירים שאני ב-א"ז ואני מוריד 197KB מרפיד שר יש לי 1.5Mb והוא לא?

יש לי כמה יוזרים למי שטועה לא רק אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי מהמון אנשים שהם באינטרנט זהב שהאינטרנט שלהם פשוט חרא.

חוץ מזה שלדוד שלי יש זהב ויש לו 1.5 מגה מהירות והאינטרנט היה זוועה, והוא היה חייב חבילת (שזה קומבינה של חברות האינטרנט) בשביל שהאנטרנט יעבוד לו כמו שהוא אמור לעבוד. והוא היה צריך להוסיף 20-30 שקל כל חודש בשביל החארות האלה.

אני גם ממליץ לך לעבור, המון ממליצים על בב"ל, אני בנטוויז'ן 013 ברק והאינטרנט שלי מעולה, הורדה והעלאה כמו שצריך בלי בעיות :)

אבל מצד שני הם עשו לי בעיות בהתחברות לחיבור ללא חייגן והמוקדנים הטכנים אומרים שאין דבר כזה והייתי צריך לעשות הרבה טלפונים בשביל לסדר לי כזה!!

אז שילכו להזדיין! שתיגמר לי ההתחייבות אני אומר ביי ביי.

אז תעבור לבב"ל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...