שאלה לגבי כרטיס רשת תואם לפטופ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי כרטיס רשת תואם לפטופ

Stoned Junglist

Recommended Posts

ברשותי לפטופ LATITUDE D505, WINDOWS XP .. עכשיו כרטיס הרשת שם WLAN NETWORK פשוט לא מגיב בכל פעם שלוחצים עליו ונותן את התגובה: A network cable is unplagued , עכשיו מה שניסיתי לעשות זה לעדכן את הדרייברים ושלוחצים פעמיים על התהליך הוא פשוט לא מגיב ואפילו לא רץ ב TASKMGR.. עידכנתי ועדיכנתי ולא זז, מה שאני צריך אז לשאול הוא האם עדיף לי לקנות כרטיס רשת - אם כן אז האם יש המלצות... טווח מחיר - 100-400 , או שהאם אפשרי בכלל לקנות כרטיס ולחבר אותו חומרתית לאותו לפטופ... תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על כרטיס רשת אלחוטי? אם כן, אני לא מבין מה הקשר ל-"Network cable is unplugged".

הכרטיס מזוהה במנהל ההתקנים? מופיע ברשימת חיבורי הרשת (Network Connections)?

זה מה שאני גם לא הבנתי, בNETWORK CONNECTIONS מזוהה כרטיס הרשת הפנימי של INTEL...עכשיו כתוב גם שיש WLAN NETWORK .. איך אני מגלה איזה כרטיס רשת זה ? לפי דעתי אז חסר כרטיס רשת WIRELESS , איך אני בודק ?[br]פורסם בתאריך: 11.10.2008 בשעה 19:29:24

ממה שאני רואה עכשיו ב Network Connections;

Local Area Connection, Typ[e ; Lan or High-Speed , Device Name: Intel® PRO/100VE NETWORK Connection

1394 Net Adapter - Lan or high speed ....

אם אני לא בור אז ממה שאני רואה פה אין בכלל כרטיס WIRELESS, עכשיו החבר שנתן לי את המחשב טוען שלפני הפירמוט היה WIRELESS, כך שאולי מותקן בחומרה באמת כרטיס פשוט התוכנה עצמה נעלמה.. האם יש אופציה לזהות את החומרה?? לא מופיע בשום חיבור חיצוני בכל מקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DELL WLAN NETWORK זה כרטיס רשת אלחוטי.

נסה להוריד דרייברים מפה, ספציפית בסעיף Network --> Dell Wireless

http://support.dell.com/support/downloads/driverslist.aspx?c=us&l=en&s=gen&ServiceTag=&SystemID=LAT_PNT_PM_D505&os=WW1&osl=en&catid=&impid=

זו הבעיה, שעשיתי את כל מה שאתה אומר עוד לפני כן, התקנתי כל דרייבר אפשרי- מחקתי הכל וזה עדיין לא מפעיל את הקובץ...

לא מראה אותו ב TASKMGR לא כלום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...