עזרה בבחירת מודם/ראוטר חדש מבזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מודם/ראוטר חדש מבזק

Kremer

Recommended Posts

בימים האחרונים הרוטל שבזק הביאו לי לפני פחות משנה התחיל לעשות בעיות כאשר הוא מוגדר כראוטר והתומכים של 166 אמרו שהאפשרות היחידה זה להחליף אותו.

כרגע אני עובד בבית עם קונפיגירציה של הרוטל 1320 שמוגדר בראוטר ומחובר לסוויצ' ומשם ל 3 מחשבים.

חשבתי להחליף את המודם ומבקום להישאר עם חיבור סוויצ' לבקש מהם את הראוטר שהם מביאים.

הבנתי שיש כמה דגמים בבזק השאלה מה הכי מומלץ לקחת מהם או שאם בכלל עדיף לקבל מודם חדש במסגרת האחריות ולקנות ראוטר.

כרגע אין לי שימוש ברשת אלחוטית אבל עוד כמה חודשים יש תכנון להביא לבית מחשב נייד או שתים ואני צריך את האופציה פתוחה אז מה ההמלצה שלכם ראוטר או מודם + ראוטר אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

הבנתי שיש כמה דגמים בבזק השאלה מה הכי מומלץ לקחת מהם או שאם בכלל עדיף לקבל מודם חדש במסגרת האחריות ולקנות ראוטר.

....

מה שבזק "יתנו" לך זה מודם זול במחיר של שנתיים התחיבות ו200+ ש"ח אם אתה בחבילה נמוכה מ2 מגה (אם זכרוני אינו מטעני) ובאחריות של שנה בלבד.

לעומת זאת אתה יכול למצוא נתבים טובים ב200 ש"ח או בהשקעה קטנה נתבים מצויינים בסביבות ה300-400 ש"ח, עם אחריות של 3 שנים בדר"כ ולא התחייבות לאף אחד או שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה בעצם אומר להחליף למודם חדש ולקנות ראוטר.

אז עכישו השאלה איזה כדאי לקנות הסתובבתי קצת בפורום והבנתי שיש את ה EDIMAX שהם מאד טובים ואת הדגם של לינקסיס שלא ניראה לי שאני צריך כי בשבילי זה להפעיל ולשכוח.

בקשר לאדימקסים ראיתי שאתם ממליצים הרבה על דגם BR-6504n שאין עליו הרבה מידע ברשת אבל הוא תומך בתקןN שאני גם לא יודע אם אני זקוק לו.

האם יש עוד נתבים שאתה יכול להמליץ לי עליהם במחיר של מקסימום 300 שקל אפשר קצת יותר אם זה ממש ממש שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עובד עם ה3CRWER100-75 של 3COM ומאוד מרוצה, אבל יש לו בעיה של עבודה מול מהירות חיבור 5 מגה ומעלה. באותו אזור מחיר אפשר למצוא את הBR-6204WG של אדימקס, ההבדל העיקרי מנסיוני בין הנתבים הנ"ל הוא שה3COM נותן כיסוי טוב יותר, כיוון שזה לא שיקול אצלך הייתי ממליץ לך לקחת את האדימקס כנתב פשוט, זול ושעושה את העבודה.

לגבי הBR-6504N, פרט לזה שהוא תקן N הוא גם מציג יכולות ניתוב טובות מאוד ועובדה טובה מול תוכנות שיתוף, לפחות כך זה נראה מביקורות ועדויות של אנשים. מצד שני הוא יקר יחסית.

בין הנתבים הפשוטים לבין הנתבים החדשים היחיד שאני עוד יכול להמליץ עליו זה הWRT54GL של לינקסיס, אבל הוא בעיקר שווה את המחיר שלו אם מחליפים לו קושחה.

אלו הנתבים עם יחס המחיר תועלת הכי טוב שלדעתי אפשר לקנות כרגע בארץ, הבחירה שלך. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...