Brothers in Arms: Hell's Highway - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Brothers in Arms: Hell's Highway - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

משחק בינוני לא יותר מזה , יש לי הרבה מה להגיד על המנוע של unreal שהפך להיות מאוס ולעוס , יתר על זה המשחק מרגיש "כבד" יותר משאר המשחקים שמשתמשים באותו מנוע (bioshock , cod4 ) , עוד מינוס שאי אפשר להפעיל AA במשחק וכשמבצעים force דרך התוכנה יש ירידה די משמעותית ב fps .

זה הכל בסך הכל משחק נחמד להעביר את הזמן , חוזר על עצמו כל הזמן וניהיה משעמם לאחר זמן מסויים .

זה רק אני אבל או כשמדובר בשטחים פתוחים המשחק נראה פשוט רע כשמתסתכלים למרחק . כלומר הסביבה נראת כאילו לקחו שבלונה והדביקו , הדוגמא הכי קרובה לזה זה במשחק cod 4 .

מסכים עם חלק הדברים, מחקתי את המשחק כי משעמם. הגרפיקה של COD4 יותר טובה לעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

<cod4 לא משתמש במנוע של unreal>

היום סיימתי אותו ונהניתי מכל רגע. :D (מלבד סצינות המעבר כמובן)

אני מרחם על כל אילו שלא יודעים להעריך משחק טוב, באמת חבל על הכסף\זמן שלכם.

להשוות משחק כזה ל-COD4 ? :sleep:

בדיקה מחודשת כאן - http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Unreal_Engine_games , צודק , למרות שיש המון דימיון , ניחא לא באתי להשוות בין cod ל bia , בשורה התחתונה מעבר חפיף מהרשימה המכובדת אפשר להבין שמנוע הזה לעוס היטב , ומה שנשאר זה המשחקיות , יש כאלה שעושים את זה טוב הדוגמא הכי טובה זה ההצלחה של mass effect ו , ויש כאלה שעשו את זה רע , הדוגמא המצערת היא fτοrtline שמאז שקניתי איתו הספקתי לשחק בו רק שעות בודדות ...

בקיצור בלי חפירה מיותרת , המנוע לעוס , תקופה לעוסה , משחקיות שחוזרת על עצמה עד כדי שעימום = לא לקנות .

חג שמח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מריץ את הWARHEAD עם הPATCH של CRYMOD שהכל במדיום חוץ מהSHADOWS ב1920X1080

ולמרות שהכרטיס ישן הוא עדיין מספיק חזק להריץ כל משחק היום בהגדרות גבוהות...(לפחות כאלה שבנויים טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בטח לא ברמה שתיהיה שחיק, יש המון למשל משחקים שאני יכול להפעיל במחשב של אחי ( גם אותו כרטיס כמו שלך ) , ברגע שהוא שיחק משחק מסויים אצלי רק אז הוא השכיל להבין שהמשחק למרות שהוא פועל יופי אצלו בהגדרות בנוניות , אבל המשחק מרגיש איטי בגלל פריימים נמוכים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה PAUSE>OPTIONS>GAMPLAY>TUTORIAL - OFF

מצאתי משהו שיכול לעניין את בעליי הכרטיסים של ATI:

http://gbxforums.gearboxsoftware.com/showthread.php?t=69856

הבנתי שחוץ ממי שיש לו את סדרת 48XX יכול לחזור לדרייבר 8.4 וזה מסתדר :-X

:nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשחק משהו כמו 2 שעות+ והוא מאוד כיף!

למרות שנמאס כבר ממשחקים על מלחמת העולם השניה המשחק הזה הוא ממש כיף!

במיוחד עם הפקודות שאתה נותן לקבוצה שלך.

מה שהכי אהבתי במשחק הוא שהחיילים האחרים במשחק לא מפגרים ולא יודעים לשחק, במשחק הזה הם מאוד חכמים חח...

דניאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...