מפרט בלבד עד 5 וחצי K לעריכה גרפית תלת מימדית ומשחקים כבדים מאד - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט בלבד עד 5 וחצי K לעריכה גרפית תלת מימדית ומשחקים כבדים מאד

TrueNS

Recommended Posts

1 - Q9550 בסטוק וCF של 4850 אפילו, לא לדבר על 4870 יהיה מוגבל מאוד בגלל המעבד, הדבר נבדק בביקורת של האתר שיצאה הסדרה של HD4XXX

שם לקחו QX9770 ל4גיגה אם אני לא טועה ע"מ שלא יגביל את הכרטיסים,

בגדול גם כפול בתדר גבוה יספיק פה, העיקר תדר הליבה\ות

2 - 550VX שנותן 41A לא מסוגל להחזיק 2 כרטיסים של 4870 ובנוסף למרובע ,

לא יכול להגיד לך לגבי עריכה אבל במשחקים ה CF של 4870 יותר תוצאות מצויינות והרבה יותר גבוהות מכרטיס בודד, שילוב חזק ושווה.

תנסה לשחק משהו כבד על רזולוציה טבעית של מסך 22 או 24 בהגדרות גבוהות ותגיד לי שCF מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1- נכון שבסקירה באתר לקחו מעבד אקסטרים והביאו אותו ל4 ג'יגה הרץ, אבל לא בדקו איך הוא מול מעבד כמו Q9550. אתה לא יכול להגיד סתם ככה שהוא מגביל את הכרטיסים... ועוד מגביל מאוד, זאת הגזמה.

2- אם כבר מדברים על הסקירה באתר, את המבחנים שם ל4850 CF עשו עם ספק 520W מיושן של , תהיה בטוח שהקורסאיר 550 חזק יותר, ואל תשכח ששם עשו את המבחנים עם מעבד אקסטרים שצורך יותר חשמל ועוד באוברקלוק. ההבדל בצריכת חשמל בין הכרטיסים לא גדול, כ20W לכרטיס.

3-בעריכה הCF לא יתן כלום, כמו שאמרתי, ותאמין לי שעל רזולוציה של מסך 22" 4870 אחד מספיק בהחלט. 24" זה משהו אחר, אבל לא זכור לי שמדובר על מסך כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הסקירה זה לא נכון, בדקו עם עם ספקים אחרים כי בדקו שם GTX280 וCF של 4870 והחליפו את הספק, לא יודע למה, לא זוכר עם רשום אבל זה לא ה520 המאפן של OCZ

אני מדבר על הבדיקות שעשו אחר-כך על לוח X48 ובדקו הגבלות

מצאתי : http://hwzone.co.il/reviews/4850_preview/

ספק כוח TT TP 650W שנותן 50A.

יש לי 2 חברים עם CF של 4870, אחד עם Q6600 על 3.8 והשני QX9770 על 4.4 שניהם טוענים שיש הבדל מאוד משמעותי בביצועים של כרטיסי המסך ללא OC במעבד, מה שלא קיים בכרטיס בודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הסקירה, זה כן נכון, אני אמרתי שכשבחנו את הCF של HD4850 השתמשו בו, כנראה שכשהשתמשו בכרטיסים הרציניים כמו GTX280 החליפו את זה ל650W. כל הסקירה הזאת מעצבנת, היא נערכה כמה וכמה פעמים וכל הזמן הוסיפו לה פרטים חדשים. מה זה פה, סיפור בהמשכים?

תסתכל בפורום , בדרישות המינימליות לכרטיסים החדשים. המינימום לכרטיסים כאלה הוא 550W, בדיוק מה שהמלצתי. תאמין לי שאם היה עוד תקציב בכיף הייתי מפנק אותו בTX650.

תעיף מבט גם בבנצ'מארקים באינטרנט, ב3DMark Vantage מעבד QX9770 מקבל רק 100 נקודות יותר מQ9550, עם אותה המערכת.

גם במשחקים, השיפור ביניהם לא מורגש (עליה מFPS גבוה מאוד לFPS טיפה יותר גבוה מאוד+).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בילבלתם אותי :s05:

האם המע' האחרונה ש sapits1 בנה היא לא רווחית?

כעיקרון החריגה שהוא הציע אז גדולה מידי האם אפשר לבנות מע' עם אופציה עתידית ל CF בלי החלפת לוח האם? ספק לא תהיה לי בעייה להחליף בעתיד כל עוד לוח האם לא יוחלף...

יש לכם מע' אופטימלית בשבילי לאחר הדיון המעמיק, האם CF יהיה רלוונטי על המעבד או שפשוט לקחת את ה החדש??

בבקשה תעזרו לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את הנקודה,

לא אמרתי לקחת QX9770 אלא להעלות תדר עבודה בשביל לנצל

ה100 נקודות בין המעבדים לא מעניין פה,

תעשה בדיקה של תוצאות לכרטיסי מסך SM2 \ SM3 שיש לך מעבד על תדר 3.0 ויש לך מעבד על תדר 3.8 ותראה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע למה התכוונת, אבל לא הצלחתי למצוא מבחנים לכרטיס מסך עם OC למעבד ובלי OC למעבד... אז הבאתי את הQX9770 כדוגמא.

בכל מקרה, אין טעם להתווכח, פותח הדיון אמר שהוא לא מתכנן OC אז אין טעפ לדבר על זה. בוא נתמקד בלעזור לו.

בילבלתם אותי :s05:

האם המע' האחרונה ש sapits1 בנה היא לא רווחית?

כעיקרון החריגה שהוא הציע אז גדולה מידי האם אפשר לבנות מע' עם אופציה עתידית ל CF בלי החלפת לוח האם? ספק לא תהיה לי בעייה להחליף בעתיד כל עוד לוח האם לא יוחלף...

יש לכם מע' אופטימלית בשבילי לאחר הדיון המעמיק, האם CF יהיה רלוונטי על המעבד או שפשוט לקחת את ה החדש??

בבקשה תעזרו לי...

לפותח הדיון, אני אשאל בפעם האחרונה, אתה בטוח שאתה רוצה לקנות היום לוח לCF כשלא בטוח שתשתמש בו בעתיד?

אם אתה עדיין מתלבט, אני מציע לך לחפש בפורום התלבטויות בנוגע לCF או אפילו לפתוח דיון משלך בפורום .

אחרי שתענה על השאלה הזאת, אשמח להמשיך לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר חשיבה מעמיקה בנוגע לכדאיות ה CF ראיתי שהוא משפיע רק כאשר המעבד חזק מאד והספק גם מה שפחות מתאפשר תקציבית.

אני מעוניין במע' שאם בעתיד ארצה לשדרג אותה ל CF העלות לא תעלה על 500 ש"ח (ללא כרטיס), באם הדבר בלתי אפשרי ארצה מע' חזקה מספיק (מבוססת אולי) שתיתן מענה לטכנולוגיית ה CF כאשר מטרתי היא להשיג את הביצועים הגבוהים ביותר כרגע. (פרוייקטים דחופים בסדר גודל רב + רצון להתחדשות, המחשב הנוכחי ענתיקה)

עריכה: אם לוחות שתומכים ב SLI וכרטיס של יהיו זולים יותר אני מעידף את זה..... כרגע הברירה שלי היא הזול יותר .....

ובקשר ללוח, אני מחפש ביצועים חזקים לטווח הקרוב כי אני לא מתכוון לשדרג עוד הרבה זמן, אז אם ה CF יהווה שפור משמעותי אז כן.. אבל שוב שלא יחרוג מ 5500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום טעם לשקול בכלל CF או SLI לרזולוציה שציינת, 4870 אחד יהיה פה מספיק בהחלט להיום. בעתיד, כשתצטרך, תקנה כרטיס יחיד טוב יותר וחזק יותר משני 4870 בCF. השקעה משתלמת יותר וחכמה יותר לדעת רבים.

הנה מפרט מעולה, שיספיק לך להכל, ואפילו כללתי OC למעבד שיעשה באחריות על ידי החנות, מה שיעזור לך בעריכה.

מעבד:

Intel Core 2 Quad Q9550 2.83Ghz 12MB Penryn BOX

כמות: 1 - מחיר: ¤1556

קירור למעבד:

OCZ Vendetta 2

כמות: 1 - מחיר: ¤245

לוח אם:

Gigabyte GA-EP43-DS3L

כמות: 1 - מחיר: ¤495

מארז:

Antec Three Hundred (300) Gaming NO PS

כמות: 1 - מחיר: ¤305

קירור למארז:

Glacialtech 120mm Case Fan Entering Bearing 18dba 36CFM

כמות: 2 - מחיר: ¤19

ספק כוח:

SeaSonic ET 500W 34A @ 12V Bulk

כמות: 1 - מחיר: ¤325

זיכרון:

G.Skill 4GB DDR2-800 DualKit (2x2GB) CL5-5-5-15 4GBPI

כמות: 1 - מחיר: ¤418

קשיח למחשב שולחני:

Western Digital 640Gb 16MB AAKS

כמות: 1 - מחיר: ¤416

כרטיס מסך:

Gigabyte Radeon 4870 512MB DDR5 Retail - זמין במלאי!

כמות: 1 - מחיר: ¤1295

כונן אופטי:

LG GH20NS DVD-RW x20 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ¤130

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב 3000שח ומעלה כולל בדיקות

כמות: 1 - מחיר: ¤5

המהרת מערכת מחשב:

אני מעוניין בהמהרת המעבד

כמות: 1 - מחיר: ¤0

סה"כ: ¤5228

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 2 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו : ¤5124

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

http://tms.co.il/preview/spec/ufldw456

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהרת המעבד בהחלט כדאית, לא רק שהיא בחינם, היא באחריות, והסיכוי שהמעבד ינזק בגלל זה הוא בערך כמו הסיכוי שתנחת עליך פרה מהשמיים.

שמתי לך את אחד הקירורים למעבד הכי טובים בעולם, תהיה בטוח שלא יקרה למעבד כלום.

זה תלוי איזו גירסא הציעו לך של ה260 ובאיזה מחיר. בעיקרון ברוב הגירסאות הביצועים דומים לשל 4870. תן לי את הדגם המדויק והמחיר ונראה מה זה שווה...

וכם, הוא יעבוד בכיף על הלוח שהצעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...