המחשב לא נידלק ולא מעלה כלום. הוא מחובר לחשמל =] - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא נידלק ולא מעלה כלום. הוא מחובר לחשמל =]

arigado

Recommended Posts

היי אנשים.

יש לי בעיה עם המחשב, כל פעם שאני לוחץ על כפתור ההדלקה הוא מתחיל לעבוד, על לא מעלה אפילו את המסך הבסיסי שבו הוא כותב כמה פנימי יש למחשב. אם למשל אני לוחץ על הכפתור של הסידי רום, אז הוא נפתח, אבל כשאני מדליק את המחשב, הוא אפילו לא משמיע את הצליל של ה"ביפ" בהתחלה. יש למישהו מושג מה הבעיה? תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות לשים מסך אחר כדי לבדוק אולי הבעיה במסך אז תעשה את זה, תבדוק גם את הכבל בין המסך למחשב ,

תבדוק תכרטיס מסך שלך אולי לא יושב טוב אולי פגום אולי יש עליו אבק.

זה גם יכול להיות אבל לפי דעתי סבירות נמוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שאין בכלל צפצופים מהמחשב? לא בודד ולא רבים?

תפתח את המארז, תלחץ א כל הרכיבים חזרה למקום ואחרי זה תנסה שוב להדליק.

המאוורר של הספק עובד? שאר המאווררים עובדים?

הכבלים בלוח (רכיבים בצורת גליל) נראים בסדר או הולטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה לכולם על התגובות.

המחשב הפסיק לפעול אחרי שפתחתי וניקיתי אותו, בין היתר גם פתחתי את הספק כוח, ניקיתי אותו, אבל כשסגרתי את המחשב וניסיתי להדליק אותו מחדש, הוא לא עולה. המסך בסדר גמור, חיברתי אותו למחשב אחר והם עובדים מעולה אבל, כשאני מחבר את המחשב שלא עובד למסך ומדליק את המחשב, אז המאווררים בסדר גמור ועובדים, המחשב עושה רושם שהוא נדלק אבל המסך מתנהג כאילו הוא המחשב לא דלוק בכלל.

לגבי הספק כוח, קניתי אחד חדש והמחשב עדיין לא עולה, אין שום ביפים, לא אחד ולא הרבה, יש למישהו רעיון? תודה לכולכם =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי הכל וזה נראה שהכל מחובר בסדר, יש שני כבלים של DATA שאחד הולך לסידי רום והשני הולך לדיסק הקשיח, זה משנה איזה מהם הולך לאן? יכול להיות שזאת בעיה בכרטיס מסך או בלוח האם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצד שמאל של הלוח יש חבילת חוטים בצבעים אדום כחול וירוק עם לבן

בין היתר יש שמה גם אחד שהוא כתום לבן

הוציא אותו משני הג'מפרים שהוא יושב עלייהם

ותיגע בהם לשניה עם מברג שטוח תראה אם הוא נדלק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את זה, הכל בסדר, כל הכבלים במקומם, מה שכן, הוצאתי את המעבד, ומלמטה, יש לו עיגול שחור באמצע ויש לו ריח כאילו שהוא נשרף, אז חשבתי שיכול להיות שהמעבד נשרף, אז שמתי אחד אחר במקומו, מאותו הסוג, מעבד חדש לגמרי. לאחר כמה פעמים שניסיתי להדליק את המחשב, הרגשתי שוב את הריח שמזכיר משהו שרוף, וגם למעבד החדש, יש עיגול שחור באמצע מלמטה. מישהו יודע ממה זה יכול להיגרם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שלא שמת איזה או רכיב אחר נכון זה עושה קצר ושורף את המעבד כל פעם מחדש הוצא שוב את הזיכרונות ובדוק שבחריץ שלהם לא הפוך.

אי אפשר לשים את הזכרונות הפוך :lol:

יש פין על הסלוט וחריץ על הזיכרון

אם החריץ לא יהיה מול הפין הזיכרון לא יכנס גם אם תדחף עם שופל..

פותח התראד

תן תמונה של הרכיב...........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...