מארז + ספק, 650 ש"ח, שקט - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז + ספק, 650 ש"ח, שקט

lioryb

Recommended Posts

שלום.

שאלתי כאן בעבר, אבל התקציב קצת גדל, אז אני שואל שוב.

חשוב לי מארז שקט, כי המחשב ישב בחדר שינה.

המפקט המתוכנן, פחות או יותר (לא סגור סופית עדיין):

Intel Q9550 + קירור Arctic-Cooling Freezer 7 Pro

GIGABYTE GA-EP43-DS3

G.Skill DDR2 4096MB (2048MBx2) 800Mhz CL 5-5-5-15 PQ

LG GSA-GH22L X22 SATA DVD

HD SEAGATE BARRACUDA 500GB 32MB CACHE

(יהיה גם כרטיס טלוויזיה, של LEADTEK, וכרטיס מסך, שעליו עוד לא הוחלט, אני מקווה שאסגור את זה בכרטיס עם קירור פסיבי).

נשארה לי ההתלבטות על המארז.

בגדול, ההתלבטות היא בין שני מארזים:

ANTEC SONATA 3, שמגיע עם ספק של 500W, שזה קצת גדול עלי.

NZXT HUSH, שמגיע בלי ספק, ולכן אני צריך גם המלצה לספק, כך שהמארז והספק יהיו כ-650 ש"ח. חשוב לי ספק שקט ואיכותי, אז אם נדרשת חריגה, אני מוכן לשמוע.

אגב, מה דעתכם לגבי השילוב הבא: http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1201

שוב, מאוד חשוב לי השקט של המחשב.

אם יש המלצות למארז אחר, אני פתוח להצעות.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השילוב מפוקס נראה אחלה. הספק שקט בטרוף בוודאות - יש לי אחד כזה.

בכל אופן חשוב לדעת איזה כ.מסך תבחר אבל אם אמרת שהוא יהיה פסיבי כנראה לא צריכה להיות בעיה. הספק יכול להחזיק בלי בעיה גם 4850 רק שתדע.

בכל אופן, קח בחשבון שהפריזר 7 פרו לא יותר מדי שקט עם ה-9450 שלי לכן את המאה ש"ח שאתה חוסך על מארז וספק שווה להוציא על BT VX שנחשב לשקט מאוד או להתייעץ לגבי אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפריזר 7 פרו הומלץ לי, אני חשוב על ידך אפילו, בפורום מפרטים.

מכיוון שאני יחסית אדם יסודי, לקחתי כל המלצה שם וחקרתי לעומק, ואני מגלה עוד ועוד רבדים, והחלטתי לפצל את השאלות.

הכרטיס מסך יהיה כנראה עם קירור פסיבי, ולו רק בגלל שאני לא צריך כרטיס חזק מדי. המחשב לא משמש למשחקים כבדים (מקסימום , PRO EVOLUTION) ועיבוד (באופן חובבני).

אני מניח שלגבי קירור על המעבד, אז עדיף לשאול בפורום ?

אגב, לא בטוח שאני אקח את השילוב מפוקס (אני מעדיף לרכוש את כל החלקים מחנות אחת, ולא בטוח שזו תהיה פוקס), אז לא בטוח שזה המחיר שאני אקבל על שילוב שכזה.

ושוב לגבי הקירור, BT VX - יש לזה שם מלא יותר, שאוכל לקרוא קצת יותר?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Big Typhon VX.

לגבי הפריזר ועל כך שאולי המולץ על ידי - לא אמרתי שהוא לא מומלץ, הוא נהדר ומשתלם. אבל לאדם שמחפש שקט ברמה גבוהה הוא לא כ"כ מתאים לדעתי.

בכל אופן אחרי שתחליט מאיפה שאתה קונה יהיה יותר קל.

כעיקרון שקט זה בעיתי. לאחד המארז יהיה שקט ולשני לא. כעיקרון גם CM534 של coolermaster נחשב לשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-CM534 נראה לי מצועצע מדי.

אני טיפוס סולידי :)

הקנייה תתרחש כנראה דרך ספק סיטונאי, ולצערי אין לי את התמחור מול העיניים כרגע, רק מחר בערב כנראה.

ה-NXZT HUSH מאוד יפה בעיני, וגם ראיתי ביקורת שלו שבה שמו איזה מאוורר די רועש בתוכו, וכשסגרו זה נשמע כמו שנשמע המחשב שלי כיום :)

יש ספק שקט אחר, שעשוי להכנס בתקציב שלי ?

=== עריכה

למרות מה שאמרתי קודם, אם אראה פער מחירים רציני לטובת פיצול הקנייה בין כמה חנויות, אין לי בעיה לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שבדקתי כמה חנויות, ולמקרה שלא אוכל לקחת את הבנדל של HUSH + SEASONIC, ובהנחה שאני כן רוצה את ה-HUSH,

מה דעתכם על הספק הזה:

http://www.thermaltake.com/product/power/tr2power/w006970/w006970.html

הוא יתן לי את השקט שאני מבקש?

הוא יעיל (מבחינת נצילות אנרגיה)?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...