זמינות חומרה - האם יש בבעלותך את אחד מרכיבי החומרה הנ"ל: - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זמינות חומרה - האם יש בבעלותך את אחד מרכיבי החומרה הנ"ל:

oooz

Recommended Posts

ASUS Rampage Formula

Logitech Z-5500

Enermax MODU82+ 625w

OCZ PC2-8500 Platinum 2GB Edition

אם כן,אז מאיפה נקנה ובאיזה מחיר?

הרי כולם כאן מפזרים מפרטים לקניה עם לוחות מסוצצים ספקים רמקולים ....

אבל בפועל אלו חלקים שבכלל לא קיימים בחנויות בארץ.

אז אם מישהו רכש בעבר,אני רוצה לעשות סקר קטן מכיוון שאני צריך את ה חומרה המצויינת כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשר לחנויות המומלצות, אפשר יהיה להשיג את זה בלי בעיה

זאת הטעות של רוב מרכיבי המפרטים שמכניסים את החלקים האלו למפרטים שלהם.

כי תכלס זה כמעט בלתי אפשרי להשיג את החלקים האלו.

זאת הסיבה ששאלתי אם מישהו בפועל השיג אותם,רוב החנויות מפרסמות שיש לכם את הרכיבים האלו וגם מציינות מחיר,

אבל תתקשר ותגיד שאתה עכשיו מחוץ לחנות ואתה רוצה להכנס ולקנות את החלק הספציפי ואת תראה באיזו תשובות תתקל,

קרוב לחודש שאני הופך את האדמה כדי להשיג את הRampage Formula ופשוט אין,בסוף עם הפעלת כמה קשרים הצלחתי להשיג דרך היבואן של בישראל

לוח של לקוח שחזר. הזמינו רק 8 לוחות כאלו לישראל.

Logitech Z-5500 גם הגעתי ליבואן דרך קשרים, יש אחד במחסן, לשום חנות בולטת אין את הרמקולים האלו במלאי.

זכרונות 1066 שהם לא אין בכלל בארץ.

Enermax MODU82+ 625w - נכנסתי באופן אישי ליבואן של Enermax בארץ שבמקרה נמצא באזור התעשייה בעיר שלי.

וכמה עברתי כדי שיביאו לי את הספק הספציפי הזה.

עכשיו אני רוצה להבין איך בכל מפרט רביעי שמציעים פה נמצאים הרכיבים האלו שבכלל לא ניתנים להשגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

למה שחנויות מחשבים (שמן הסתם מתקמדות במחשבים והרבה הרבה פחות בציוד היקפי, בטח ברמות האלה) יחזיקו במלאי פיזי כמה וכמה יחידות של Z-5500 שעולים כ-2000 ש"ח ויותר? נראה לך שזה משהו שכל שני וחמישי נכנסים ובאמת רוצים לקנות? אין שום טעם כלכלי להחזיק דבר כזה במלאי כשאפשר להזמין תוך כמה ימים מהיבואן.

כנ"ל לגבי הלוח.

בערך כמו לכעוס על כך שלחנויות אין מלאי של Q9650

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה אני מדבר...

אבל לא רק זה,על זה שאין מלאי,וגם אין ליבואן,זאת אומרת למה לפרסם?

אין פשוט אין Rampage Formula .

ואני לא מדבר על החנויות,אני מדבר על מה שהולך כאן באתר,כולם מפרסמים מפרטים וממליצים על רכיבים שונים שבכלל לא ניתנים להשגה.

ככה כשמתי כשמישהו יוצר איתי כדי שאני אשיג לו מפרט מסוים הוא יוצא מנקודה שזה בסיסי והזמינות היא רגילה,למה?... כי ככה הוא ראה

בHWZONE ששם משתמשי הפורום באמת מבינים.

אני רוצה לראות מישהו אחד שיש ברשותו Rampage Formula או REAPER...

מספיק להמליץ או להתרברב בחומרה שבכלל לא רלוונטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אדון Oz היקר,

לא זכורה לי אפילו פעם אחת שהמלצתי למישהו על הלוח הזה למשל, ויש מאחורי אלפים רבים של מפרטים שבניתי.

בנוסף אני לא רואה שאחרים ממליצים עליו גם. אז להאשים פה אנשים ואת הפורום זה פשוט טיפשי ולא נכון.

וחוץ מזה, זה שיש בעיות זמינות זה בעיות של היבואן ולא כ"כ של החנויות. חנות שמפרסמת מוצר לא מתחייבת שהוא במלאי כרגע אצלה בחנות. אם זה לא יכול להגיע תוך כמה ימים ויש בעית זמינות גדולה זה שוב עובר להיות בעיה של היבואן.

חנות שמפרסמת שזה זמין כרגע אצלה במלאי וזה לא - זו כבר בעיה של החנות, הטעיה וזה בלי שום קשר לא בסדר - ללא תלות בסוג המוצר ובמחירו.

ולקינוח, אתה מצפה ממני בתור בונה מפרטים שאני גם אתחיל לבדוק לאילו חנויות יש את הדברים שאני ממליץ במלאי? לא נראה לך מוגזם?

שאני אתקשר לחנוית? אשלח מילים עם כל מפרט שאני בונה? זה אבסורד.

זה כבר תפקידו הבלעדי של הקונה. בסה"כ לא ממליצים על חלקים אקזוטיים ב-99.9% מהמפרטים וזו עובדה.

ברגע שאין חלק X במלאי, פותח הדיון מוזמן לחזור ולהגיד לנו ויומלץ לו חלק חילופי. אנחנו לא חיבים כלום לאף אחד, הכל בהתנדבות ולא לעניין לבוא בטענות (שהן בכל אופן חסרות בסיס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה Xtract..

שים לב לOMRIJ

שבא בטוב לב לבדוק ולנסות לעזור לי למצוא את החלקים,אז הוא בדק באתר של KSP כנראה וראה את החלקים האלו מפורסמים,כולל זמינות ומחיר.

מה שהוא לא יודע שזה רק בפרסום, ושתבין OMRIJ כרגע אין Rampage Formula בשום מקום בארץ לקניה מיידית,פשוט אין! גם ליבואן אין וגם לא יזמינו

קרטון לוחות בשביל לקוח אחד. כנ"ל הזיכרונות. לגבי הספק יש סיכוי קטן נמוך מאוד,אבל זה עוד בגדר יכול להיות.

עכשיו אדון Xtract ,אתה מבין על מה אני מדבר,ורק כדרך אגב,אף אחד לא אמר שאתה ספציפית המלצת על החומרה הזאת,אבל בכל אופן

למה להמליץ על חלקים שהם לא רלוונטיים להמלצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומעבר לזה, אנחנו לא אחראיים לפרסומים שקריים של חנויות. ועוד משהו, רוב החנויות לא רושמות בדיוק מה יש להם במלאי כרגע או לא. ואני לא חושב שמלאי כרגע זה חובה - אם אפשר להשיג תוך כמה ימים או שבוע זה בסדר גמור בסה"כ.

ומזה למה להמליץ על חומרה שלא נמצאת בארץ? כי אנחנו לא אמורים לנחש, אנחנו לא אמורים לבדוק או לתת גיבוי לניהול כושל של היבואן ובכל אופן - עדיין לא ראיית המלצות על הלוח הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הטעות של רוב מרכיבי המפרטים שמכניסים את החלקים האלו למפרטים שלהם.

כי תכלס זה כמעט בלתי אפשרי להשיג את החלקים האלו.

Enermax MODU82+ 625w - נכנסתי באופן אישי ליבואן של Enermax בארץ שבמקרה נמצא באזור התעשייה בעיר שלי.

וכמה עברתי כדי שיביאו לי את הספק הספציפי הזה.

עכשיו אני רוצה להבין איך בכל מפרט רביעי שמציעים פה נמצאים הרכיבים האלו שבכלל לא ניתנים להשגה.

אני יכול לספר לך שהמודל הזה נמצא באספקה מיידית בלוגיק ברמת גן וזה בוודאות מאחר ואני הזמנתי לפני יומיים את האח הקטן שלו ה-525 ואתמול כבר הביאו לחנות את הסידרה כולה. די מהר הייתי אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ - אכן כן,תשיג לי את הRampage Formula רק תגיד לי איפה הוא נמצא זמין ואחרי שעתיים אני אהיה במקום וארכוש אותו.

לגבי הZ-5500 אם המחיר יהיה פחות מ2080,אז אותה התשובה.

Enermax MODU82+ 625w - כבר ציינתי שהוא יהיה פחות בעייתי.

ומעבר לזה, אנחנו לא אחראיים לפרסומים שקריים של חנויות. ועוד משהו, רוב החנויות לא רושמות בדיוק מה יש להם במלאי כרגע או לא. ואני לא חושב שמלאי כרגע זה חובה - אם אפשר להשיג תוך כמה ימים או שבוע זה בסדר גמור בסה"כ.

ומזה למה להמליץ על חומרה שלא נמצאת בארץ? כי אנחנו לא אמורים לנחש, אנחנו לא אמורים לבדוק או לתת גיבוי לניהול כושל של היבואן ובכל אופן - עדיין לא ראיית המלצות על הלוח הזה

אני אחזור ואזכיר לך את דבריי,אם לדבר על הלוח,לא כמה ימים ולא שבוע! לא תשיג את הלוח,ינפנפו אותך לאט לאט,אלא אם כן תסכים לשלם מחיר מופרז מאוד,

אז תגיע למצב שמישהו יזמין במיוחד מחו"ל במשלוח אקספרס ועלק זה יהיה דרך היבואן בארץ,אז יהיה לך לוח,במחיר גבוהה בהרבה ממחיר השוק ואחריות...

תשכח ממנה.

הוא כבר אמר שהוא השיג את כל החלקים מהסופר-קשרים שלו אצל היבואנים.

הגעת לאשכול,ראית את כיוון התגובות,לא היה לך מה להגיד חוץ מאשר לזרום עם התגובות של המשתמשים האחרים רק כדי לא להיות אנדרדוג,אפילו אפ הם מדברים בולשיט.

עכשיו תשמע,אכן כן זה היה דרך קשרים,קומבינות,דרכים עקיפיות, תקרא לזה איך שאתה רוצה,עצם העבודה שאף אחד כאן לא יציליח באמת להשיג

את החלקים הללו בזמינות ובמחירים שאני השגתי,אז כבר יש בסיס לדבריי.

שיט. הלך לי מפרט החלומות...

זה לא מפרט חלומות,זה מפרט שאני מרכיב בשביל חבר:

Intel 2 Quad Q9550 2.83Ghz 12MB Penryn

Thermalright Ultra-120 Extreme

Asus Rampage Formula

OCZ 4GB -1066 DualKit (2x2GB) HeatPipes SLI CL5-5-5-15

Sapphire Radeon 4870x2 1GBx2 Retail

Segate 150Gb Raptor 10000rpm

Seagate 500GB Sata II 32MB

LG GH22LP -RW x22 Dual Layer Sata Black

Enermax MODU82+ 625W

Antec Nine Hundred (900) Gaming NO PS

סה"כ מפרט של9800ש"ח (בינתיים) ככה שלא נראה לי שאלו חלקים אקזוטים למדי.

OMRIJ - אני שולח לך את הטלפון שלי בפרטי, תשיג לי את הלוח ובמחיר סביר,אני אשלם לך עמלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...