קניתי 4870X2 של ATI,בפועל.. 4870 לכל דבר ועניין..מאוכזב וחסר עצות. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי 4870X2 של ATI,בפועל.. 4870 לכל דבר ועניין..מאוכזב וחסר עצות.

Hatori_Hanzo

Recommended Posts

שלום לכולם,

המפרט שלי מופיע בפרופיל בצד,המצב הוא שאני שוקל ברצינות להחזיר את הכרטיס אבל מקווה באיזה שהוא מקום למצוא פתרון לבעיה ולא להחזירו.

הכרטיס מפעיל אפיליקציות תלת מימד רק במצב שהגדרת Catalyst a.i בCCC של ATI על Disable..ז"א מכובה.בכל מצב אחר המחשב קורס או לדסקטופ ומודיע על הודעת שגיאה בדרייבר או שמופיע מסך כחול והמחשב מאתחל את עצמו.

ההגדרה במצב Disable אומרת לכרטיס עשה שימוש רק בליבה אחת ובמצב Standard/Advanced עשה שימוש בשתי ליבות.התקנתי כל דרייבר שאתם מתארים לעצמכם(את כל 5 האחרונים),הרצתי Driver Sweeper במצב בטוח,התקנתי מחדש את מערכת ההפעלה(ויסטה 64),החלפתי לכרטיס סלוט בלוח אם,כל מה שתרצו..הכרטיס מריץ 3Dmark06 כשההגדרה במצב מכובה בצורה תקינה,אבל,מקבל רק 15800 נקודות מכיוון שרק אחת פעילה..סיירתי בגוגל ונתקלתי באנשים שסובלים מאותה בעיה אך גם כאלה שיש להם אותה חומרה ואותה והכל תקין אצלהם.

אין לי מושג איך אני פותר את הסוגיה..שילמתי ממיטב כספי וקיבלתי בפועל 4870 רגיל לכך דבר ועניין,אשמח אם תאירו את עיניי..

יום נעים,

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יכול להיות שהכרטיס שלך דפוק.

2. ניסית גירסא שונה של , אולי אפילו 32BIT כדי לראות שהבעיה היא לא ב 64BIT?

1.יש מצב שאתה צודק..

2.אני אתקין עכשיו ואראה מה קורה..סיכוי מאד נמוך,וגם אם כן..אז אצטרך להיות מוגבל ל32ביט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.יש מצב שאתה צודק...

2.אני אתקין עכשיו ואראה מה קורה..סיכוי מאד נמוך,וגם אם כן..אז אצטרך להיות מוגבל ל32ביט..

אין קשר בכלל! תוריד את הדרייבר הזה שמתאים לויסטה 64X וגם תומך ב-CF.

http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalyst-8.9-Vista-64-bit-download-2069.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בכלל! תוריד את הדרייבר הזה שמתאים לויסטה 64X וגם תומך ב-CF.

http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalyst-8.9-Vista-64-bit-download-2069.html

אין לו CF אבל..

ולפותח הפוסט מה עושים!?!:

מחכים ש ATI יתעוררו ויבנו כבר דריוורים שיתאימו לליבת הכרטיס אבל אז צריך לחכות גם לחברות שיתאימו את המנוע של המשחקים שיתמוך טוב יותר בכרטיסים מרובי ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שי תודה על התגובה העניינית,

יש לי אפשרות להמיר אותו בכרטיס של ...מה לעשות לדעתכם?

אני לא מבין למה קנית בכלל HD4870X2 למסך 22" ?

אתה יכול להסתפק בכרטיס בודד HD4870 עם פיתרון קרור איכותי או להחליף לכרטיס GTX260.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משחקים ניסית להריץ?

יש אולי מצב שהספק כח גם לא תקין.. אולי הכרטיס לא מקבל מתח טוב?

אני חושב שכדאי לך לנסות כל מיני אפשרויות..

הייתי מנסה גם להוריד ל4 GB זכרון

אפילו להתקין 32 ..

אם אחרי כל אלה הבעיה עדיין קיימת הייתי מנסה להחליף את הכרטיס כי אולי הוא עצמו פגום

או שלוקח כבר 280GTX ..

עדיף משהו קצת יותר חלש שעובד טוב מאשר משהו הכי הכי שתכלס לא נותן שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה קנית בכלל HD4870X2 למסך 22" ?

אתה יכול להסתפק בכרטיס בודד HD4870 עם פיתרון קרור איכותי או להחליף לכרטיס GTX260.

אם היית מעמיק במפרט שלי בצד היית מבין שיש ברשותי גם 42"...אז תחסוך ממני "למה קנית בכלל",ואם בא לי לשחק קרייסיס עם פילטרים ברזולוציה גבוהה..סתם כי בא..

אני לא יודע אם כדאי לי להמיר בGTX280/260...מהסיבה הפשוטה שיש ברשותי לוח CF...

4870 יחידי...לא יודע,בניתי על ATI..מאוכזב מאד מהדרייברים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה המקסימלית שלה היא 1920X1080 ורואים מעולה עם חיבור ...

אם אני יחכה לATI שיוציאו דרייבר נורמלי זה יכול לקחת הרבה זמן,דבר שני יש אנשים עם מערכת זהה לשלי שמוציאים 20000 ב3Dmark06..מכיוון שאצלהם שתי הליבות כן פעילות ולא רק אחת..זה ממש מוזר,כי אם זו היתה בעיה של דרייבר כולם בלי יוצא מהכלל היו סובלים ממנה,אני בספק רב אם הספק כח הוא זה שבעייתי אצלי למרות שהכל יכול להיות..זה הדבר הראשון שאני אלך לבדוק אחרי כיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...