המלצה על כונן חיצוני 1TB ועזרה עם השימוש לאחר הקניה. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על כונן חיצוני 1TB ועזרה עם השימוש לאחר הקניה.

Buffer

Recommended Posts

אני בדרך לחנות עכשיו, כעקרון החלטתי על WD, בגלל שרציתי טרה עם esata.

ראיתי שיש גם סיגייט ב150 שקל פחות אבל בלי esata.. שווה לי להשקיע?

הכונן יהיה מחובר למחשב רוב היום.

הנה הכונן של WD

http://www.wdc.com/en/products/Products.asp?DriveID=357#jump11

של סיגייט:

http://freeagent.seagate.com/en-us/hard-drive/computer-hard-drive/Free-Agent.html

אני קונה בKSP אגב..

תודה.

תגובות מהירות יתקבלו בברכה, אני אגיע לשם ממש בקרוב..

עריכה:

אני הולך לאכול ואז לחנות, ככה שיהיה לי זמן קצת לקרוא באינטרנט על הכוננים.

בכל זאת אשמח לעזרה וטיפים לפני הקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אז קניתי את ה-, הוא נראה אחלה ואני בנתיים מרוצה.

עכשיו רציתי לשאול כמה דברים, ההארדיסק מגיע עם מחיצה אחת שכוללת התקנה ו-autorun של התוכנות שלהם ועוד כל מיני קבצים קשורים, לא אוהב את זה, אבל אני לא רוצה למחוק את זה. מה הדרך הכי נוחה לעשות מחיצות נוספות?

האם כדאי לעשות רגיסטר למוצר או להשאיר את זה רק אם יהיו בעיות?

תודה,

אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית טעות

לסדרת My Book יש רק שנתיים אחריות, חיסרון משמעותי מאד לעומת חברות אחרות שמציעות 3 שנים אחריות.

במחיר הזה היה עדיף לך לקנות Segate SATAII 1TB 32GB פנימי ב-570 שקל ומארז ESata חיצוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על האריזה רשום 3 שנים אחריות.

מארז חיצוני איכותי היה עולה בסביבות ה-200 שקל, ככה שהייתי חוסך משהו כמו 50 שקל. שעבורם אני מקבל איכות בניה הרבה פחות טובה, למכשיר נייד שצריך לזוז מידי פעם.

בכל מקרה, זה כבר לא משנה עכשיו, כי זה כבר נמצא על השולחן שלי.

מישהו יכול להתיחס להודעה הקודמת שלי?

היי,

אז קניתי את ה-, הוא נראה אחלה ואני בנתיים מרוצה.

עכשיו רציתי לשאול כמה דברים, ההארדיסק מגיע עם מחיצה אחת שכוללת התקנה ו-autorun של התוכנות שלהם ועוד כל מיני קבצים קשורים, לא אוהב את זה, אבל אני לא רוצה למחוק את זה. מה הדרך הכי נוחה לעשות מחיצות נוספות?

האם כדאי לעשות רגיסטר למוצר או להשאיר את זה רק אם יהיו בעיות?

תודה,

אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך ה-Disk Management של ווינדוס.

ואני מסכים עם Holy. יש מארז טוב עם eSata שעולה 100-110 ש"ח. בנוסף דיסק של יתן לך יותר שנים אחריות, אפילו אם בשנים האחרונות האחריות היא חלקית. גם ביצועים הרבה יותר טובים תודות לממשק eSata. וגם תמיד ניתן להחליף , בלי שזה יבטל את האחריות כמו במקרה של ה-MyBook. בקיצור, עשית טעות.

עריכה:

אה, ואין טעם להרשם. אם יהיו לך בעיות, תפנה לחנות ממנה קנית אותו או לחילופין תרשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך -Disk Management יש אפשרות רק לפרמט ואז ליצור מחיצות.. אבל אני לא רוצה לאבד את התוכנה שמגיע עם הכונן.

הכונן עכשיו בפורמט FAT32, כדאי לפרמט ולהעביר אותי לNTFS?

לגבי הטעות אני לא מסכים איתכם, נתחיל בזה ש-3 שנים אחריות זה דיי ויותר.. אחרי 3 שנים האחריות של סיגייט לא שווה כלום, כי כל נזק שיגרם אחרי 3 שנים, הם יאשימו את המשתמש, וזה דיי ברור כי לא יכול להיות נזק מהמפעל שיתגלה רק אחרי 3 שנים.

בכונן שלי יש גם esata

בקיצור שילמתי 150 שקל יותר על איכות בניה ואחריות טובה יותר, כיוון שאם תתעלו בכוננים של סיגייט ויקרה לו משהו כתוצאה מחום אז בכל מקרה האחריות לא תכסה את זה גם אם זה אחריות ל-10 שנים.. ובואו לא נשכח שמארז חיצוני במאה שקל, לא מגיע לרמה של מארז מקורי של .. גם לא מבחינת עיצוב, שזה חשוב לא פחות.

אין לי בעיה עם ה-150 שקל הנוספים, נראה לי מחיר סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אז תעתיק את הקבצים שאתה צריך, ותפרמט. וכן, באופן כללי עדיף NTFS.

אם לא בא לך, פשוט תשתמש בתוכנה מצד שלישי כמו Partition Magic.

2) אני לא יודע מה הם הכללים לגבי האחריות של , אבל בהנחה שהם לא משתנים אחר 3 שנים, מה שאמרת לא נכון. אחריות לא מכסה רק נזק מהמפעל.

לגבי הESATA, צודק, חשבתי שקנית את ה-Essential Edition. איכות בניה? אני לא אמרתי שמדובר במארז של חברה עלומת שם, איכות בניה טובה- עד כמה? קשה לומר, אבל עושה את העבודה. לא מגיע לרמה של הWD? זה ממש שטויות, הוא עשוי מאלומיניום ויש לו פתחי אוורור בדומה למארז של ה-MyBook. יותר טוב. המממ. יש לו גם מתג הפעלה, זה מהווה יתרון לחלק מהאנשים.

עריכה: הוא גם נראה יותר טוב.. והוא יותר קומפקטי. והיו בבעלותי שני MyBook אז אל תחשוב שאני סתם אנטי.

בקיצור, שילמת יותר וקיבלת פחות. פחות נגישות להחלפה של הארדיסק כמו במארז צד שלישי, ופחות אחריות.

עריכה2: וזה לא 150, זה 110. 580+120=700 ואילו מה שאתה קנית 810.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית טעות

לסדרת My Book יש רק שנתיים אחריות, חיסרון משמעותי מאד לעומת חברות אחרות שמציעות 3 שנים אחריות.

במחיר הזה היה עדיף לך לקנות Segate SATAII 1TB 32GB פנימי ב-570 שקל ומארז ESata חיצוני

אני משווה שנתיים של ל-3 שנים אמתיות של Segate ולכן עדיף Segate

תבין שבחיבור ESata המארז החיצוני אחראי רק על אספקת המתח לדיסק וה-SATA מתחבר ישירות לדיסק ללא שום חומרה באמצע ככה שאין ממש חשיבות לסוג המארז.

ודווקא ב- My Book שלי הלך הספק ככה שזה לא אומר שזה דווקא איכותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משווה שנתיים של ל-3 שנים אמתיות של Segate ולכן עדיף Segate

תבין שבחיבור ESata המארז החיצוני אחראי רק על אספקת המתח לדיסק וה-SATA מתחבר ישירות לדיסק ללא שום חומרה באמצע ככה שאין ממש חשיבות לסוג המארז.

ודווקא ב- My Book שלי הלך הספק ככה שזה לא אומר שזה דווקא איכותי יותר.

איזה ספק? אתה מדבר אולי על השנאי? החליפו לך במסגרת אחריות?

יש חשיבות לסוג המארז מהבחינות של נוחות להסתובב איתו(זה בכל זה נייד), חום ואסתטיות.

אם מישהו ממכם יתן לי דוגמא שהיה לו צורך באחריות של 5 שנים(ז"א הוא השתמש באחריות אחרי 3 שנים, אני אודה שעשיתי טעות).

אגב יש לו כפתור כיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לספק, זה שאתה רוצה לקרוא לזה שנאי זו כבר בעיה שלך :). החליפו לי אותו במסגרת האחריות

אני חושב שאתה מפספס פה משהו, אני לא בא להשוות 3 שנים אחריות של חברה רגילה ל-5 שנים אחריות של Segate, ברור לי שהשנתיים האחרונות מיותרות.

אני בא להשווה שנתיים אחריות שאתה מקבל על לעומת 3 שנים אחריות שתקבל מכל חברה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניין אותי מה כתוב באתר של WD, את האחריות אתה תקבל בארץ מהיבואן ולא מהייצרן.

וכל החנויות בארץ מוכרות את ה-My Book עם שנתיים אחריות.

כנס לאתר של KSP שממנו קנית לדף המוצר ותראה שכתוב שם שחור על גבי מסך שנתיים אחריות.

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=5760

וכן אני מדבר על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשקניתי את המוצר אמרו לי שהאחריות שאני מקבל זה מה שכתוב על האריזה..

גם אם KSP לא יספקו לי אחריות, אני יכול לפתוח RMA ולשלוח את המוצר למפעל בחו"ל. כבר עשיתי את זה בעבר עם מוצרים אחרים..

במקרה שאני לא רוצה לוותר ל-KSP על מחיר המשלוח לחו"ל(כ-100 שקל), אני יכול להגיש תביעה נגדם ולקבל את הכסף + פיצוי..

אגב על הקבלה שקיבלתי או כל דבר אחר לא היה כתוב כמה אחריות אני מקבל, פרט לאריזה של המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...