NBA 2K9- סוף סוף למחשב - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA 2K9- סוף סוף למחשב

Ido.G

Recommended Posts

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מישהו עם שלט של X360 מוכן לשתף בהגדרות מקשים שלו? בתור אחד שלא שיחק ב2K האופן רציני אף פעם אין לי שמץ מה להגדיר למה.

וייתכן שהמשחק עד כדי כך כבד? שכל ההגדרות על high\u.high המשחק רץ על60 fps, אבל עדיין מרגיש מקורטע, וברגע ששמים פילטרים בכלל אי אפשר לשחק. רק לי זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הDUAL ACTION של LOGITECH, התמיכה בוא בסדר גמור.

בשביל לעשות דאנק במשחק אתה צריך ללחוץ על ספרינט ולכוון את הRS לכיוון הסל.

יש מישהו שמשחק עם XP ורואה את המדים של השחנים זזים?

doker:

קראתי על בעיה דומה לשלך בפורום של 2K, אמרו לו לכבות את הAA במשחק ולהפעיל אותו דרך הCCC אםאתה רוצא.

תנסה, אולי יעבוד.

דרך אגב, כל הפורום שלהם מוצף בבעיות של אנשים :http://2ksports.com/forums/forumdisplay.php?f=161

ואם תנסו להכנס לתקיית התקנה של המשחק, תבינו איך הם זילזלו ופשוט עסו העתק הדבר מהדיסק של ה360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עם שלט של X360 מוכן לשתף בהגדרות מקשים שלו? בתור אחד שלא שיחק ב2K האופן רציני אף פעם אין לי שמץ מה להגדיר למה.

וייתכן שהמשחק עד כדי כך כבד? שכל ההגדרות על high\u.high המשחק רץ על60 fps, אבל עדיין מרגיש מקורטע, וברגע ששמים פילטרים בכלל אי אפשר לשחק. רק לי זה קורה?

מצטרף לבקשה ! בתפריט רק הג'ויסטיק הדיגיטלי פועל האנלוגיים (הימני והשמאלי ביותר לא פועלים) למרות שהצלחתי לסדר את זה לפעם אחת שכל המקשים יהיו מוגדרים מחקתי את כל הפורפילים וההגדרות אבל עכשיו זה כבר לא פועל...

ד"א מופיע לכם UNINSTALLER ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...