יש לי בעיה עם שולחנות העבודה במנדריבה - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה עם שולחנות העבודה במנדריבה

3d7

Recommended Posts

ניסיתי סתם ככה לשנות את הממשק ל-Drake וזה לא עבד, אז חזרתי ל-KDE ועכשיו יש לי 9 שולחנות עבודה במקום 4, וגם מעין טבלה כזאת של 3X3 בצד ימין למטה שמציגה את השולחנות עבודה.

בנוסף לכך, בתפריט Log Out אני יכול לעשות רק End Session, ואי-אפשר לעשות Restart ועוד משהו.

כמו-כן, היה לי בחלונות אפקט מגניב כזה שמתי שאני מזיז חלון אז הוא נע בצורה גלית כזאת כאילו שהוא גמיש, ועכשיו יש רק אפקט שקוף עלוב כזה.

איך אני מתקן את כל זה?

דבר נוסף -אחרי שאני סוגר את פיירפוקס, אני לא יכול להפעיל אותו מחדש לפני אתחול (לוג-אאוט גם לא עוזר). אני מקבל את ההודעת שגיאה הבאה:

Firefox is already running, but is not responding. To open a new window, you must first close the existing process, or restart your system.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאפקטים של החלונות התלת מימדיים-

alt+F2 ואז אתה רושם mcc ואז אנטר ועולה לך מרכז הבקרה, שם יש לך בחומרה סמל של 3D ושם יש לך אפשרות להפעיל את הקומפיז

בקשר לשולחנות העבודה, פשוט תעשה כפתור ימני של עכבר ותגדיר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מצליח!

ניסיתי להתקין עדכונים מאתר המראה הישראלי, אבל זה גם נכשל. הוא אמר לי שכדאי שאני אשנה את ה-urpmi database שלי. איך אני משנה את זה לאתר מראה אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...