GTX 260 החדש - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 260 החדש

shimronfio

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

urib משום מה, למרות שה COOLBITS נכנס לרג'יסטרי הוא לא מופיע בדרייבר (הוא על אפשרויות מתקדמות וגם בדקתי באישיות) כנראה הוא לא תומך בויסטה 64....ועכשיו גם ההתקנה של RIVATUNER מסרבת להיפתח לי...

רק משהו קטן יאיר, MAXCORE זה השם שנתנו BFG

השם שלך זה CORE216

כן ברור, כל חברה דפקה לזה שם דפוק אחר...

יאיר, אכפת לך לבדוק את הכרטיס ברזולוציה של 19"? Warhead כמובן...אני מאוד אשמח.

רזולוציה של 19" (1024*1280) כל ההגדרות הכי גבוהות, ללא AA זז על 28-36 פריימים.

עם AA זז על 13-16 (לא שחיק מבחינתי...) אבל בשביל מסך 19" אין צורך בכרטיס כזה....כרטיס כגון GTX9800/HD4850 לרזולוציה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עכשיו תוכל לבדוק גם על מסך 17"? (אתה עושה את הבדיקות האלה עכשיו או שכבר בדקת ואתה פשוט עונה לי?).

כל ההגדרות הכי גבוהות כן?

אתה בודק עם FRAPS?

חוץ מזה אין לך מה לשים AA במשחק. מקרטע לחלוטין וחבל.

מישהו יודע מה הOC שEVGA העלו את הכרטיס ביחס לכרטיס הסטנדרטי? (או הכרטיס המסויים שיש לך יאיר, אם זה או BFG).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רזולוציה של 17" ושל 19" היא אותה רזולוציה, וכן עשיתי את הבדיקות עכשיו.

כל ההגדרות הכי גבוהות על DX10.

אני בודק דרך המשחק, נכנסים לקונסול (מקש הנמצא משמאל למקש "1"), רושמים r_DisplayInfo = 1 ומופיעים כל מני נתונים על המשחק +FPS.

אה...וטעיתי...רשמתי במפרט בצד שיש לי אבל יש לי BFG חחח תמיד מתבלבל בינהם (עכשיו הבנתי למה dj-ElectriC העיר לי בנוגע לחברות).

תוקן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה ב CRT זה רזולוציה אחת מעל (לחבר שלי יש 17" והוא משחק על 1024*1280)

לגבי כמה תדרים העלו....זה תלוי בגירסה, אבל בכל הגרסאות זה לא הרבה, בקושי מוסיף פריימים לכן OC ידני יהיה הרבה יותר משמעותי.

יש לך את כל המידע באתר שלהם http://www.bfgtech.com/bfgrgtx260mc896oce.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז סתם נראה לך שקוראים לגרסה הזאת "MAXCORE"? זה לא OC קל כל כך. הוא די משמעותי.

(אגב, הצלחת להעלות חזרה לOC מהמפעל? ראית שמשהו לא עבד לך שם).

ויש לי CRT בבית של 17", הרזולוציה היא 1024 על 768.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MAXCORE אומר שהם העלו את מספר הליבות, ככה זה הכרטיס החדש זה לא OC שהם עשו.

בנוסף לזה שזה כרטיס חדיש יותר, הם עשו OC קטנטן בליבה וזיכרונות שלא משפיע על כלום ממילא.

כנראה יש לך מסך מאוד ישן או שלא טרחת לבדוק מה הרזולוציה המקסימלית, כי במסכי CRT 17" היא 1280*1024.

סוף סוף הצלחתי להתקין את ה RIVATUNER איכשהו...והשאלה שלי היא...איך לכל הרוחות עושים שם OC?

זה מראה לי 3 קונפיגורציות שונות של OC (תלת מימד במתח נמוך, ביצועים, ודו מימד) מה לכל הרוחות אני בוחר ואיך אני יודע מה הקלוקים הרגילים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...